Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 17:06:32

tuzemak >> No když jsem ještě jezdíval tam odkud pocházím,tak jsem měl docela problém v tom.že jsem nevěděl jakou řečí promluvit abych nedostal po papuli:-)

    Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 17:03:41

    Venca888 >> venca888 >> .ddddddddd

      NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 17:03:13

      Flip >> no jo no.Když jsme palice dubové.Děda ten se radši zved a odešel než aby se hádal.Je zajímavé ,že ho měli všichni v úctě.Proč asi?

        Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 17:02:21

        Tichej >> nezáleží jakým jazykem mluvíš,záleží jaký máš srdíčko,teda jen někteří ho mají.DDDD

          NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 17:01:53

          tuzemak >> účastnil... a bylo to tehdy kapku jinak, že?! nemluvě o tom, že první, kdo tam začal praktikovat tyhle sociálně rozbroje, jsi byl ty... obvinil jsi nás (kdo jsme horovali pro dražší povolenky), že neakceptujeme problémy sociálně slabších rybářů, že jsme sobci atd.

            Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 17:00:33

            Bosanac >> KOLEGO on se mi v jednom příspěvku tím chlubil,tak nějak se vysazoval nademně

              NFlip - Profil | Čt 10.12.2009 16:59:58

              Tichej >> ještě se tu zatím nic neřešilo,ale povšimni si že se už lehce zatahují mračna a netrvalo to tak dlouho-někdy stačí i vzpomínky na minulost:-)))

                NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 16:59:17

                tuzemak >> ostatně já taky uměl nejdřív jinak než česky

                  NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 16:57:39

                  tuzemak >> No a to neuměl slovo česky .

                    NBosanac - Profil | Čt 10.12.2009 16:56:58

                    tuzemak >> A kde jste kolego precetli ze se drozdak chlubil tim ze je podnikatel ?

                      NVaša - Profil | Čt 10.12.2009 16:55:55

                      Dobrý den Vážení kolegové,rybáři!
                      Tuhle diskuzi jsem si četl od prvního příspěvku a jsem velice mile překvapen , že se to tu ještě nezvrhlo ve shluk vulgarizmů,nadávek a osočování jako v jiných, podobných v minulosti tu publikovaných diskuzích.Ve velké většině to ale byly otázky založené za účelem to tu tak nějak rozhádat a vylít si svá zakomplexovaná JÁ. O této otázce jsem si myslel totéž.Že zase nějaký zamindrákovaný chytrák tu chce rozpoutávat hádky atd. Ale zatím jsem mile překvapen jak se to tu vyvíjí a rozbíhá . Jen tak dále milí kolegové a kolegyně.A Vám Jarmile přeji ať tuto diskuzi udržíte v podobném duchu co nejdéle.Jsem zvědav jak dlouho se Vám to bude dařit kočírovat.Všude na světě je poslední dobou tolik zla a škaredosti!Tato diskuze mi na chvíli dala zapomenout!Díky pane Jarmile.

                        Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 16:55:20

                        Tichej >> Děda byl určitě moudrý člověk,dnes je musíš hledat skoro lupou.o)))

                          NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 16:54:56

                          Flip >> možná jo a možná ne, nechtěj bejt prorokem.Není oco stát.

                            Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 16:53:40

                            Venca888 >> Ty ses nezůčastnil mojí debaty s drozďákem,který se tím chlubil,že je pán podnikatel a že já jsem pro něj lůza,??že by krátká paměť???

                              NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 16:52:07

                              tuzemak >> Dík.Hodně mi do života dal můj děda.A je zajímavé,že to co platilo kdysi platí i teď.
                              Teda jen u některejch jedinců

                                NFlip - Profil | Čt 10.12.2009 16:51:22

                                To all-tak v téhle otázce jsem si vzpomněl na jeden starší vtip.:

                                Přijde slušně oblečená dáma do hospody a vidi všude plno a jen u jednoho stolu sedí sám chlápek a zbytek židlí je volný.Chce si přisednout a tak se zdvořile zeptá jestli je tam volno.
                                Chlápek slušně odpoví že ano a k tomu dodá:,,chtěl bych vás ale ve vší slušnosti upozornit,že když si dám víc než 5 piv,tak bývám chvilkama agresivní"
                                ,,A kolik jste jich měl dnes?"zeptá se žoviálně dáma
                                ,,Co je ti do toho ty stará krávo!!!"



                                A tady to bude za chvíli podobné:-)))

                                  NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 16:49:25

                                  tuzemak >> já jsem to převrátil? Ty jsi napsal jmenovitě, že se jedná o podnikatele. A já jsem si nevšiml, že by se mezi hulvátama, který se povýšeně chovaj k novejm členum, vyskytovalo větší procento "podnikatelů" než na MRKu obecně. Pokud jsi dělal nějakou studii, ze který by vyplýval opak, sem s ní... rád se poučim...

                                    NPvl - Profil | Čt 10.12.2009 16:47:43

                                    Budeme zde druhá rodina Homolkovic :o§)) Každý sprosťák si doma sám za trest , bude muset kleknout do kouta :o§))))))

                                      Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 16:46:09

                                      Tichej >> tobě bych dal rámeček,protože seš DRUHÝ rybář,který má takový názor,hodně rybářů tu soudí člověka podle karty a pár názorů:o)))

                                        Ntuzemak - Profil | Čt 10.12.2009 16:43:41

                                        Venca888 >> Trošku si to převrátil,ale to sem od tebe čekal,jinak asi proč že?mě nešlo o to,že někdo souhlasí z dražší povolenkou ba by to i přivítal,mě šlo jak se tu chovají někteří domorodci k novým členům,jejich názory prostě neberou,jsou u nich jen lůzy, žumpy a socky,tak se má asi chovat dospělý že?....

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888