Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

NRici - Profil | Ne 6.12.2009 16:39:49

Bosanac >> Vůbec netuším kde pracuješ a už tuplem nevím, kde je obec Střížkov.
Jediná a správná Bohemka je Bohemians ČKD Praha.

    NJarmil Koloušek - Profil | Ne 6.12.2009 16:32:09

    Přečetl jsem si celou diskusi a opravdu mi to nedá a musím se zeptat. Co to je ta aura? Děkuji za odpovědi.

    s pozdravem Jarmil Koloušek

      NBosanac - Profil | Ne 6.12.2009 16:25:29

      Rici >> Mas na mysli tu jedinou a spravnou Bohemku , tu co ma svuj stadion vedle hotelu kde pracuji , na Strizkove ?

        NRici - Profil | Ne 6.12.2009 16:19:03

        foxxx >> Plzeň mám rád a Bohemka je jen jedna, to každý ví.

          Niwanhoe - Profil | Ne 6.12.2009 16:10:58

          není Bohemka jen šampáňo ?

            Ncertbert - Profil | Ne 6.12.2009 16:06:03

            jehla >> promiň ale jinak odpovědět nelze kde je no přeci v prdeli-:o)))

              Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 16:04:47

              Rici >> jaká je ta pravá,ta poslední nebo ta 11co dala za 16kol jen 9golu

                Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 16:03:16

                foxxx >> chápu.mate tam plno lidi od nas tak to musi byt někde vidět.jinak ta Bohemka je bída 10bodu a skore 15:32,asi poletí

                  Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 16:00:45

                  antislavista >> To víš,jsem zvyklý sledovat u Plzně jen ty horní patra tabulky...:-))

                    Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 15:59:28

                    foxxx >> boduješ

                      Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 15:58:48

                      Rici >> Nemá dcera dres toho týmu,co jsou v tabulce na posledním místě s deseti body?!:-))

                        Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 15:58:00

                        pepa-č >> jen o 10 jo?to je bida

                          Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 15:56:59

                          Rici >> jaka Bohemka je vubec ta pravá?

                            NRici - Profil | Ne 6.12.2009 15:56:40

                            Mildas je už zlej jako Pájka, kam ten svět spěje.

                              Nantislavista - Profil | Ne 6.12.2009 15:56:03

                              Rici >> dcera jde na maškarní?

                                Nmildas - Quinn - Profil | Ne 6.12.2009 15:53:55

                                Ulcek >> stačí psát jen Střížkov ?

                                  NRici - Profil | Ne 6.12.2009 15:53:17

                                  Dcera hledala v zeměpise Spartu i Slavii a nenašla. Jediná správná cesta k auře je zelenobílá - Bohemia ns.

                                    Nbrach - Profil | Ne 6.12.2009 15:50:04

                                    Bosanac >>
                                    Ani manželka ne.

                                      Npepa-č - Profil | Ne 6.12.2009 15:47:56

                                      antislavista >> a když si necháš vytetovat obrácenou červenou hvězdu na prsa tak o 10 procent.

                                        NCharles B. - Profil | Ne 6.12.2009 15:47:53

                                        Sparta hraje fotbal?