Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

sven - Profil | Čt 10.12.2009 21:51:41

xmac >> I já Ti přeji harmonický večer v našem kruhu bezpečí:-)))

    Azbest - Profil | Čt 10.12.2009 21:49:00

    patlal >> ne "kdyby jsi",nýbrž "kdybys":-)
    Dobrou noc a slušné sny!:-)

      Azbest - Profil | Čt 10.12.2009 21:47:41

      patlal >> narozdíl od tebe se s tím kolegou znám a píšu si s ním denně v jiné diskusi,takže nmám zapotřebí (a on také ne) abych ho zdravil všude.
      Navíc-kdyby měli vždy všichni účastníci odpovědět na každý pozdrav,tak bychom se tak strašlivě zdravili,až bychom se všichni uzdravili:-)

        cindy - Profil | Čt 10.12.2009 21:46:42

        Moravadream >> No, určitě není špatná.... ale Stihl má styl!

          patlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:46:40

          Azbest >> Vidíš a poukazuješ na mé vědomosti z ČJ což mne velice uráží a je to nehezké,někomu to prostě do hlavy nenalezlo ale kvůli tomu nejsem ještě špatný člověk atd.... dost si mne ponížil jdu spát....Je to hnusnější než kdyby jsi mi napsal že jsem .........

            Azbest - Profil | Čt 10.12.2009 21:45:03

            patlal >> slušně leč nevkusně...ale každý má hranice vkusu jinde.
            Tvé jsou zřejmě poblíž tech tvého přítele Vency...to nevadí.Dá se to přežít:-))

              patlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:44:13

              Azbest >> Na rozdíl od tebe jsem kolegu co zdravil všechny neignoroval a odpověděl.

                patlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:43:27

                Azbest >> Ostruhy na co ? Píši slušně a mám čas tak v čem je problém ? Si nějaký rasista či co ?

                  Moravadream - Profil | Čt 10.12.2009 21:42:36

                  Káceč >> máš dobrej vkus na motorovky, tu máme mi jonsered doporučuji, poloprofesionálka husqvarny..

                    Azbest - Profil | Čt 10.12.2009 21:42:01

                    patlal >> myslím,že máš pravdu v tom,že sem nepatříš.....nenuť se do toho.
                    Ostruhy nezískáš a o nic jiného se ti celkem nejedná,že?

                    edit:...MĚLY se fakt v této souvislosti neříká Bohumile...

                      Bláža - Profil | Čt 10.12.2009 21:41:55

                      patlal >> Máš sem psát slušně . Tak si domysli cokoli méně slušného, až neslušného. Záleží na tvé fantazii.

                      Dál to nebudu rozvíjet.

                      ;o)))))))

                        xmac - Profil | Čt 10.12.2009 21:41:51

                        patlal >> Dobrý.. Koukám, že se to tu pěkně od včerejška rozjelo :))

                          patlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:40:21

                          Káceč >> to je moc dlouhé,za nevyplněnou tajenku bylo zadáno ..

                            patlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:39:23

                            Měly by jste pozdravit když někdo zdraví je to jeden ze základů slušnosti !!!

                              Káceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:38:53

                              patlal >> V...jako ohon.

                                Káceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:38:24

                                Juraj >> S kolegou Netipem nebo Netipou?Tak a jsem v pasti.Jinak jsem s ním jen a pouze v dobrém...

                                  patlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:38:14

                                  xmac >> Dobrý večer i tobě jistě milí a slušný kolego rybáři..

                                    xmac - Profil | Čt 10.12.2009 21:36:07

                                    Dobrý večer přeji všem účastníkům diskuse.

                                      patlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:35:34

                                      Bláža >> Co je to ....v.. ?

                                        Bláža - Profil | Čt 10.12.2009 21:33:48

                                        Juraj >> řezat umí každej v.. , ale jen profík bezbolestně, tak to musel pochopit.

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888