Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 19:25:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

sezert Jahody s mascarpone

    NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 19:24:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    dneska jsem udělal mletý na Indický způsob..

      Nwelbin - Profil | Po 4.2.2013 19:24:38

      Bláža >> Carbonari dělávám,v Italii někde smetana,někde bílé vínko, těch receptů je dost.
      Třeba na ravioli,tortellini omáčka - z Val di Fiemme
      Panna da cucina,pepř,česnek,pršut či šunka na nudličky,trochu tymiánu,promíchat, uvařené těstoviny s tím polít ,posypat parmezánem,anebo hoblinky,je to hezčí na talíři - jinak hoblinky dělám moc rád se žiletkovou škrabkou na brambory,jsou jemné a hezky rýhované

        NBláža - Profil | Po 4.2.2013 18:48:49

        brach >> Já ano, nějak mi tam ta chuť patří. ;o)))

          NPYTLAKS - Profil | Po 4.2.2013 16:58:03

          Maxwell >> a prodáváš i ty nože?

            NGRUPA - Profil | Po 4.2.2013 14:55:20

            Maxwell >> ale myslím si, že i ty nemáš nůž který je sice funkční, ale nelíbí se ti.
            Třeba se jednou dočkám nějakého z té vaší výroby.
            :-)

              NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 14:46:09

              GRUPA >> jasně, že vypadá šíleně,ale na funkci to nebude mít vliv :-)

                NMikulas - Profil | Po 4.2.2013 14:34:59

                tak jak kluci, už máte tu panenku podle Emana? Jak se povedla?

                  NGRUPA - Profil | Po 4.2.2013 14:33:53

                  Maxwell >> nožík se mně na mém odkazu opravdu líbí hodně moc, ale vzhledem k tomu, že má hodnotu někde jinde než je skutečná hodnota v poměru cena - kvalita, tak si o něm nechám jen zdát.
                  Dík za radu.
                  Ten na tvém odkazu vypadá šíleně, tak jako 99% nožů s plastem...
                  :-)

                    NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 13:45:18

                    GRUPA >> třeba tenhle nožík má použitou stejnou laminovanou ocel, jako má ten tvůj nožík na odkazu, co jsi posílal...ale pokud jde o poměr cena výkon kvalita, já bych volil jednoznačně tenhle:
                    http://www.mlsport.cz/noze-mora/nuz-mora-craftline-​q511-cerveny
                    ... pokud se ti vysloveně líbí ten co jsi poslal a máš prachy, jdi do něj .-)

                      NGRUPA - Profil | Po 4.2.2013 13:01:25

                      Maxwell >> děkuji, skvělý zápis. :-)
                      Ale moc z toho moudrý nejsem.

                        NMaxwell - Profil | Po 4.2.2013 12:33:46

                        GRUPA >> mora jsou dobré a poměrně laciné nože, já bych ale tolik za tenhle nožík nedal, dá se sehnat s tou samou čepelkou za podstatně méně peněz..pro lepší orientaci si přečti tento článek:
                        http://www.noze-nuz.com/recenze/mora-mora/mora-mora​.php

                          NGRUPA - Profil | Po 4.2.2013 11:49:25

                          Maxwell >> ahoj

                          http://www.mlsport.cz/noze-mora/mora-exclusive-277

                          co na to říkáš, prosím?

                            Ngobek - Profil | Po 4.2.2013 10:45:46

                            jepice >> tak to ho tam asi nedáš co? :-))

                              Nplacew - Profil | Po 4.2.2013 10:43:17

                              medvěd >> ja to pisem na margo toho, ze dobre cestoviny nie su zle. Ale hadat sa o tom, ci tam ide lyzica creme fraiche alebo nie.... no co ja ti vim? Aj na SVK mas recept na "prave pirohy", ci kapustnicu. Akurat ze ich vsade robia inak :)) Samozrejme, zasadne veci sa nemenia.

                                Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2013 10:23:33

                                placew >> no vidíš.Co je pro jednoho ekologická likvidace zbytků,může být pro druhého gastronomie.Nevím jak Ty,ale já tam ten rozdíl vidím

                                  Nkopr69 - Profil | Po 4.2.2013 8:42:57

                                  brach >> Ten opravdu nemusim:-).Misto nej radsi prihodim feferonku a nebo chili papricku.

                                    Nbrach - Profil | Po 4.2.2013 6:46:48

                                    Skutečně nedáváte kopr do kyselých okurek?

                                      Njepice - Profil | Ne 3.2.2013 23:56:48

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 3.2.2013 23:29:24 >> :-)) trefné

                                        NDrozďák - Profil | Ne 3.2.2013 23:42:26

                                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 3.2.2013 23:29:24 >> a sarkasmus sarkofágové.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess