Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla

Koutek pro ty co vari s laskou ale moc tomu nerozumi .
Profesionalum vstup povolen jen na vlastni nebezpeci .

Prosím jen vlastní fotky, cizí fotky jen odkazem.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 13.2.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: Maxwell Profil + Benda 24,72 Profil + ZN Profil

Nplacew - Profil | So 2.2.2013 21:34:33

Vsetci tu pisu ako keby mali 20 a cholesterol tu nikoho netrapi ;)

    NMichal - Profil | So 2.2.2013 21:33:11

    řekl bych, že dostanu červenou :-)

      NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:32:04

      Písek >> To já klidně i bez masa, jen zeleninu a krapet majolky, aby to neplavalo. ;o))

        NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:28:37

        Bláža >> no uvidím ráno....možná ho dám k večeři...:-)

          NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:27:22

          Bláža >> mušličky střední velikosti ,ano dělám a dávám tam kuřecí peřené maso a sýrovou omáčku Carbonara...těch fotek zelných a těstovinových salátů mám hodně,ale nestačím ani datlovat, mám rozepsaná 4 diskuse a všady to žije a tepe.Tedy snad bych nějaké fotky vypustil později.

            NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:27:17

            BuBu99 >> Tak vyndej koleno, a zejtra je to hned hotový... ;o)))

              NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:26:28

              Bláža >> já taky Karliku ,měl sem ji radši nechat v archivu ,ted mi tečou sliny:-))

                NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:25:53

                Písek >> no a ted sem na to dostal chuť..:-)

                  NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:25:43

                  BuBu99 >> Taky bych kousek té kůžičky uloupnul.... ;o)))

                    NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:24:06

                    BuBu99 >> raději větší fotka :-)))
                    moc pěkné !!

                      NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:23:20

                      Písek >> Už se stalo... ;o)))

                      A Těstoviny se zeleninou jako salát děláš? Toho se doma taky zbaští hodně... ;o)))

                        NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:20:28

                        Písek >> tak ti hodím jednu starší fotku abych ti udělal větší chutě na to zítřejší koleno:-)

                        EDIT sakra nějáká velká:-)

                          NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:19:43

                          Bláža >> tak ať Ti chutná :-)

                            NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:19:13

                            BuBu99 >> zelenisko já dávám po vagonech,salát míchám v lavoru (velká mísa)
                            a nemám problém druhý den znovu pokrájet palici pekinského salátu.Ale vím,že to každý mít nemusí

                              NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:17:29

                              Písek >> Však už ho tady ujídám... ;o)))

                                NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:16:09

                                Bláža >> dej si Hermelín,já teď cpu do hlavy řádnou porci oříškové zmrzliny :-)))

                                  NBuBu99 - Profil | So 2.2.2013 21:15:35

                                  Písek >> to zatim nedělám musím přejít na další level...:-)

                                    NBláža - Profil | So 2.2.2013 21:13:53

                                    Písek >> Mi děláš stále větší chutě poslyš. Půjdu asi ukrojit kousek zrajícího hermelínku.... ;o))))

                                      NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:13:14

                                      Reznik76 >> rozumím :-)))
                                      my v diskusi teď probíráme proviant na pstruhovou zahájenou...nikdy ničeho nebylo málo,tak snad letos zase ty tři dny budeme ok

                                        NPísek - Profil | So 2.2.2013 21:11:01

                                        BuBu99 >> jestli děláš zelné saláty (z pekingského, bílého zelí) doporučuji houby slít a na menší kousky nakrájet a vrazit také tam.Já dávám i na drobno posekané jablka
                                        (ty tam jsou dobré s červenou slupkou--pro oko),jinak čerstvou,nebo zavařenou zeleninu,prostě co je po ruce.Také mám dost jeřabin a ty jsou sladké a dávají tomu salátu šmrnc.

                                          Červené karty: rover, doktor multiplikator, Jovánek, musiláč, xycht, tuzemak, mlíčnák, Milan3, PavelJ, chyť a sněz, Gloton, AC/DC, Herodess