Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NFlip - Profil | Čt 10.12.2009 17:26:12

medvěd >> moc hezké a milé,ale pořád tu hrozí možnost že si pod tím někdo vybaví Zákopčaníka ve zpracování Šteindlera a Čtvrtníčka:-)))

    Nmedvěd - Profil | Čt 10.12.2009 17:23:18

    Flip >> mé slunce v duši snad nikoho nezrazí

      NBosanac - Profil | Čt 10.12.2009 17:22:50

      Venca888 >> Kdyz se v diskuzi objevi nekdo kdo ocevidne ma potize pochopit psany text neni divu ze se debata rozjiskri .

        Nmedvěd - Profil | Čt 10.12.2009 17:22:39

        tuzemak >> nezlob se,ale napsal jsi,že se Drozďák chlubil že je podnikatel.Dokaž to prosím.Pokud tak neučiníš,opravdu nikoho nemůžeš nazvat lhářem.Slunce v duši

          NFlip - Profil | Čt 10.12.2009 17:22:15

          ale no tak chlapci jste na svaté půdě,tak odložte všechny nešvary před branami tohoto chrámu-sakra tady nejste na MRku:-)))

            NTCorleone - Profil | Čt 10.12.2009 17:19:52

            .

              Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 17:19:35

              Venca888 >> proč píšeš,že díky mě,já nikoho nenapadl,ano až sem byl nazván ne zrovna slušně tak sem jen vracel,piš prosím tě pravdu a nezaváděj tu lež ju!!!!!

                NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 17:18:05

                Pvl >> ja to tak ale bral žes myslel lidi.nic se neděje :-)

                  Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 17:16:41

                  Pánové,vím že sem tu krátce,věřit mě nebudute a ani nemusíte,najdětě si odpovídající článek prosím ju

                    NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 17:16:35

                    tuzemak >> jj přátelé mi říkají:malej ale vzteklej.

                      NPvl - Profil | Čt 10.12.2009 17:16:17

                      Tichej >> Taky jsem nemyslel jednoho člověka -- to je jedno . Měl jsem napsat lidi :o§)

                        NSAHIB - Profil | Čt 10.12.2009 17:15:23

                        Jarmil Koloušek >>
                        Dobrý navečer,
                        Vážený pane!
                        Smekám a klaním se!
                        K tomu není potřeba nic dodávat,pouze a pouze tiše mlčet a kochat se slovy,která mají smysl,ducha a jsou živá!...

                          NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 17:14:50

                          medvěd >> samozřejmě, že se tim nechlubil. Ale předevšim díky tuzemákovi se tam rozjiskřila debata o tom, zda je morální nastavit cenu povolenky tak vysoko, aby bylo znemožněno sociálně slabšim jedincum provozovat rybařinu. a jak je zvykem, debata hroubla, přecházela v osobní napadání a samozřejmě došlo k tomu, že byly konfrontovaný majetkový poměry účastníků.

                            NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 17:12:50

                            Venca888 >> Pvl>>myslel jsem celou vesnici,a jako útok to neberu.
                            Ale fakt že po dědovi je mi smutno . A to už je tak třicet let co není.

                              Nmedvěd - Profil | Čt 10.12.2009 17:12:10

                              tuzemak >> myslím,že se tím Drozďák nechlubil,není to jeho styl.Jinak slunce v duši

                                Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 17:11:48

                                Bosanac >> najdi si článek,povolenka za 5000,tam se vše dočteš

                                  Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 17:09:44

                                  Tichej >> Doufám,že to vše proběhlo v pořádku,člověk nikdá neví že:o))))

                                    NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 17:07:54

                                    Tichej >> protože na něj byl napsanej barák

                                      NPvl - Profil | Čt 10.12.2009 17:07:47

                                      Tichej >> Tvého dědu jsem pochopitelně neznal !! Většinou Ti kteří řeknou to co chce druhý slyšet , v oblibě byli, jsou a budou ! :o§)) Neber to jako útok !!!

                                        NBosanac - Profil | Čt 10.12.2009 17:07:16

                                        tuzemak >> Cetl jsem tuto diskuzi velmy peclive a tamto jsem neprecetl takovy prispevek . Kazdopadne muzeme to prodiskutovat v prislusne otazce .

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888