Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 22:12:11

Jarmil Koloušek >> no sláva....bylo na čase.

    NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 22:10:01

    cindy >> Já to mám taky jen z doslechu.Možná kecám.

      Nsven - Profil | Čt 10.12.2009 22:09:02

      xmac >> jo, právě šmiruju v bazaru, jestli by se mi něco nehodilo. Propásl jsem tam perfektní feeder, než jsem se rozmyslel, byl pryč.:-(

        NJarmil Koloušek - Profil | Čt 10.12.2009 22:08:49

        Venca888 >> Drahý kolego. Byl jste několikrát žádán, abyste sem podobné fotografie nedával. Bohužel jste i přes upozornění tuto mou žádost nevyslyšel, takže se nedá nic dělat, ale budeme se muset s vámi v této diskusi rozloučit. Fotografie tohoto typu nepovažuji na veřejně přístupném webu za morálně vhodné.

        s pozdravem Jarmil Koloušek

          NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 22:08:36

          xmac >> no vidíš,jak málo vidíš:-))

            Ncindy - Profil | Čt 10.12.2009 22:05:52

            Káceč >> Je to možné, do toho já zase tak moc nevidím.

              Ncindy - Profil | Čt 10.12.2009 22:04:52

              Venca888 >> Sedí tu se mnou moje přítelkyně, teď se před ní cítím jako méněcenný. To od tebe nebylo hezké.

                Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:04:42

                Sven >> sven >> Jo šmírák z poza reklam :)))

                  NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 22:04:29

                  Venca888 >> Nejsi primitiv,ale někomu holt ani teplá voda nepomůže.Je to život...

                    Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 22:04:08

                    Azbest >> Dobrý večer, kdo jste? Takového Vás vůbec neznám :))

                      Nšeptal - Profil | Čt 10.12.2009 22:03:51

                      Venca888 >> Povedlo se.

                        NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 22:02:57

                        cindy >> To je možný.Ale co já vím,tak to nejdřív zkoušej u Jonseredu a pak to jde k Husqarně.Pokud se to neujme,tak je značka H neposkvrněna.

                          NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 22:02:55

                          Venca888 >> toho přece dávno není třeba.
                          Už víme:-)

                            Nsven - Profil | Čt 10.12.2009 22:00:43

                            xmac >> já se neflákám, nýbrž to tu monituruji :-)))

                              NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 22:00:34

                              abych dokázal, že jsem opravdu primitiv

                                NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 21:59:58

                                xmac >> ahoj kolego:-)))))))

                                  Nxmac - Profil | Čt 10.12.2009 21:56:47

                                  Sven >> sven >> á já tušil, že se tu někde budeš poflakovat :)) Dobrého večera ...

                                    Ncindy - Profil | Čt 10.12.2009 21:56:37

                                    Káceč >> Je to jedna z mnoha firem které Husqarna koupila... jako Flymo, Partner a další.

                                      NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:52:26

                                      Moravadream >> Mám dojem,že Jonsered je vývojová firma pro Husqarnu.

                                        NMoravadream - Profil | Čt 10.12.2009 21:51:47

                                        cindy >> vubec, tu sem jednou u kamoša zavařil, jonsered neutaháš..je to kvalitka

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888