Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 4.12.2009 23:27:30

mildas - Quinn >> píše jak infantil...

    Nmildas - Quinn - Profil | Pá 4.12.2009 23:08:08

    Pike-Pájka >> nezaslouží slitování.

      Nmalamut - Profil | Pá 4.12.2009 23:07:06

      Přemas >> CarpHunder >> no za víc než za pade to snad není, já ji mám v podstatě za rytí do kaprařů a to je celkem grátis :-))

        NPike-Pájka - Profil | Pá 4.12.2009 23:02:13

        mildas - Quinn >> Ještě říká potočík......
        A navíc neumí používat spojku Bo.

          NCarpHunder - Profil | Pá 4.12.2009 22:58:50

          malamut >> ty jsi z laciného kraje, auru za paňáka :o)

            Npavel68 - Profil | Pá 4.12.2009 22:56:27

            jehla >> mojí máš bez paňáka,dokud bude mít hundert jistej dědek je mi vážně šumafuk.......o)))

              Nmalamut - Profil | Pá 4.12.2009 22:54:11

              jehla >> já to nepročítal ale popros MM ať ti dá moji, jestli to jde. Za paňáka :-))

                NBosanac - Profil | Pá 4.12.2009 22:51:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jehla >> Tak uz muzes v klidu zamknout diskuzi ale pred tim nezapomen promazat prispevky co nejsou k tematu , rozdelit par zlutych a par cervenych karet .

                  Njehla - Profil | Pá 4.12.2009 22:24:53

                  Přemas >> CarpHunder >>už se nehledá...

                    NBosanac - Profil | Pá 4.12.2009 22:23:14

                    mildas - Quinn >> Tos nemel psat Milane . Voe .....: _)))

                      NCarpHunder - Profil | Pá 4.12.2009 22:22:00

                      tak už se našla?

                        Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 4.12.2009 22:19:58

                        mildas - Quinn >> :-))))))

                          Nmildas - Quinn - Profil | Pá 4.12.2009 22:19:03

                          iwanhoe >> to říká člověk, který používá slovo "lipísci" ? Sorry, Ty fakt ne............

                            Niwanhoe - Profil | Pá 4.12.2009 22:05:00

                            Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Ty wolle, plačící brečík mi zní jako béžový pežotek, nějak mi to k Tobě jako "nastávajícímu otecku" nepasuje .-O
                            Nebo že by že by ?

                              Niwanhoe - Profil | Pá 4.12.2009 22:02:35

                              někteří jedinci si prostě auru nezaslouží a nezaslouží, howgh

                                Njehla - Profil | Pá 4.12.2009 21:57:18

                                Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> koušeš ceruzky? Dopadneš jak Lacko!!!!

                                  NKa-vec - Profil | Pá 4.12.2009 20:13:30

                                  Teď mi zrovna proletěla kolem okna, měl sem to vědět, tak jí řeknu že se po ní Jehla shání :)

                                    NRadek Fox - Profil | Pá 4.12.2009 19:20:48

                                    Pokud někdo toužíte po zvýšení aury, tak si klidně u M. Maťáka zařiďte, aby vám, dal tu moji. Nyní to je nějakých 80% a je mi zcela fuk, pokud nebudu mít žádnou. Kdo dřív přijde, ten dřív mele...

                                    Stejně to o ničem nevypovídá, jen to žene určitou skupinku osob k jejímu zvyšování, ale nikomu tím neubližují. Nechme je ať si hrají :-)

                                    Ze strany M. Maťáka to je výborný strategický tah, který zvyšuje počty příspěvků, byť jsou některé zcela o ničem, a tím se zvyšuje i návštěvnost těchto stránek, čímž stoupají na ceně - zkráta chytře dělaný byznys...

                                      NShimPaul - Profil | Pá 4.12.2009 18:47:23

                                      Přemas >> CarpHunder >> to nemůžu popřít,vyrážim dneska taky nějakou nachytat,uvidim,doufam aspoň tak v 80% :-)))

                                        Nsvoban - Profil | Pá 4.12.2009 18:32:45

                                        honzatuu >> Teď jsem si přečetl, že by tě za ní možná i pochválili. Po válce jí Britové předali Kuomintangu. Na lodi došlo ke vzpouře a její posádka přešla na stranu velkého Maa-C. Kuomintang jí pro jistotu po roce v přístavu potopil. To jméno je prokleté.