Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

honzatuu - Profil | Pá 4.12.2009 18:01:13

Dring >> to by bylo něco jako Gagarinův bratr:-))

    Dring - Profil | Pá 4.12.2009 18:00:27

    honzatuu >> ja ji mel za trest, musel jsem si delat i cerny puntiky v dochazce do pionyra, pritom jsem ho mel zakazanyho z politickych duvodu. dnes uz se tomu smeju, ale tenkrat me to mrzelo

      Dring - Profil | Pá 4.12.2009 17:58:59

      Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> je videt, ze jsem potomek kulaka mam v tom bordel :)

        honzatuu - Profil | Pá 4.12.2009 17:57:37

        svoban >> jo jo přesně tak.Ale je z roku 1950 tak proč ne.I když za soudruha to byla loď imperialistických nepřátel:-)))

          svoban - Profil | Pá 4.12.2009 17:55:47

          Dring >> To je ale HMS Aurora, ne ta ze Sankt-Petarburgu. Tahle je z Royal Navy.

            honzatuu - Profil | Pá 4.12.2009 17:55:08

            Dring >> přijít o nástěnkáře by mě mrzelo.Já po ní vždycky toužil a nebyl sem asi hoden

              Řízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 17:54:33

              Dring >> tohle je ale kapku jina aurora, za tuhle by te na nastence nepochvalili:-))

                Dring - Profil | Pá 4.12.2009 17:52:21

                honzatuu >> tu fotku jsem nevidel od zakladni skoly, kdy me zrusili fci nastenkare :-D

                  CarpHunder - Profil | Pá 4.12.2009 17:51:36

                  Pavel S. >> ShimPaul >> to kecáš, tady ji má každej když jde z hospody :o)

                    ShimPaul - Profil | Pá 4.12.2009 17:50:06

                    jehla >> Aura je vlastně svatozář a většina svatejch jí dostala po smrti.Jestli chceš tohle taky absolvovat?No nevim:-)))

                      honzatuu - Profil | Pá 4.12.2009 17:46:48

                      kde máš Auru nevím ale našel sem AURORU
                      přesněji HMS AURORA

                        xmac - Profil | Pá 4.12.2009 17:28:45

                        Almal >> Protože nepíšeš, nefotíš, nediskutuješ, nevkládáš otázky atd... Musíš tu tvrdě makat :)))

                          foxxx - Profil | Pá 4.12.2009 17:18:12

                          dosec >> Taky koukám,že už se k tomu zdárně blížíš...:-))

                            dosec - Profil | Pá 4.12.2009 17:13:14

                            foxxx >> to víš,nic neroste až do nebe :-))

                              foxxx - Profil | Pá 4.12.2009 16:58:34

                              dosec >> No aktivně jsem tu asi od července letošního roku,po půl roce se to najednou zastavilo...:-))

                                dosec - Profil | Pá 4.12.2009 16:55:41

                                foxxx >> taky jsi narostl rychleji jak bambus,někde se to zastavit muselo :-)))

                                  Royale with Cheese 30,04 - Profil | Pá 4.12.2009 16:41:16

                                  jehla >> zkus hodit ještě nějakej výrobek do Nádobíčka. To mi MM pro tebe taky radil.Uvidíme.

                                    foxxx - Profil | Pá 4.12.2009 16:40:20

                                    jehla >> Mám ten samý problém,z toho si nic nedělej!:-)) Mám pořád 100% a víc to né a né narůst...:-)

                                      Řízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 15:04:57

                                      drozďák 30,42 >> ja a vytrestat? tebe,spravedliveho, bijicicho proti vsem nesvarum v rybarine. neni mozna,na to nemam.
                                      si me dostal, nefer, ale dostal:-)

                                        Neznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 14:55:32

                                        pepa-č >> Já ji viděl ,teď utíkala kolem Ostravy a řvala,že prý ani piču!:-DDD