Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Maxwell - Profil | Ne 3.2.2013 20:29:31

PYTLAKS >> něco málo :-))

    PYTLAKS - Profil | Ne 3.2.2013 20:11:12

    Maxwell >> kolik jsi jich už udělal

      Baron 007 MC - Profil | Ne 3.2.2013 19:55:16

      Pike >> It's a free country.

        Pike - Profil | Ne 3.2.2013 19:51:59

        Ad ta carbonara. smetanu tam dává i plno restaurací, protože se bojí těch ne úplně tepelně zpracovaných vajíček
        Dělat si carbonaru doma, tak bych tu smetanu taky relativně pochopil. Proč tam ale cpát tu hotovou omáčku v tom tetrapacku?

          jepice - Profil | Ne 3.2.2013 19:47:36

          medvěd >> škrábal.

            Výr - Profil | Ne 3.2.2013 19:43:39

            Maxwell >> veľmi pekné....trochu ako Katana :-)

              Maxwell - Profil | Ne 3.2.2013 19:38:45

              Hezký jídla, já teď furt dělám nožíky..teda né že bych nevařil ... :-)

              Tak aspoň ochutnávka..

              Wave

              Materiál:Sendvič 19312+ 19665
              Tvrdost: 60 HRC
              Délka čepelky: 150mm
              Celková délka: 290 mm
              Tloušťka: 5 mm
              Montáž: Trn,oliva,patinovaná mosaz,lepeno, ztaženo matkou.

                pavel12 - Profil | Ne 3.2.2013 19:10:43

                poděkování- HoumrP za recept na utopence, dnes jsem se do nich konečně pustil, tak jsem zvědav

                  Bláža - Profil | Ne 3.2.2013 19:06:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  A takhle se to tvářilo na talíři. Rodina uznale mlaskala... ;o)))

                    Bláža - Profil | Ne 3.2.2013 19:05:15

                    Druhý díl před závěrečným zapečením....

                      Bláža - Profil | Ne 3.2.2013 19:04:36

                      Jinak dnešní obědproběhl velmi úspěšně...

                      Toto je první díl

                        Bláža - Profil | Ne 3.2.2013 19:03:31

                        Písek >> Jeden salát hezčí než druhej, už se těším na léto a poctivou domácí zeleninku. To bude šmakec... ;o))))

                          medvěd - Profil | Ne 3.2.2013 18:43:26

                          jepice >> krájel jsi,nebo škrábal,

                            Sihanuk - Profil | Ne 3.2.2013 18:28:53

                            jepice - 3.2.2013 16:32:07 >neni špatný do toho dát šalotku a kopr

                              Paulus - Profil | Ne 3.2.2013 17:12:50

                              Klasika klasik, co se mi neomrzí. Asi v tejdnu vyškvařím vlastní a bude ...

                                mlíčnák - Profil | Ne 3.2.2013 16:48:52

                                jepice >> navrhnem na schuzi mrs totok zmenit bo si to clenstvo zada :-))

                                  jepice - Profil | Ne 3.2.2013 16:43:39

                                  mlíčnák >> a sakra, celoročně hájen... :)

                                    mlíčnák - Profil | Ne 3.2.2013 16:43:03

                                    jepice >> losos vlastni ulovek ? Jen take postouchnuti :-))

                                      jepice - Profil | Ne 3.2.2013 16:32:07

                                      Tak jsem zkusil takovou předkrmovou verzi tataráku z lososa - jen sůl, pepř, olivovej olej, citrón, trocha sojovky. Perfektní, k tomu tmavá bagetka potřená oliváčem a česnekem. Esteticky sice zrovna nic moc, ale šmakovalo mi to.

                                        Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess