Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Npepa-č - Profil | Pá 4.12.2009 14:54:34

Hoši, hledáte jehlovu auru?

    Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 4.12.2009 14:53:28

    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> je to bolestné, zkousnout že mi někdo překazil hajzlovinu, co :-)?

    Jen mě vytrestej...

      NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 14:50:52

      drozďák 30,42 >> ach ano, priznavam, ze jsem narazil, uz Ti v zivote nikdy nic nenapisu, natoz abych se Ti s necim nekdy sveroval, a to sem si myslel, ze jako ses neco jako... kamarad, sem zhrzen, zivot pro me ztratil veskery smysl, placici brecik.
      btw: z me strany se o korespondenci jedna, ale to uz je jedno, vsechno je to pryc, placici brecik.

        NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 14:49:12

        MatesPB >> tohle radikalni reseni tusim nebude nutne..

          Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 4.12.2009 14:36:39

          Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> jakou korespondenci? Odpověděl jsem ti snad?

          Úplně čestné to možná není, ale ty si jasně vyjevil celkem nekalé úmysly směřující k vyvolání vášní na diskusním fóru. Navíc si je vyjevil neveřejně, tedy podle.
          Rozhodl jsem se, že v zájmu vyššího principu mravního slevím ze své vlastní cti a korektnosti.

            NMatesPB - Profil | Pá 4.12.2009 14:04:13

            Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Komu si odkázal tu sérku sejdžů?

              NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 14:01:11

              Baron 007 MC >> uz se tesim, bo pro tyhle pripady pak jsou pripraveny jiste dokumenty...:-))

                NBaron 007 MC - Profil | Pá 4.12.2009 13:59:59

                Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Ja te jednou tak Omezim!!!

                  NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 13:56:17

                  medvěd >> vyssi divci, dobry:-)

                    NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 13:55:47

                    Baron 007 MC >> ty riOmezence:-)

                      NBaron 007 MC - Profil | Pá 4.12.2009 13:52:38

                      Nenaklepanej Rizek se hure snasi.

                        NMilos_Dia - Profil | Pá 4.12.2009 13:51:01

                        medvěd >> to aby jeden vyházel všechny polarizáky...

                          Nmedvěd - Profil | Pá 4.12.2009 13:50:33

                          Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> ve stínu žít dokážu,ale v tak hlubokém už ne,Navíc když jsem byl požádán o působení v poradně,tak jsem prostě jen vyhověl.Teď už je to vyšší dívčí a na to nemám.Nejsem muškař

                            NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 13:50:11

                            strejka >> drozdak u me definitivne skoncil, soukromou korespondeci pousti ven,to to u nich s bankovnim tajemstvim musi pekne vypadat, to je tak necestne a nesportovni...:-)
                            btw: vas v ty poradne zachranuju, jinak tu vsichni budou chytat s Riem a explorerem:-)))

                              NBaron 007 MC - Profil | Pá 4.12.2009 13:49:24

                              drozďák 30,42 >> Dela srandu a provokuje?
                              Prdlajs, mysli to vazne a dostane pres cenich.

                                NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 13:48:40

                                medvěd >> taky si tam mohl zustat, kdo to tam ma zvladat:-)

                                  Nstrejka - Profil | Pá 4.12.2009 13:47:58

                                  Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> a že byl nalomenej, ne-li zlomenej...

                                    NŘízek 28,37 - Profil | Pá 4.12.2009 13:46:56

                                    drozďák 30,42 >> kurva fix, tomu rikam vidle:-), taky nemusis vsechno proflaknout, takhle mi to kazit, ted uz mi to strejka nesezere:-)

                                      NAlmal - Profil | Pá 4.12.2009 13:46:54

                                      Proč také nemám žádnou auru?

                                        Npatlal - Profil | Pá 4.12.2009 13:44:56

                                        Tak to je opravdu honosný problém .-(