Nejlepší jarní boilies

prosím vás porad te mi boilies na jaro firmu klidně i název. Vím už to tady bylo,ale jde mi o novinky
Autor diskuse: 850910 - Profil , 9.1.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Modrý šílenec - Profil | Po 23.1.2012 21:25:29

Halen >> 3XL funguje v chladné vodě ? Já myslel že to boilie chytá od 15 stupňů a víš .

    meteor - Profil | Po 23.1.2012 21:22:58

    Nejlepší jarní boilies je to, na něž je nejvíce záběrů.
    Může mi toto prosím někdo vyvrátit anebo potvrdit? :-)

      Halen - Profil | Po 23.1.2012 21:19:34

      Se budu opakovat. 3XL s obalovačkou. Velmi vysoká frekvence záběrů.

        Tomajo - Profil | Po 23.1.2012 21:17:45

        Modrý šílenec >> to jsem potřeboval vědět. Děkuji pěkně :-)

          Modrý šílenec - Profil | Po 23.1.2012 21:16:37

          Tomajo >> Ano, pro Tebe je to 4% boilie :-))

            Modrý šílenec - Profil | Po 23.1.2012 21:15:48

            viceroy >> Jo, dá sa to tak říct :-)

              viceroy - Profil | Po 23.1.2012 21:12:40

              Modrý šílenec >> fotka pekna tohle mas nafocene doma v kumbalu ?

                Tomajo - Profil | Po 23.1.2012 21:12:15

                Modrý šílenec >> ten Hot Demon, to je jako teplý ďábel a nebo buzna ďábel ??? :-)

                  Modrý šílenec - Profil | Po 23.1.2012 21:07:05

                  Tak u tohoto boilie, není co řešit :-))

                    Horda - Profil | Po 23.1.2012 20:47:27

                    Masařka >> já myslel, že balíky s bojlem zhazuje, na padáku kolem vody :-))

                      červik7 - Profil | Po 23.1.2012 20:35:46

                      Fild@ >> Fil@s - 23.1.2012 20:22:09 >> Jo 3XL je dost dobrý.Zabírá skoro vždy!:)A Kill Krill bude možná ještě lepší!

                        Fil@s - Profil | Po 23.1.2012 20:22:09

                        červik7 >> No já od nikla nedám dopusit na 3XL a spolu s boosterem dokáže dost.

                          Masařka - Profil | Ne 22.1.2012 18:52:14

                          Na jaro budou asi nejlepší koule od nikla. Jeho rozvážkové letadlo se začíná objevovat skoro ve všech městech evropy. Asi je velký zájem.

                            Domino222 - Profil | Ne 22.1.2012 18:43:22

                            vydra2 >> No šak to ti vravím..

                              vydra2 - Profil | Ne 22.1.2012 18:42:48

                              Domino222 >> CHytám na SBS už čtvrtou sezonu,tak o tom už asi něco vím.

                                Domino222 - Profil | Ne 22.1.2012 18:37:38

                                vydra2 >> Dobre na to ideš s tými SBS boilie :-)

                                  červik7 - Profil | Ne 22.1.2012 18:30:32

                                  Fild@ >> Fil@s - 22.1.2012 18:17:29 >> Já chytám jen na Nikla a neměnil bych ,je to dražší ale podle mě super i přístup celého týmu je super,uřčitě to vyzkoušej je to super chytač větších kaprů .nebudeš litovat.

                                    Fil@s - Profil | Ne 22.1.2012 18:17:29

                                    červik7 >> No, já jsem s výrobky od Nikla docela spokojený. Určitě zkusím koupit jeden balíček, pak uvidím.

                                      červik7 - Profil | Ne 22.1.2012 18:14:05

                                      Fild@ >> Fil@s - 22.1.2012 16:38:13 >> Pár pěknejch ryb na kill krill mám myslím že to bude top!Jsou to koule ,které tě nesklamou a uvydíš že za ty prachy to stojí.A s kombinací celé řady krill jse úspěchy dostanou okamžitě.Doporučuju.

                                        lubos666.p - Profil | Ne 22.1.2012 18:07:19

                                        Horda >> A návod-ten musí být u každého zboží.