- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde v USA koupit echolot
uvažuji o koupi levného echolotu. Už jsem pročetl spoustu diskuzí, opustil jsem původní myšlenku koupit čínský neznačkový echolot a rozhodl jsem se,že nejlepší volbou je koupit levný značkový echolot z USA. Vybral jsem model Eagle Cuda 300 (cena asi 80 USD + 40 USD doprava = zhruba cena čínského šmejdu u nás). V diskuzi byl často zmíněn obchod www.Cabelas.com, ti mi však na dostaz ohledně dostupnosti odpověděli, že nejsou schopni echolot poslat mimo USA. Zajímají mě tedy zkušenosti s nakupováním echolotu v USA. Můžete mi doporučit nějaký internetový obchod se kterým máte v tomto směru dobrou zkušenost? Díky za odpovědi
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nzdenek3689 - Profil | Čt 6.10.2011 14:53:20
Nmeteor - Profil | Čt 6.10.2011 14:43:16
Nzdenek3689 - Profil | Čt 6.10.2011 14:39:46
Ndandakl - Profil | Út 27.4.2010 19:20:03
Chtel bych poprosit o radu a pomoc ohledne objednani Cuda 300 z USA mate nekdo nejake zkusenosti??
Diky za odpoved
NProgramátor - Profil | Čt 4.2.2010 17:26:09
NkaprPete - Profil | Čt 4.2.2010 17:21:39
NBarracuda.pike - Profil | Út 2.2.2010 21:02:23
NHrochoroh - Profil | Pá 22.1.2010 23:29:38
Je potěšující, že v tom nejsem sám :-) ale mírně depresivní, že žijeme ve státě na úrovni banánové republiky.
Nantony - Profil | Pá 22.1.2010 21:15:08
hola
antony
NHrochoroh - Profil | Pá 22.1.2010 21:00:38
Každopádně jsem pro příště o něco moudřejší. Dík.
NHrochoroh - Profil | Pá 22.1.2010 20:26:53
Pokud si dobře vzpomínám, tak praxe je taková, že zásilka přijde domů "na dobírku" přičemž částka požadovaná pošťákem je právě DPH, případně celní poplatek. Bez jeho zaplacení mi pošťák zásilku samozřejmě nevydá.
Co v takovém případě dělat?
Ještě prosím o upřesnění, počítá se DPH, případně clo z celkové ceny zásilky (cena + poštovné) nebo jen z ceny zboží?
NScad - Profil | Pá 22.1.2010 14:59:46
Při dovozu zásilky do České republiky platí následující ustanovení:
Od dovozního cla i daně je osvobozena zásilka zboží nepatrné hodnoty, kde souhrnná hodnota zboží v zásilce nepřekročí částku 150 EUR
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 22:31:29
Nrommi - Profil | Čt 21.1.2010 22:10:07
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 22:06:27
Nrommi - Profil | Čt 21.1.2010 21:57:40
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 21:54:35
NRosta - Profil | Čt 21.1.2010 21:44:24
NHrochoroh - Profil | Čt 21.1.2010 21:42:50
Ještě bych někde možná vyhrabal celní výměr vč. DPH na zboží z USA z loňského roku za cca 95USD ;-)
Nrommi - Profil | Čt 21.1.2010 21:25:58
jazdeny benzin je pohodlnejsie riesenie ako elektrina
Nantony - Profil | Čt 21.1.2010 21:23:41
- koupíš si echo z jiného, níže doporučeného šopu, který ti to sice pošle až k nám, ale ceny na tomto šopu jsou trochu někde jinde, než v cabelasu ve slevě - nevím, možná i ten fischfinder-stores má občas nějakou akci, kdy něco sleví
- využiješ služby CZ-EBAY, která, jak už píše kolega Viktorin, prodraží zboží (nejen) o 5 procent ceny, ale pokud se ti poštěstí a všimneš si nějaké výprodejní akce a je zrovna dobrý kurs dolaru, tak i tato cesta ti zabezpečí mít doma echo za cca 45% ceny ve srovnání s českými obchodníky
- můžeš si nechat poslat zboží od známého v USA, ale asi by to měl být moc dobrý známý, protože sám jsem zkusil oslovit mého spolužáka, který tam už dlouho žije, je tam i ženatý, a chtěl po něm, ať mi zjistí, jaká cesta by pro mě byla nejschůdnější. No je sice fakt, že jsem mu přímo nenavrhl tu možnost, že to zboží si koupí on a pošle mi ho domů, ale v těch několika mailech jsem to tak nějak významně nazačoval, ale vůbec se mu do toho nechtělo, nebo je natvrdlý a nevěděl, kam mířím.
asi jsem ti moc nepomohl, ale konkrétnější údaje ti mohu dát, až mě dorazí zboží domů, tam ti můžu poslat podrobnější finanční rozklad celé transakce.
hola
antony
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 21:02:21
Nrommi - Profil | Čt 21.1.2010 21:01:00
NHrochoroh - Profil | Čt 21.1.2010 21:00:49
http://cgi.ebay.com/NEW-EAGLE-CUDA-300-FISH-FINDER-LOCATOR-SONAR_W0QQitemZ310195483018QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item483917718a
je ochoten poslat Eagle Cuda 300 za 667Kč (36USD) prostřednictvím USPS First Class Mail InternationalTM, takž to možné určitě je. Od tohoto prodejce by tě to vyšlo celkem na 1 482Kč (79.99USD) + 667Kč (36USD) = cca 2150,-Kč (+DPH +CLO).
Jak jsem již psal dřív, stále mi to nejlíp vychází koupit na eBay v Německu za cca 2600,-Kč. Zkusil bych se poohlédnout po nějakém kamarádovi, který na eBay nakupuje a domluvit se s ním.
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 21:00:16
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 20:58:39
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 20:48:59
Nrommi - Profil | Čt 21.1.2010 20:46:37
teraz sa chystam na motor..
NHamon - Profil | Čt 21.1.2010 20:42:43
NViktorin - Profil | Čt 21.1.2010 20:36:48
Nrommi - Profil | Čt 21.1.2010 20:35:07
NHrochoroh - Profil | Čt 21.1.2010 20:26:30
NViktorin - Profil | Čt 21.1.2010 20:12:40
Dá se to zaplatit přes tuto firmu, ale s 5 % provizí.:http://www.cz-ebay.cz/platba-za-vas-nakup.htm
NViktorin - Profil | Čt 21.1.2010 20:08:53
Ptal jsem se ho na poštovné k nám a chce za dopravu 49 dolarů. Levnější dopravu jsem nikde nenašel, přestože tady kluci často píší o dopravě kolem 20-30 dolarů.
NKrabyk - Profil | Čt 21.1.2010 19:43:57
Jinak ohledně firem zajišťujících dovoz zboží z USA mám dojem, že když člověk sečte všechny poplatky (zaslání v rámci USA, přeposlání atd.) tak se dostane na cenu, za kterou se dá zboží koupit třeba z Německa. Kdyby se však podařilo nechat si balíček poslat přímo za nějakých těch 40 USD, pořád by to vyšlo levněji než všechny ostatní způsoby (asi krom známého v USA, kterého nemám), tak pokud by někdo měl dobrou zkušenost s obchodem kde je to možné, tak to sem prosím napiště... Díky
NkaprPete - Profil | Čt 21.1.2010 13:18:39
NkaprPete - Profil | Čt 21.1.2010 13:16:58
Cenově to stale vycházelo za hubičku. Prakticky si objednás zbozí, z jakekoli adresy, nechas ho poslat na adresu v USA kde si ho firmy vyzvedne a doručí do ČR. Zkus mrknout sem
http://dovoz-z-usa.info/
http://www.dovoz-usa.cz/
NKrabyk - Profil | Čt 21.1.2010 12:37:19
NHrochoroh - Profil | St 20.1.2010 22:07:55
V tomto případě bych to koupil nový na Ebay třeba v Německu - vyjde tě to i s dopravou na cca 2600,- a máš jistotu, že je to konečná cena.
http://cgi.ebay.de/Fishfinder-Eagle-Cuda-300-Echolot-Heckgeber-Cuda300-NEU_W0QQitemZ130359816943QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_77?hash=item1e5a0cf2ef
NKrabyk - Profil | St 20.1.2010 22:01:50
NKrabyk - Profil | St 20.1.2010 21:51:45
http://www.celnisprava.cz/cz/crhradeckralove/faq/Stranky/postovni-zasilky-ze-zemi-ktere-nejsou-clenskymi-staty-spolecenstvi.aspx
cituji:
"dle Nařízení Rady (ES) č. 1186/2009 resp. Nařízení Rady (ES) č. 274/2008 jsou od dovozního cla osvobozeny zásilky zboží nepatrné hodnoty, pokud jsou zasílány ze třetích zemí příjemci, který se nachází na celním území Společenství. Za zboží nepatrné hodnoty se považuje zboží, jehož celková vlastní hodnota nepřevyšuje částku 150 EUR na zásilku"
"Pokud si necháte poslat zboží v rámci uvedeného limitu, bude Vám zboží osvobozeno nejen od cla, ale také od DPH."
Ještě uvažuji o obchodě Basspro, ale mají tam nějak zmateně popsaný to poštovný. Nemáte s nima někdo zkušenosti? Na kolik vyjde poštovný? A na kolik vyjde poštovný u toho fishfinder-store.com?
Nd.divin - Profil | St 20.1.2010 21:10:06
NUnca - Profil | St 20.1.2010 19:14:35
Nvor - Profil | St 20.1.2010 18:56:53
NKrabyk - Profil | St 20.1.2010 16:06:55
Kde to žije - všechna témata
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:26NRybáři a vinařství 927
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













