Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Njehla - Profil | Ne 6.12.2009 14:15:20

Zdenina >> ja uz si s tim hlavu nedelam, ale dikes za duchovní podporu....:))))

    NZdenina - Profil | Ne 6.12.2009 13:40:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jehla >> Tak a máš tu názorný příklad, jak se ,,vyrábí" aura. Ještě včera jsem měla 10%, ale po tvém poděkování mám dnes 15%. Ne, že by to pro mě bylo jakkoliv důležité, to jen abys věděl, že máš na tom taky nějaký podíl, takže taky díky :-)))

      NKubánec - Profil | Ne 6.12.2009 12:20:03

      Já kousek taky můžu střelit. Ale aspoň 10% bych si chtěl nechat... :-D

        NRadek Fox - Profil | Ne 6.12.2009 12:03:17

        anakonda >> Pane, přeji příjemné poledne bronzové neděle a děkuji za uznání :-)

          Nanakonda - Profil | Ne 6.12.2009 10:43:43

          Radek Ráliš >> Radek Fox >> Jsi chytrý a dobře orientovaný.

            Njehla - Profil | Ne 6.12.2009 10:04:23

            Zdenina >> nojo, to se dalo čekat...dik za odkaz...

              Nrybomil - Profil | Ne 6.12.2009 9:04:27

              jehla >> No že MM jako šéfredaktor a majitel MRKu bude mít 100% a No 1. jsi snad čekal. Že osprey bude No.2 a hraji No.3 asi taky. Nebo to vidíš jinak, ty jejich zásluhy o MRK ?

                Njehla - Profil | Ne 6.12.2009 8:47:10

                .U.x.a. >> máš slušnej základ, já na to prdím, máme tu novou čubinu...všecko ostatní jde stranou....

                  NZdenina - Profil | So 5.12.2009 13:31:26

                  .U.x.a. >> A nejsi sám :-)))

                    N.U.x.a. - Profil | So 5.12.2009 13:10:41

                    jehla >> já na tom s aurou nejsem taky vůbec špatně

                      NZdenina - Profil | So 5.12.2009 11:31:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Njehla - Profil | So 5.12.2009 11:28:21

                        Kde má k vidění Maťák auroru?

                          Ndrozďák 30,42 - Profil | So 5.12.2009 9:23:52

                          iwanhoe >> chceš si to posrat i u Maťáka?

                            NAnýzový dědek - Profil | So 5.12.2009 8:58:49

                            pavel68 >> pavel68: Ja jsem si ji neudelil a je mi putna kolik ji mam. Klidne ti ji venuju i s podekovanim!!!

                              Niwanhoe - Profil | So 5.12.2009 0:32:46

                              drozďák 30,42 >> značím si infantila, značím ..

                                Niwanhoe - Profil | So 5.12.2009 0:31:10

                                věru pěkná banda se tu sešla, pěkná ...
                                No vlastně - jakej pán, takovej krám ..

                                  Niwanhoe - Profil | So 5.12.2009 0:27:24

                                  mildas - Quinn >> to od Tvé majitelky ovšem není pěkné, ale pokud nemá jiné vady, nemůžeš jí asi ani reklamovat ...
                                  P.S.: pokud se nemýlím, jest kantorkou a to jak známo není povolání , ale diagnóza - též jednu s touto diagnózou doma mám ...

                                    Niwanhoe - Profil | So 5.12.2009 0:26:20

                                    Pike-Pájka >> i Ty Brute ? :-(
                                    No od někoho kdo neví, že standard má na konci d mě to neurazí :-)

                                      Nmildas - Quinn - Profil | So 5.12.2009 0:26:10

                                      iwanhoe >> jsem na mateřské schwarz systémem a baba mi její poměrnou část nechce odevzdávat. Strašně mě to sere.

                                        Niwanhoe - Profil | So 5.12.2009 0:24:50

                                        mildas - Quinn >> s mě ranil otče na mateřské .-(