Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

NUlcek - Profil | Ne 6.12.2009 15:44:58

antislavista >> musis 100x napsat Bohemka u nas je nejlepsi a stoupne ti o 5 procent.

    NBosanac - Profil | Ne 6.12.2009 15:44:20

    pepa-č >> Kazdopadne se dostane se do zapornych cisel a bude mit omezeny pristup na MRK .

      NBosanac - Profil | Ne 6.12.2009 15:43:06

      brach >> To se musis zeptat manzelky , s tou zhavosti ti neporadim .

        Npepa-č - Profil | Ne 6.12.2009 15:41:33

        antislavista >> Když bude hrát Sparta dobrý fotbal, zvýší se ti aura. Proto nemáš vůbec žádnou.

          Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 15:39:43

          Bosanac >> ANTISLAVIE.spartaforever

            Nbrach - Profil | Ne 6.12.2009 15:33:21

            Bosanac >>
            Máš naprostou pravdu. Kde jsou ty časy, když jsem byl ještě žhavý?
            Nˇáko jsem vychlad'....

              Nbrach - Profil | Ne 6.12.2009 15:31:22

              antislavista >>
              Nejvic tym kteremu fandis , musí to byt Sparta .

                NBosanac - Profil | Ne 6.12.2009 15:28:10

                antislavista >> Nejvic tym kteremu fandis , nesmi to byt Sparta .

                  Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 15:20:14

                  co ma vliv na auru?

                    Nmedvěd - Profil | Ne 6.12.2009 15:18:35

                    brach >> mě taky ne.Jsem zbytečně vysoko.Nejsem ničím zajímavý

                      NBosanac - Profil | Ne 6.12.2009 15:16:11

                      brach >> Ty cerpas ze stare slavy , pockej jeste rok - dva a uvidis : -))

                        Nbrach - Profil | Ne 6.12.2009 15:14:16

                        medvěd >>
                        Tvoje stošestnácté také neodpovidá mým představám....

                          NZdenina - Profil | Ne 6.12.2009 15:13:28

                          jehla >> tak nevím, možná je to tak, jak píše foxxx, že poděkování na auru vliv nemá. Kdo ví, jak to je... :-))) Každopádně si myslím, že to člověku k ničemu není a hlavně to podle mě nevypovídá o tom, jaký je kdo rybář, ale o tom, kolik tráví na Mrku času vkládáním nejrůznějších příspěvků.

                            Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 15:04:24

                            Zdenina >> To ví asi jen MM,jak to vše opravdu je...(?):-)

                              NZdenina - Profil | Ne 6.12.2009 15:02:37

                              foxxx >> Jen hodně rychle jsem projela tuhle diskuzi http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=8448 a našla tuhle reakci MM: Martin M. - ® Út 4.3.2008 13:06:23 tulo> automat nevyhodnocuje pochvaly ani kvalitu zapisu, jen sleduje zajimavost tvych zprav. Cim vice lidi zaujmes, tim vetsi auru budes mit. Pokud napises nejakou blbost a ta se lidem bude libit, zvysi se ti aura, i kdyz za blbost. Chapes?
                              Tak nevím, jestli je to ono, cos myslel. Píše ale o pochvale, ne o poděkování. Ale kdo ví, jak to všechno je :-)))

                                Nmedvěd - Profil | Ne 6.12.2009 14:56:50

                                brach >> na 9.místě

                                  Nbrach - Profil | Ne 6.12.2009 14:51:16

                                  rybomil >>
                                  Je to ňáký divný - kde je potom Roman?

                                    Ncertbert - Profil | Ne 6.12.2009 14:39:14

                                    rybomil >> čau tak co wifi ????

                                      Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 14:26:08

                                      Zdenina >> Já myslím,že poděkování nemá na auru žádný vliv...pokud se nemýlím,tak to v nějaké diskuzi psal Martin Maťák.

                                        Niwanhoe - Profil | Ne 6.12.2009 14:23:17

                                        jehla >> poděkovals .. nu a stále prd ...
                                        jestli Ty nejsi náááhodou nějak a " n ě k ý m " záměrně diskriminován .-O