- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zakrmování dravců rybími zbytky
Osobně jsem přesvědčen, že takovým jednáním porušuje ustanovení Bližších podmínek výkonu rybářského práva na revírech ČRS odst. VI. Chování při lovu.
Myslíte si totéž, nebo mě přesvědčíte o správnosti jeho jednání?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NGRUPA - Profil | Ne 14.2.2010 13:38:16
Nmilan-monfish - Profil | Po 8.2.2010 10:40:24
Nroman_monfish - Profil | Čt 4.2.2010 10:58:03
Chachar v době, kdy se odehrávaly události o nichž tady plamenně psal byl ještě školou povinný. Chybí mu vlastní zkušenost.
A co se týče té druhé části okolo dluhu jsem zvědav jestli najde odvahu vylézt z kouta a domáhat se svého "neposkvrněného" morálního profilu. Jsem připraven po měsíci na požádání zaslat kopie dokladů komukoli, kdo si je vyžádá.
Doufám, že příště budeš mít lepší zážitek z nějakého povedeného filmu.
NXAXAP - Profil | Čt 4.2.2010 10:28:48
NTomK78 - Profil | Čt 4.2.2010 9:57:42
Vím, že mi do toho nic není, ale číst tuto diskuzi je napínavější než nějaký film....
NXAXAP - Profil | Čt 4.2.2010 9:38:50
PS: v devadesátém druhém obyčejná půjčka na obyčejný dům obyčejnému občanovi :-))) Tohle má stejnou logiku jako účast v komunistických státních složkách bez příkladného kádrového profilu. Že bys měl štěstí na výjimečné příležitosti? No, obrázek ať si udělá každý sám. Já se jdu věnovat jiné činnosti. Tři body mi stačí.
NXAXAP - Profil | Čt 4.2.2010 9:32:11
Nroman_monfish - Profil | St 3.2.2010 19:01:54
Mám totiž nějak naučeno, že na přímý dotaz dám konkrétní odpověď. Chtěl jsem Ti dát ještě prostor, ale Ty téhož nejsi schopen.
Martine snaha o urážku není argument. Nicméně byla to z Tvé strany jediná odpověď na přímou otázku na Tvé dluhy. Argumentační nouze se asi nevyhýbá v oprávněných případech ani Tobě.
Měj se tedy ve svém zrcadle i nadále rád a ať Tě ryby baví.
PS - Byla to obyčejná občanská půjčka.
Nmartin@monfish - Profil | St 3.2.2010 16:58:18
NXAXAP - Profil | St 3.2.2010 16:15:58
K věci a dalším otázkám, které po mě opakovaně žádáš jsem již řekl vše, co jsem chtěl říct. Zkus mě udat, když nechci mluvit :-)))
A zavírat můžeš, co chceš. Z takových povedených debat si dělám kopie.
PS: cituji "Takže když nebudeš uvádět informace k tématu omlouvám se, ale dále na ně nebudu reagovat. " ... tak to mááááám, dva body ... zatím :-) Udržíš aspoň stolici? :-)
Nroman_monfish - Profil | St 3.2.2010 15:23:11
Proč alespoň jednou nezkusíš odpovědět k věci? Jak vidíš Tvým dotazům se nevyhýbám.
Tak co, bude nějaký podnět k dluhům, když se Tě to tak dotklo? Nebo zase nakonec zalezeš do koutka, zkroutíš si znovu vlastní hřbet a stále budeš jen exhibovat na netu? Ono s tím h....m, o němž tvrdíš, že vím, za krkem se toho asi víc dělat nedá co?
Opravdu přijď s něčím novým.
A neboj se diskuzi ani neuzavřu, ani nesmažu ať se máš o co opřít.
NXAXAP - Profil | St 3.2.2010 14:34:01
A tos musel být ale v devadesátém druhém bonitní klient, když ti tedhy nejkonzervativnější banka v ČSFR půjčila na dům! Jak se to tak podaří? Z platu SNB? :-) Apropos, zvlášť když zabezpečený hypoteční trh začal šlapat až od roku 1995.
Nějak se nám, Románku, do toho motáš. Člověku se pak těžko věří cokoliv, cos doposud hezkého uvedl.
Nroman_monfish - Profil | St 3.2.2010 14:09:10
Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
NXAXAP - Profil | St 3.2.2010 13:30:23
Apropos, když jsi odcházel od komančskejch sborů fízlů, vrátil si ten přidělenej kvartýr, aby ses nemusel stydět?
Nroman_monfish - Profil | St 3.2.2010 13:22:55
Pokud jde o tu předposlední větu tak za tou si stojím a jsem připraven jí kdykoli relevantně doložit. Dej k tomu podnět a nevymlouvej se předem na jakési domělé kamarády, nebo snad temné síly minulosti? Ono je potřeba lidi, kteří křičí a nedokládají občas brát k zodpovědnosti aby si uvědomili, že i v tom nepořádku, který tu je nejde vše přehlédnout.
Hodně štěstí na rybách.
NXAXAP - Profil | St 3.2.2010 12:28:11
Tvou předposlední větu bych být tebou nechal Maťákem raději smazat. Byť věřím, že máš v exekutivě sposutu kamarádů, mohla by ti způsobit potíže.
Nroman_monfish - Profil | Út 2.2.2010 18:49:38
Jak je to s těmi rozpory v dikci?
Zůstáváš mi stále dlužen odpověď a vzhledem k Tvému morálnímu profilu bych se nerad zařadil do řady Tvých věřitelů. Ale Ty asi ty dluhy děláš dost často. Jojo on i ten křišťál má občas nějakou tu šmouhu.
Ndědáček - Profil | Út 2.2.2010 15:22:02
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 15:02:44
PS: voni byli komanči tak hodní, že dali rovnému disidentovi příležitost (přeci ho nebudou utlačovat, že?), pak další a další, jenomže ten nezvedený spoluobčan jen nasál životní zkušenosti, tak ho vyhodili. Protože nebyli opravdu žádní lumpové, tak mu nechali kvartýr. :-) Srdceryvný příběh. Za to se opravdu tito lidé nestydí, téměř všichni dnes podnikají a zaměstnávají další.
NRex2 - Profil | Út 2.2.2010 14:33:23
NSven - Profil | Út 2.2.2010 14:29:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zákon o vodách 254/2001 zakazuje vnadění, jakožto znečisťování povrchových vod. A je lhostejno, jedná-li se o sekané ryby, šrot či boilies. Postoj rybářů k této informaci ilustruje tento známý obrázek.
http://www.rybsvaz.cz/download/legislativa/pravni_predpisy_cr/vodni%20zakon.doc
Nroman_monfish - Profil | Út 2.2.2010 14:25:01
No nevadí. Tak prosím alespoň napiš jaká ta minulost je. Mě by to docela zajímalo. Chtěl jsem to sice řešit v rámci samostatné otázky, ale když jinak nedáš tak se do toho dej hned a nestraš.
Máš na mysli moje zařazení v roce 1984 na 5té správě SNB (byla organizační složkou Stb), která měla na starost ochranu stranických a vládních činitelů v hodnosti pprap., kde jsem byl zařazen po dobu jednoho roku jako strážce budovy Federálního shromáždění, nebo následující čtyři měsíce na MO VB Jarov v Praze 3 a poté 2,5 roku na odd. hospodářské kriminality v Praze 3 odkud jsem byl předčasně odejit (hodnost prap.) do kravína k vidlím za roztržku se stranickým funkcionářem? Přineslo mi to na tehdejší dobu slušný plat, třípokojový byt v Praze a zabezpečení rodiny a na kriminálce zajímavou práci a mnoho životních zkušeností. Tak za to jsem se nikdy nestyděl, nestydím a stydět nebudu. Svůj morální profil jsem si tam sám před sebou dokázal obhájit. Od revoluce se živím již jen podnikáním. Tedy na sebe si vydělávám sám a dávám vydělat i jiným. Jak jsi na tom Ty?
Pokud máš pocit, že jsi mou osobu takto rozkryl, zklamu tě. Nikdy jsem to netajil a i před Tebou jsem o tom již před lety otevřeně hovořil.
Tak a teď konečně prosím o tu věcnou odpověď. Nebo na ní opravdu nemáš?
Edit: Oběd byl výborný. Pečená kachna za to stála.
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 14:05:46
NKOLIBŘIK - Profil | Út 2.2.2010 13:30:04
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 13:00:35
Zas tolik empatie nemáš, sic už bys pochopil, že tu nejsem od odpovídání na všechny otázky morálních křiváků.
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 12:59:08
Tak já taky na otřevřenejch Slapech lákám predátora, kterej může bejt buhví kde.... :-) Moře je nepochybně větší, ale já tam toho taky zdaleka nenaházim tolik, jako rybáři na moři. Takže ani v tomhle nevidim rozdíl... :-)
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:54:54
Nroman_monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:53:56
A pokud jde o ten směr debaty. Nejsi-li schopen dodržovat pravidla pouhé diskuze zde na mrku, jak dodržuješ pravidla jinde a jak se to shoduje s Tvým vlastním morálním profilem? Nebo je taky křišťálovější než křišťál? Martine opravdu toho nech a věcně mi odpověz na můj dotaz. Takhle ze sebe děláš joudu a o to já nestojím ani v Tvém případě jakož i u jiných.
Jestli Tě můj předchozí překlep pohoršil, omlouvám se.
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:52:35
NFiretiger - Profil | Út 2.2.2010 12:52:18
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 12:45:21
NFiretiger - Profil | Út 2.2.2010 12:43:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 12:41:07
Nicméně empatii máš relativně dobrou, z části je můj projev postaven tak, aby se případná emočně nestabilní existence sama znemožnila. Grünovi se to daří o poznání lépe než tobě :-)
A co se týče argumentů, jsou to jedny z nejhorších nástrojů úspěšné komunikace.
PS: odeditováno
NMalda512 - Profil | Út 2.2.2010 12:40:50
NTAV - Profil | Út 2.2.2010 12:33:59
Nroman_monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:32:50
Tak se prosím vrať na zem a uveď mi ty rozpory s dikcí dotčeného předpisu.
Nebo mi alespoň dej vědět, kdy to bude. Potřebuji si jít něco zařídit.
NCloud - Profil | Út 2.2.2010 12:31:45
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 12:31:18
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 12:29:34
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 12:28:24
no, to tak bejvá. ty rybářský závody jsem nikdy moc nechápal... ale každýmu, co jeho jest...
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:26:55
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:20:19
1) nevadí mi lov ryb a používání háčků
2) nevadí mi pokud někdo jiný něco nastražuje, jen by to nemuselo být živé
3) nevadí mi ani vnadění jako takové
4) VADÍ mi ulovení a rozšmelcování ryb za účelem naházení do vody
toť vše
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 12:17:40
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 12:15:31
Já si zase třeba myslim, že je lepší zavnadit mrtvou rybou než nastražit živou...
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:14:12
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 12:13:19
Na Martina Grüna se vybodni, je to průměrně běžný alibista - pseudomoralista. Na jedné straně zachraňuje nebohe rybky před zkrmením, na druhé objíždí nejedny závody, kde ty stejně "milované" ryby týrá ve velkém.
NTAV - Profil | Út 2.2.2010 12:12:21
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:10:50
Jenom teda ještě noticka - hlavně muškařím a vláčím, takže mám na nastražování organismů vyhraněný názor, ale vůbec mi nevadí když někdo jiný na ně chce lovit, je to jeho věc a pro ulovení ryby je to občas nutné, jen to vnadění mi nejde pod fousy...
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 12:09:53
To, co tím sleduji, zatím ponechám ve svém vědomí only.
Apropos, nedoporučuji používat slovo komplex. V této oblasti tě rozsekám, Freuda znám dokonale. Dokonce i chápu, že je ti má aktivita nepříjemná. Nicméně obrana je akcí a já jsem osoba reaktivní :-) takto si na MRKu reklamu nenaděláte :-)
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 12:07:09
Já jsem si to taky nepředstavoval tak, že by se mi tam stáhli všichni candáti z 50-ti hektarů. Ale tak ta makrela je vcelku aromatická a pokud by byli v blízkosti, mohlo je to chvíli udržet tam, kde byla moje nástraha. A zase taková práce to nebyla - nařezat na kousky a střílet prakem během sledování nehybnejch policajtů bylo vcelku zpestření... :-)
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 12:03:18
aha. víš, že když vnadíš červama nebo žížalama, tak taky zmaříš spoustu životů? A když budeš chytat na rybku, tak pokaždý, kdy nepřijde záběr, zmařil jsi taky jeden život.
Na jinejch vodách se to hodí, takže tam to zmaření života nevadí?
A propos, když máš ty ryby tak rád, proč jim probodáváš tlamy háčkem, stresuješ je zdolávánim, pobytem mimo vodu, vytrženim z hejna?
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:02:15
Nroman_monfish - Profil | Út 2.2.2010 12:00:46
O mém morálním profilu jsem skutečně ochoten s Tebou veřejně kdykoli diskutovat. Založ nové vlákno a neodváděj pozornost od podstaty této diskuze. K meritu věci jsi se zatím vyjádřil velmi mlhavě. Sice jsi uvedl, že je okolo Tebe mnoho joudů, ale rozpor s dikcí žádný.
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 11:58:50
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 11:58:11
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 11:54:40
ale asi by to chtělo spíš dlouhodobějš... moc jsem tomu nedal...
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 11:43:47
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 11:40:22
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 11:38:02
NTAV - Profil | Út 2.2.2010 11:27:55
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 11:25:46
Nmartin@monfish - Profil | Út 2.2.2010 11:22:38
Nroman_monfish - Profil | Út 2.2.2010 11:04:57
Jinak oceňuji jazyk, který jsi v této diskuzi použil. Je vidět , že i Tobě není cizí.
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 10:30:30
NVenca888 - Profil | Út 2.2.2010 10:26:34
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 10:21:07
Nroman_monfish - Profil | Út 2.2.2010 10:15:48
NXAXAP - Profil | Út 2.2.2010 10:02:40
Tvůj výklad lze snadno rozporovat na základě dikce.
PS: spíš si myslím, že to moc fungovat nebude
NKamy - Profil | Út 2.2.2010 9:54:21
NKamy - Profil | Út 2.2.2010 9:51:33
NJarda Š. - Profil | Út 2.2.2010 9:40:57
NCloud - Profil | Út 2.2.2010 9:26:25
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













