- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde v USA koupit echolot
uvažuji o koupi levného echolotu. Už jsem pročetl spoustu diskuzí, opustil jsem původní myšlenku koupit čínský neznačkový echolot a rozhodl jsem se,že nejlepší volbou je koupit levný značkový echolot z USA. Vybral jsem model Eagle Cuda 300 (cena asi 80 USD + 40 USD doprava = zhruba cena čínského šmejdu u nás). V diskuzi byl často zmíněn obchod www.Cabelas.com, ti mi však na dostaz ohledně dostupnosti odpověděli, že nejsou schopni echolot poslat mimo USA. Zajímají mě tedy zkušenosti s nakupováním echolotu v USA. Můžete mi doporučit nějaký internetový obchod se kterým máte v tomto směru dobrou zkušenost? Díky za odpovědi
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Hamon - Profil | Čt 21.1.2010 20:48:59
rommi - Profil | Čt 21.1.2010 20:46:37
teraz sa chystam na motor..
Hamon - Profil | Čt 21.1.2010 20:42:43
Viktorin - Profil | Čt 21.1.2010 20:36:48
rommi - Profil | Čt 21.1.2010 20:35:07
Hrochoroh - Profil | Čt 21.1.2010 20:26:30
Viktorin - Profil | Čt 21.1.2010 20:12:40
Dá se to zaplatit přes tuto firmu, ale s 5 % provizí.:http://www.cz-ebay.cz/platba-za-vas-nakup.htm
Viktorin - Profil | Čt 21.1.2010 20:08:53
Ptal jsem se ho na poštovné k nám a chce za dopravu 49 dolarů. Levnější dopravu jsem nikde nenašel, přestože tady kluci často píší o dopravě kolem 20-30 dolarů.
Krabyk - Profil | Čt 21.1.2010 19:43:57
Jinak ohledně firem zajišťujících dovoz zboží z USA mám dojem, že když člověk sečte všechny poplatky (zaslání v rámci USA, přeposlání atd.) tak se dostane na cenu, za kterou se dá zboží koupit třeba z Německa. Kdyby se však podařilo nechat si balíček poslat přímo za nějakých těch 40 USD, pořád by to vyšlo levněji než všechny ostatní způsoby (asi krom známého v USA, kterého nemám), tak pokud by někdo měl dobrou zkušenost s obchodem kde je to možné, tak to sem prosím napiště... Díky
kaprPete - Profil | Čt 21.1.2010 13:18:39
kaprPete - Profil | Čt 21.1.2010 13:16:58
Cenově to stale vycházelo za hubičku. Prakticky si objednás zbozí, z jakekoli adresy, nechas ho poslat na adresu v USA kde si ho firmy vyzvedne a doručí do ČR. Zkus mrknout sem
http://dovoz-z-usa.info/
http://www.dovoz-usa.cz/
Krabyk - Profil | Čt 21.1.2010 12:37:19
Hrochoroh - Profil | St 20.1.2010 22:07:55
V tomto případě bych to koupil nový na Ebay třeba v Německu - vyjde tě to i s dopravou na cca 2600,- a máš jistotu, že je to konečná cena.
http://cgi.ebay.de/Fishfinder-Eagle-Cuda-300-Echolot-Heckgeber-Cuda300-NEU_W0QQitemZ130359816943QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_77?hash=item1e5a0cf2ef
Krabyk - Profil | St 20.1.2010 22:01:50
Krabyk - Profil | St 20.1.2010 21:51:45
http://www.celnisprava.cz/cz/crhradeckralove/faq/Stranky/postovni-zasilky-ze-zemi-ktere-nejsou-clenskymi-staty-spolecenstvi.aspx
cituji:
"dle Nařízení Rady (ES) č. 1186/2009 resp. Nařízení Rady (ES) č. 274/2008 jsou od dovozního cla osvobozeny zásilky zboží nepatrné hodnoty, pokud jsou zasílány ze třetích zemí příjemci, který se nachází na celním území Společenství. Za zboží nepatrné hodnoty se považuje zboží, jehož celková vlastní hodnota nepřevyšuje částku 150 EUR na zásilku"
"Pokud si necháte poslat zboží v rámci uvedeného limitu, bude Vám zboží osvobozeno nejen od cla, ale také od DPH."
Ještě uvažuji o obchodě Basspro, ale mají tam nějak zmateně popsaný to poštovný. Nemáte s nima někdo zkušenosti? Na kolik vyjde poštovný? A na kolik vyjde poštovný u toho fishfinder-store.com?
d.divin - Profil | St 20.1.2010 21:10:06
Unca - Profil | St 20.1.2010 19:14:35
vor - Profil | St 20.1.2010 18:56:53
Krabyk - Profil | St 20.1.2010 16:06:55
Kde to žije - všechna témata
16:54ATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
16:39Rybáři a vinařství 928
15:31Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











