Spánek u vody?

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku vědomě spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden...za jakékoliv reakce díky...pokud možno pod příspěvek napište zda jste kaprař či nikoliv....díky Ciffik
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 3.1.2010 všeobecné - ostatní

NIoKosta - Profil | Ne 3.1.2010 15:25:58

No,tak u vody se spinká dobře,navíc člověk k vodě utíká relaxovat a odpočinout si od všedního života.A když se mě chce tak si schrupnu.Sedim kousek od prutů,takže když je potřeba,tak po prutu sáhnu dřív než otevřu oči:-D Bordel u vody po sobě nenechávám ani náhodou,ale vím com lidi dokážou.

    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Ne 3.1.2010 15:22:23

    vydrák >> což znamená, že můžu chrnět.. a plky na toto téma tudíž postrádají smysl:-)

      Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 15:21:51

      Sven >> zajímala by mě jaká je hranice v metrech pro definici toho co je v BP tj. .....osoba provádějící lov je u udic přítomna tak,aby s nimi mohla bez prodlení manipulovat.

        NSven - Profil | Ne 3.1.2010 15:19:45

        dosec >> žádnou činnost neprovozuji 24 hod. nonstop, proč bych tedy ausherht měl 24hod chytat ? Žádná taková specifika lovu kaprů neexistují. Je to jen výmysl, sloužící jako zástěrka k zdůvodnění masňáckého pobytu v přírodě.

          NPepin - Profil | Ne 3.1.2010 15:12:59

          Sven >> Medvěd chytá kořist, aby se nažral!! Já když "prospím" záběr, tak mě to tak nesere!!! Já hlady neumřu...

            Nvydrák - Profil | Ne 3.1.2010 15:11:59

            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> Spaní není zakázáno,ale nebýt u prutů(tzn.bivakovat třeba o 20m dál),tam už rozpor s RŘ je.

              Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 15:11:33

              Sven >> možná se vydržíš dívat dvacetčtyři hodin,na televizi,ale na swingra jsi to stoprocentně nezkoušel jinak by jsi takto nemluvil.Každá technika má svá specifika což u kaprařiny to evidentně nechceš přijmout natož akceptovat.

                NPvl - Profil | Ne 3.1.2010 15:09:28

                Sven >> Nevím, když se dostanu jen za humna ... :o§(( V ZOO na to nepříjdu - také není za humny:o§))))))))

                  NSven - Profil | Ne 3.1.2010 15:08:14

                  Pvl >> no vidíš. A myslíš,že medvěd na lovu chrápe :-)))

                    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Ne 3.1.2010 15:07:28

                    at nekdo ukáže nějakej paragraf v RŘ, kde je ZÁKAZ spaní při rybolovu.. :-)

                      NPvl - Profil | Ne 3.1.2010 15:07:02

                      Sven >> Prosím tě ty moc daleko nevidíš, v tom pohraničí nebo odkud jsi :o§)))))) Nanejvýš tam potkáš medvěda :o§)) Jak našlapuje pak je lehké si ho poplést s opilcem :o§))

                        NSven - Profil | Ne 3.1.2010 15:04:52

                        Pvl >> no tak to Ti doporučuji ,rozhlédnou se o kousek dál, než za humny. Pokud se Ti nikam nechce, stačí zalistovat v zdejší fotogalerii.

                          Ncipa - Profil | Ne 3.1.2010 15:04:51

                          neznám krásnější budíček než,když se ti ozve píííííííííííííííííííííííííííííp a ty vyletíš celej oslintaný a zmatený z vyhřátého spacáku:-))))
                          jinak si myslím,že rybyřina je odpočinkový koníček aspoň pro mě jo a každému může být potom howno jestli si dávám dvacet nebo ne a jsem na dosah prutů;) a i ten děda si u té vody zdřímne na židličce;)a když budu vláčet,muškařit atd. tak to moc asi nepůjde z lehátka a bivaku

                            NPvl - Profil | Ne 3.1.2010 15:04:13

                            Sven >> Princip je naprosto stejný --dědoušek nedědoušek .

                              NVitta - Profil | Ne 3.1.2010 15:03:24

                              Sven >> No je pravda, že bych mohl při 300metrové vyvážce čekat na nějakého oběšence i aktivně, ale i to mohlo být v rozporu s RS.....:-)))

                                NSven - Profil | Ne 3.1.2010 15:02:40

                                Pvl >> ani střízlivý. Je jistě rozdíl, pokud někomu padne hlava a nechtěně klimbne a nebo si zaleze do spacáku v bivaku. Takže dědoušky bych do toho netahal.

                                  NPvl - Profil | Ne 3.1.2010 15:02:20

                                  Sven >> ... Ale je to všeobecný jev. ..mám dojem, že jen v Tvých očích Já ty ožralý zase tak moc nevidím .Alespoň v okruhu lidí které znám .

                                    NSven - Profil | Ne 3.1.2010 14:59:47

                                    oskus >> já ne a netvrdím to ani o Tobě. Ale je to všeobecný jev. Jistě mi v tomto dáš za pravdu.

                                      NPvl - Profil | Ne 3.1.2010 14:58:54

                                      Sven >> A co kdyby byl střízlivý ?

                                        Ndosec - Profil | Ne 3.1.2010 14:58:51

                                        často vidím jak si dědoušci a samozřejmě ne jen oni schrupnou přes den v křesílku a nikomu to nevadí,alespoň jsem o tom neslyšel a neviděl,že by ano.Pochybuji,že jsou schopni reagovat při záběru a pohybu jejich pingpongáče,většinou se tak děje až s pohybem prutu z vidliček do vody.Řekl bych,že bivak,pípáky,příposlechy atd.jsou v tomto případě pro RS jako červenej šátek pro býka.