Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

NBláža - Profil | So 2.2.2013 22:00:07

Písek >> To vypadá jedle... ;o)))

    NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:55:58

    BuBu99 >> exikátor....to neznám :-)))
    nikdy jsem to neslyšel,jsem snad sám ?? :-)))

      NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:53:19

      Bláža >> já nemám zahradu,tak si kupuji zeleninu na trhu

      tady jsem dělal cuketový salát pro kolegu Kachnu,když mě navštívil v chýši.Prý má rád ostré,tak jem mu tam dal olivový olej s feferonkami a nějak ho ta chuť na ostré přešla :D))))

        NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:47:49

        mlíčnák >> Tak kdybys ho oholil dočista, tak by to na pár kousků možná i dalo... ;o))))))))))))))

          NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:46:28

          Písek >> no podívej tady ho maji za pár korun ,jen menši....:-)
          http://nabytek.bazos.cz/inzerat/21004845/exikator.p​hp

            Nmlíčnák - Profil | So 2.2.2013 21:45:03

            Písek >> No z tohoto kance moc vázat nepude :-))

              NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:44:44

              mlíčnák >> Když k tomu bude čerstvý křen, tak to splňuje i toto kritérium. ;o))))))

                NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:43:49

                XMASSS >> Tak už jsem zase chytřejší, dík.

                  NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:43:35

                  XMASSS >> no vidíš já říkal že je to z laborky...:-)

                    NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:42:49

                    Písek >> Tak já teda hlavně v létě domácí rajčátka, okurečku a papriku s cibulkou, nebo i pažitkou. Olivky mám pořád, hlavně černé. Jen škoda, že tady nekoupím tak dobré jako v Řecku na tržišti...

                    Nebo taky varianta se sterilovanou mexickou směsí od bonduele, taky dobré, a tam klidně přidám trochu pokrájené dušené šunky ... ;o)))

                      NXMASSS - Profil | So 2.2.2013 21:42:26

                      Bláža >> Tohle máme v laborce, abychom udrželi přípravky v určené vlhkosti - exikátor.

                        NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:42:05

                        Michal >> souhlasím :-)))

                          Nmlíčnák - Profil | So 2.2.2013 21:39:39

                          Bláža >> maso není zdravé . Dej si zeleninku :-)

                            NMichal - Profil | So 2.2.2013 21:39:36

                            Písek >> to nešlo sem tohle nedat :-))

                              Nmannnik - Profil | So 2.2.2013 21:38:04

                              Michal >> máš líbí;-)

                                NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:37:26

                                Michal >> červenou snad pro jednou nedostaneš :-)))))

                                  NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:36:34

                                  Bláža >> já mám tedy raději sýrovou omáčku,ale majolka--proč ne ?
                                  jistě že tam maso být nemusí,ale vařené,pečené či grilované kuře potěší.také hrášek,kukuřici,trošku okapaného sterilovaného cerelu, ředkvičky apod. Prostě co je doma a místo cibule raději porek.Tak si to dělám já, pokud máš olivu,tak ji tam dej

                                    NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:35:51

                                    placew >> Pěkné, a co to je ten cholesterol?

                                      NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:35:49

                                      placew >> ale trápí jen se neboj:-))

                                        NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:35:13

                                        Michal >> :-))

                                        nebo pochvalu:-)

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess