Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NZN - Profil | Ne 3.2.2013 13:23:31

Písek >>
co je to sýrová omáčka carbonara??

    Npkr - Profil | Ne 3.2.2013 13:03:17

    BuBu99 - no hlavně aby ta nádoba nechyběla někde při inventuře.:-)
    Každopádně dobře, že o těch utopenejch vím. Musím to jen ohlídat a až budou, "nutně" budu potřebovat něco opravit a stavím se.:-):-):-)

      NPYTLAKS - Profil | Ne 3.2.2013 13:02:21

      invader >> jakou vodu

        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 3.2.2013 12:41:35

        invader >> já myslel, že hraje hokej.

          NPaulus - Profil | Ne 3.2.2013 12:27:25

          Rychlá přesnídávka ...

            Ninvader - Profil | Ne 3.2.2013 12:21:41

            na dnes po schodzi keď som sa dozvedel že zasa nám pracháči zaberaju vodu,konkrétne Hossa chce vybudovať golfové ihrisko a zaberie nám 500m brehu, stačí viac by som nestrávil

              Nhajan - Profil | Ne 3.2.2013 12:06:08

              vaga >> Musel jsem zakrojit, to nešlo vydržet. :-DD

                Nvaga - Profil | Ne 3.2.2013 9:54:16

                hajan >> nejedz to ešte teplé z udiarne, bude ti zle:-))

                  NPísek - Profil | Ne 3.2.2013 6:19:41

                  Bláža >> a také o míchaných zeleninových salátech ? :-)))

                    NPísek - Profil | Ne 3.2.2013 6:14:23

                    Bláža >> byla zde včera řeč o těstovinovém salátu ?

                      Nhajan - Profil | Ne 3.2.2013 0:08:42

                      Povedlo se...

                        NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 23:23:59

                        Písek >> já to taky nikdy neslyšel:-))

                          NPísek - Profil | So 2.2.2013 22:22:57

                          Bláža >> a pro dnešek snad stačilo,zase někdy....
                          Ohni prut !!!
                          Písek

                          už se to zmenšit nedalo :-(((

                            NPísek - Profil | So 2.2.2013 22:20:45

                            Bláža >> ještě houbová omáčka z mé "lesní zahrádky"

                              NPísek - Profil | So 2.2.2013 22:15:58

                              Bláža >> myslíš jistě cukety,že ?
                              podélně rozpůlené ,vydlabané,naplněné nádivkou a pečené,,,jojo

                                NBláža - Profil | So 2.2.2013 22:11:28

                                Písek >> Taky mi rostou na zahradě každý rok, takže znám... ; o)))

                                  NPísek - Profil | So 2.2.2013 22:08:37

                                  invader >> chválím, ke kávě i mimo ní se hodí :-))

                                    Ninvader - Profil | So 2.2.2013 22:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    niečo pobede ku káve

                                      NPísek - Profil | So 2.2.2013 22:06:14

                                      Bláža >> jasně že to je jedlé,nastrouhaná cuketa jako základ salátu není špatná
                                      samo že rajský a okurkový také mám rád (kdo ne ?)

                                      ten olej na fotce prodává Albert,stačí troška a dá tomu dobrou chuť,ale tehdy jsem nešetřil,na Kachnovi nikdy :-)))

                                        NBláža - Profil | So 2.2.2013 22:00:46

                                        Písek >> Nejsi sám, taky to slyším poprvé, nejsem žádnej chemik...; o))))

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess