Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NBláža - Profil | Po 4.2.2013 20:01:34

HoumrP >> Rybáři.... ;o))))

Asi...

    NBláža - Profil | Po 4.2.2013 20:00:57

    Maxwell >> Takže docela hodně voňavé a možná trochu pálivé koření, jak to tak odhaduju... ;o)))


    EDIT: Ale ten lilek s cuketou to potřebujou, je to taková zelenina s nevýraznou chutí.

      NHoumrP - Profil | Po 4.2.2013 20:00:06

      chyť a sněz >> aby brali kdo?

        NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 19:53:38

        Bláža >> nesl jsem v igelitce a naštěstí jsem ji dal k recyklaci :-) jinak koření garam masala je tradiční směs koření a obsahuje toto:
        http://www.koreni.cz/detail.php?pid=211

          Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 19:52:15

          chyť a sněz >> pěkná porce,schází mi k tomu ještě salát a citron.

            Nchyť a sněz - Profil | Po 4.2.2013 19:50:57

            už aby brali

              NBláža - Profil | Po 4.2.2013 19:49:30

              Maxwell >> Hele, a tu síťovku jsi snad vyndal, ta by se asi špatně trávila...; o))))

                NBláža - Profil | Po 4.2.2013 19:48:29

                Maxwell >> Nic špatného tam není, jen nevím jak chutná to koření "garam masala", takže si výslednou chuť nedokážu představit až tak úplně. Mohlo by tu chuť ostatních věcí úplně předělat...

                Ale taky bych to koštnul...; o))))

                  NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 19:48:00

                  u.x.a. >> byl jsem línej hledat recepty, tak jsem hodil nákup na pánvičku a všem to chutnalo :-)

                    Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 19:45:02

                    Maxwell >> dík udělal jsem si lepší představu jak to může chutnat.

                      NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 19:43:49

                      u.x.a. >> cibule,česnek,zázvor,lilek,cuketa,paprika,plechovka​ rajčat a čerstvá chili paprička..koření garam masala,bobkáč,sůl pepř

                        Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2013 19:40:37

                        welbin >> jaké víno,jaká smetana?Žádný Ital těstoviny nepolévá.

                          NBláža - Profil | Po 4.2.2013 19:40:22

                          welbin >> Však se na ně už těším, ale nevím kdy na to dojde, snad to v tejdnu ještě dám... ;o)))

                            Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 19:38:50

                            Bláža >> Jo o tom to je :-)) držím Ti palce při premieře

                              NBláža - Profil | Po 4.2.2013 19:37:51

                              welbin >> Jsem koukal, jak to stáhnul z ohně a pak už jen promíchal s těmi špagetami. Jinak by to byla jen omeleta se špagetama...

                                Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 19:36:04

                                Bláža >> Hlavně se Ti nesmí ta vajíčka srazit /pak je to česká uhlířina/ a k tomu pomáhá ta smetana anebo vínko

                                  Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 19:34:23

                                  Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 3.2.2013 23:29:24 >> Takže celý sever Evropy :-))
                                  Do některých jídel prostě patří
                                  Jinak s tou salmoškou - zcela pravda ,dětská nemoc,když nic nezabere 3 měsíce vege a zdrhne sama

                                    Nu.x.a. - Profil | Po 4.2.2013 19:32:50

                                    Maxwell >> co vtom všechno je kromě mletého masa?

                                      NBláža - Profil | Po 4.2.2013 19:31:39

                                      Maxwell >> Velmi pěkné pro oko. ;o)))

                                        NBláža - Profil | Po 4.2.2013 19:30:35

                                        welbin >> Já je právě ještě nedělal, ale jiné recepty už ano, a ty jednoduché jsou vesměs nejlepší. Vyzkouším nejdříve ty bez smetany a pak se uvidí. Ten recept je jednoduchý a rychlý, takže má u mě velkou naději na úspěch. ;o)))

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess