Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

Azbest - Profil | Čt 10.12.2009 23:36:12

Dobrou noc všem lidem dobré vůle:-))

    Káceč - Profil | Čt 10.12.2009 23:34:33

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Tak děkuji za ujasnění.

      sven - Profil | Čt 10.12.2009 23:23:05

      xmac >> Ty především. Je to velmi kultivovaný a zcestovalý člověk. Jonathan Swift by mu mohl závidět.

        xmac - Profil | Čt 10.12.2009 23:22:50

        Milí páni kolegové, přeji krásný zbytek večera a dobrou noc.. Já už si tu slintám do kláves takže jdu na kutě :)

          Azbest - Profil | Čt 10.12.2009 23:21:45

          po pětistovce se to zklidnilo,jak se dalo očekávat-tím líp:-)

            xmac - Profil | Čt 10.12.2009 23:18:28

            Sven >> sven >> hlavně jeho dlouhé zápisy na úrovni..

              sven - Profil | Čt 10.12.2009 23:16:52

              xmac >> to je škoda. Chybí nám tu :-)))

                xmac - Profil | Čt 10.12.2009 23:14:55

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Máme štěstí, že pan Koloušek nemá čas trávit zde 24 hodin denně :))

                  unterwasserman - Profil | Čt 10.12.2009 23:13:23

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Opět naléhavý hovor. Tak pan docent je prý z té omlazující kůry poněkud vyveden z míry a stále ještě neví, kde mu hlava stojí :o)))

                    Netipa - Profil | Čt 10.12.2009 23:09:55

                    Káceč >> Jo aha toho jsem si nějak nevšimnul, jinak bych samozřejmě zakročil. Je to tak, jak jsem ti psal, teda s Netipou, jelikož Netipa je rodu ženskýho :-)

                      Netipa - Profil | Čt 10.12.2009 23:08:44

                      xmac >> Pokud budu hodný kluk a nebudu mluvit sprostě, tak mě pan Koloušek zde jistě nechá :-)

                        Káceč - Profil | Čt 10.12.2009 23:07:49

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Káceč - ® Čt 10.12.2009 21:38:24
                        Juraj >> S kolegou Netipem nebo Netipou?Tak a jsem v pasti.Jinak jsem s ním jen a pouze v dobrém...A nikdo mi neodpověděl.Proto jsem se zeptal přímo.

                          sven - Profil | Čt 10.12.2009 23:06:52

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> já věřím ,že určitě ano. Je to známy filantrop :-)))

                            xmac - Profil | Čt 10.12.2009 23:06:37

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> No tak on pan Koloušek taky umí vyhodit :))

                              Netipa - Profil | Čt 10.12.2009 23:04:50

                              unterwasserman >> Osoba na fotografii vypadá velmi znuděná. Kdybych byl takto buclatej, tak bych na tom byl stejně. Každopádně ty bys nechtěl začít od znova?

                                Netipa - Profil | Čt 10.12.2009 23:02:45

                                Káceč >> Koho ses ptal? Jinak je to s kolegou Netipou

                                  unterwasserman - Profil | Čt 10.12.2009 23:02:39

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> teď se mi ozval docent a všechny přítomné pozdravuje. Vynalezl omlazující prostředek a prý to přehnal. Tak žádal o radu ,co s tím . :-)))

                                    Netipa - Profil | Čt 10.12.2009 23:02:27

                                    xmac >> Tady jsou na mě krátcí :-)

                                      Káceč - Profil | Čt 10.12.2009 23:01:52

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Ptal jsem se na toto: s kolegou Netipem nebo Netipou?

                                        xmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:58:37

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> No je to domeček. A pokud tě tu doženou a zaprudí, tak dostanou padáka :))

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888