Hudba o Vánocích

Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní

NJéňa-rybář - Profil | Ne 20.12.2009 16:18:22

džejba >> ahoj - musím ti poděkovat.Po dlouhatananánské době jsem si pustil Accepty.Hned jsem projel všechno co tam bylo,bomba.Zavzpomínal jsem si na své " mládí ".Jó klasika je klasika
Ještě jednou díky !!!

    Nyzzak - Profil | Ne 20.12.2009 14:37:22

    http://www.youtube.com/watch?v=HG7TZEaO6lI Toto je vánoční pisnička, která nemůže být opomíjená

      NFranta17 - Profil | Ne 20.12.2009 13:56:25

      O vánocích? třeba včera sem poslouchal nový album od Behemoth ;-))

        Nyzzak - Profil | Ne 20.12.2009 13:52:04

        Mám pocit, že si toto seženu jako vanoční koledu

          Nfishmen17a - Profil | Ne 20.12.2009 13:45:10

          nikdo nic?? ja dneska Belphegor-walpurgis rites

            Nfishmen17a - Profil | Pá 18.12.2009 21:12:00

            Hypocrisy-a taste of extreme divinity , Immortal - all shall fall , jeste sem i ztihl zhlednout Wacken 2007

              Nfishmen17a - Profil | Po 14.12.2009 18:57:25

              ja ted dokoukal na tohle, film vyborny a hudba taky . nesmrtelna klasika vsech klasik. jinak nova Katatonia onicem zato v patek vychazi novi Heavenly.

                Nsoutokář - Profil | Pá 11.12.2009 19:46:41

                Ivo >> pevně doufám ! Tedy pokavad je nějaká masařka nevezme ( kapraři to nejsou co chytí nepustěj !!! )

                  NIvo - Profil | Pá 11.12.2009 17:32:30

                  soutokář >> ...a ony přijdou zas ...:-)))

                    Nfishmen17a - Profil | Čt 10.12.2009 22:29:32

                    Ivo >> no to jo, on sam priznal ze to byla jeho nejvetsi chyba v zivote.

                      Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 22:12:13

                      Ivo >> asi ano ,a oni hlavně ví ,že je stějně pustím

                        NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 22:07:57

                        soutokář >> možná je to tím, že ty písničky pouštíš na "plný koule" ...:-))))

                          Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 21:47:03

                          Ivo >> no vidíš to :-) se jich zeptej

                            NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 21:45:40

                            soutokář >> ...nikdy by mne nenapadlo , že moje písničky mají vliv na braní ryb ...:-)))

                              Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 20:10:45

                              Ivo >> tak to vidíš ,já když to nepustím si v autě tak jsem nesvůj ,a ryby mi nejdou

                                NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 20:06:25

                                soutokář >> je fakt, že dost rybářů mi volá, že si mou desku pouští v autě, když jedou na ryby. Ovšem o rituálu ještě nikdo nemluvil :-)))))