Fotky z mládí

Ahoj, sem můžete vkládat svoje fotky z mládí (nejlépe s rybama).
Autor diskuse: Barynka - Profil , 29.1.2010 všeobecné - ostatní

NFreaky Styley - Profil | St 3.2.2010 18:17:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak taky jednu přidám - můj první kapřík...:-)

    NkukkYn_ - Profil | Ne 31.1.2010 21:25:42

    afjee >> protoze jsi byl jeste malej a to se hoji lip nez treba ve 30 :)

      Nafjee - Profil | Ne 31.1.2010 21:21:48

      Kord@ >> Vypadá to nechutně, ale nezůstala ani jizvička..

        NKord@ - Profil | Ne 31.1.2010 20:42:28

        afjee >> TAk to samé jsem měl i já na zadech!Ale já jsem spadnul pod kombain!Bylo mi asi 8.

          NMatos - Profil | Ne 31.1.2010 20:23:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          mé rybářské začátky na Vranově

            NScanix - Profil | Ne 31.1.2010 20:10:49

            Barynka >> mela 88cm, po dlouhou dobu moje nejvetsi kudla ;)

              NScanix - Profil | Ne 31.1.2010 20:10:20

              jiris >> tam mi je tak 16let, jo to byly casy, taky i ryby :)

                NLovec Petr - Profil | Ne 31.1.2010 14:09:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Taky jeden z dávné doby......

                  NVitta - Profil | Ne 31.1.2010 14:00:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak tohle je můj první sumec ..... bylo mi tak 16...cca. Naviják Roen, vlasec Planá nad Lužnicí, 0,
                  25 mm

                    Nvydrák - Profil | So 30.1.2010 21:38:48

                    Ten Uxa se nám ještě nevyjádřil.Jsem velmi zvědavý,co nám k tomu řekne.

                      NLeader CZ - Profil | So 30.1.2010 21:33:46

                      afjee >> au :(

                        Njiris - Profil | So 30.1.2010 21:30:06

                        Scanix >> tady vypadáš jak skwor :D

                          NBarynka - Profil | So 30.1.2010 21:28:44

                          Scanix >> ty jo, tak to není zrovna malá štika :))

                            NScanix - Profil | So 30.1.2010 19:21:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Taky jednu kudlu z mladi :)

                              NMysho22 - Profil | So 30.1.2010 12:30:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak tu sú moje začiatky :-)

                                NBarynka - Profil | So 30.1.2010 11:55:31

                                mazar >> no jo to by UXA musel žít v nějaký době, kdy ještě byly indiáni :))))

                                  Nmazar - Profil | So 30.1.2010 11:47:50

                                  Uxa není ti trapně lhát v tvých letech?:)))))

                                    Nvydrák - Profil | So 30.1.2010 10:18:58

                                    uxa >> Ty jsi vyrůstal na divokém západě?A kolik ti je.Ta fotka je přibližně ze začátku 19.stol.

                                      Nlungen - Profil | So 30.1.2010 10:15:03

                                      rybařil sem prvním rokem

                                        Nafjee - Profil | So 30.1.2010 9:16:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak tohle se mi stalo, když jsem vláčel a spadl z pilířu mostu na kameny.