Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 22:58:12

Sven >> sven >> Mě šlo jenom o to, jestli mě tady Jarmil ochrání :-)

    Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:57:57

    Sven >> sven >> To už snad ani nedělají a pokud jo, tak to pořídíš jedině v tenisových speciálkách po 20 metrech, jako výplet :))

      Nsven - Profil | Čt 10.12.2009 22:56:58

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> určitě. Chovej se tu jako doma :-)))

        NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 22:55:20

        Já jenom aby bylo jasno. Když mi v nějaký diskusi budou nadávat a virtuálně ohrožovat, tak když příjdu sem, tak jsem nedotknutelnej?

          Nsven - Profil | Čt 10.12.2009 22:53:43

          xmac >> se s ním moc mažeš. Nasadím 0,40 vlasec a dám mu lyže, že to ani u břehu nestačí ubrzdit :-)))

            Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:49:29

            Sven >> sven >> Mě to štve, já na to párkrát zapřáh násaďáka cca 45 -50 čísel a když s tím objedeš půl rybníka, tak by mě praskla cévka :)) Jo holt pomalý připojení :))) Než to okoukneš, tak je fuč ..

              Nsven - Profil | Čt 10.12.2009 22:41:41

              xmac >> Já už jsem se skoro všeho co jsem nepotřeboval, zbavil. Ty gábiny je škoda, hodila by se mi do páru. Mám žvejkacího feedra beastmastra a už jsem si na to zvykl.

                Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:35:39

                Sven >> sven >> Já asi taky prodám něco ze svojí výbavy .. Nejdřív půjdou 10x chytaný kapráky a hned pak žvejkací šímo matchka :(

                  NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 22:26:46

                  Azbest >> Hříbě se rodí se zubama.To je ten problém:-)))

                    Nsven - Profil | Čt 10.12.2009 22:25:51

                    xmac >> nepoužité Garbolino Freestyle 3,60 od Kosáka za 2 200,-

                      NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 22:21:13

                      Káceč >> netuší bláhový hřebec,oč přichází:-)))

                        NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 22:19:24

                        Jarmil Koloušek >> No to dá rozum,že to kobyla.Už vidím,jak si to hřebec nechá líbit:-)))To jen lidé jsou takoví.

                          Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:17:07

                          Sven >> sven >> Koukám, že nejen net je na severu pomalý :))) Co tam bylo za bombu?

                            NJarmil Koloušek - Profil | Čt 10.12.2009 22:16:49

                            Káceč >> Pokud se jedná o klisnu, je to v pořádku

                              NJarmil Koloušek - Profil | Čt 10.12.2009 22:16:26

                              Azbest >> Jak jsem v úvodu zmínil, tak nejprve upozorním a až potom dávám karty. Kolega byl očividně provokant, který se chtěl pouze zviditelnit

                                Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:15:45

                                Azbest >> Já vidím i za roh, ale jsem zmaten tvým přerodem na slušňáka :)))

                                  Nmedvěd - Profil | Čt 10.12.2009 22:15:35

                                  To byl venca vážně tak hroznej?

                                    NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 22:15:09

                                    Káceč >> na odpolední svačince snad nic není:-))

                                      NMoravadream - Profil | Čt 10.12.2009 22:14:27

                                      Káceč >> ta šedá je kobila nebo hřebec co?:D

                                        NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 22:13:42

                                        Jarmil Koloušek >> Kolego a toto foto jest nezávadným?Přece jenom....

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888