Nymburské jádro a okolí

Zdravím všechny rybářez Nymburka a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: BuBu99 - Profil , 8.12.2009 všeobecné - ostatní

NSIOLA - Profil | Pá 5.2.2010 10:56:32

BuBu99 >> To máš pěkný. Hele ber to pozitivně. Zas nebudeš třeba ležet rano s hadrem na hlavě.

    NBuBu99 - Profil | Pá 5.2.2010 9:52:08

    SIOLA >> odpadlo mi hlidani deti mamu skolila chripka manzelka j¨de delat a ted holce pichali ucho posledni moznost ze manzelce prohodi sluzbu ale tomu davam tak 30na70% tak uvidim od rana jsem pri patku pekne nasranej:-(((

      NSIOLA - Profil | Pá 5.2.2010 8:16:09

      BuBu99 >> Proč v ohrožení ?

        NBuBu99 - Profil | Pá 5.2.2010 5:55:04

        SIOLA >> to neni zadna zabehnuta spolecnost jede nas tam sice 5 ze Sadsky ale jinak se vetsina nezna ale zacinam byt v ohrozeni jestli pojedu:-((

          NSIOLA - Profil | Čt 4.2.2010 21:44:57

          BuBu99 >> No mohli by z toho udělat nákej fajnovej soukr. revirek. To pivko je na Terase ? Sem kapku plachej tak se ostýcham do zaběhlé společnosti ale do strojku si nakapu velmi rád.

            NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 21:33:49

            SIOLA >> No to nespadá pod svazový rybolov nikdy jsem tam ani nikoho chytat neviděl. Revír to není.

              NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 21:32:12

              SIOLA >> nechci se hadat ale podle mne je to Lyse nad labem soukroma voda Okrouhlik ale mozna se pletu:-)
              co zitra jdete na to pivko?

                NSIOLA - Profil | Čt 4.2.2010 21:29:48

                http://www.mapy.cz/#mm=FP@x=134191696@y=136285104@​z=16

                Co je toto prosím ? Dá se tam lapat ?

                  NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 21:27:17

                  SIOLA >> jj tak máš recht ale ono to zas tak propojený není pokud si dobřepamatuju tak trubkou o průměru asi 30cm :-D.Tady je to špatně ale na stránkách ČRS už to vypadá líp

                    NSIOLA - Profil | Čt 4.2.2010 21:24:34

                    Tu Starou Ostrou typuju na tu propojku Jezera pod Ostrou s Labem. Je tak ?

                      NSIOLA - Profil | Čt 4.2.2010 21:21:11

                      Cerebro >> No tam je to právě dost nejasně. Nepoznam co je co. Jeden revir je tam dokonce někde v lese. A to u silnice neni značený vůbec.

                        NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 21:17:32

                        SIOLA >> Mrkni se tady na seznamy > svazové revíry a jsou tam mapy a označený revíry

                          NSIOLA - Profil | Čt 4.2.2010 21:10:44

                          Jestě dotaz k LABE 20 A. Kde jsou tyto 2 lokality ?

                          1. Buda v k. ú. Ostrá 1,1 ha
                          3. Stará Ostrá Ostrá 2,0 ha

                          A jak se jmenuje ta pískovna hned vedle starý nymburský mezi Ostrou a Šnepovem ?
                          Nejsem rodilej NBK, tak v tom mam trochu hokej.
                          Díkes

                            NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 19:17:01

                            Cerebro >> hlavne si te neuvedomuji majitele tech soukromaku nekteri chteji co nejvic vydelat a je jim jedno jak ale na ty nejezdim

                              NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 19:15:25

                              BuBu99 >> já taky strejda na svazovku nechce když s ním jezdím jen na 24h takže jezdíme na soukromáky. Ale pořád si někteří neuvědomují, že není soukromák jako soukromák.

                                NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 19:13:43

                                Cerebro >> jjj uz i ja to tak obcas delam a uprime radsi pojedu na soukromak kde vim ze ta ryba je i kdyz kolikrat nezere nez na svazovku kde ta ryba neni a taky nezere:-)))))

                                  NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 19:11:44

                                  BuBu99 >> No prostě budem jezdit na soukromáky jak už to tu dělá většina vláčkařů.

                                    NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 19:10:18

                                    Cerebro >> jjj bude hur za chvilku budem jezdit jen ven tady u nas se ty vody totalne zkurwej

                                      NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 19:09:24

                                      BuBu99 >> Ta demence je snad nakažlivá

                                        NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 19:08:46

                                        Cerebro >> aby toho nebylo malo tak udello privlac od zari i Podebrady:-)