Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Řízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 15:42:50

drozďák 30,42 >> siri tu prihodu rekne presne.

    rybomil - Profil | Út 2.3.2010 15:42:19

    u-x-a >> Sakra, chvíli to tu nesleduju ... a už se přepisujou úlovkový tabulky EU ! Nějaká vohřátá voda na Lužnici..... sem si za ty roky nějak nevšim ???
    Ať kápne božskou. To budou atomoví líni a tloušti co nasála čerpačka z Hněvek, prošli Temelínem a vyprdlo je to na tom výtoku pod Kořenskem !!!

      chrostik3 - Profil | Út 2.3.2010 15:42:09

      velký tloušti ve stáří dětinští :-)))

        Řízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 15:41:03

        drozďák 30,42 >> nahazej tam kazdej den tresne nebo boili , podle me se pak na to chytit daji....
        jit si na ne sednout pak v podvecer...

          drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 15:40:41

          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> a pak že je to ultravychcaná ryba.

          Velký prd.

          Milane, co je velkej tloušť?

            Řízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 15:39:43

            navros chytil v troji Tl 70 cm, siri u toho byl,pak ho chytil taky....

              drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 15:39:09

              Bosanac >> letos je budu harpunovat.

              Koneckonců je to škodná? Je!

                pepa-č - Profil | Út 2.3.2010 15:37:47

                mildas - Quinn druhý >> může, když jich třeba bude v republice 6 a jednoho vyfotíš 7krát, máš víc fotek než těch ryb :-))

                  mildas - Quinn druhý - Profil | Út 2.3.2010 15:35:24

                  Chybi mi tam "než".

                    mildas - Quinn druhý - Profil | Út 2.3.2010 15:34:22

                    pepa-č >> Ono je to logicke. Vic fotek jich samych byt nemuze.

                      pouzy - Profil | Út 2.3.2010 15:33:00

                      mildas - Quinn druhý >> No aspon někdo.

                        mildas - Quinn druhý - Profil | Út 2.3.2010 15:31:59

                        Ja chytil stovky tloustu pres 70 cm.

                          pepa-č - Profil | Út 2.3.2010 15:29:27

                          Takové ryby fakt existují. Ale jejich fotografií je ještě míň než jich samotných.

                            kakr - Profil | Út 2.3.2010 15:27:51

                            mimikry >>
                            Ryby stejně nefotím, když tak malý, který nasazuji.
                            Tak Nevokážu:-))
                            P.S. Stejně se lapl sám, já jen nadhodil.....

                              Bosanac - Profil | Út 2.3.2010 15:26:43

                              drozďák 30,42 >> Nemusis zmensovat na 65+ . Nebyl jsem jediny co videl tlouste 70+ . Ale jak jsi napsal je to z nejake vyvyseniny a hooodne opatrne naslapovat . I kdyz prijdes k tem rybam proti vode uz tam nejsou , jen jenkrat se mi to povedlo kdyz solidne foukalo , ale chytit takovou rybu je prakticky nemozne .

                                mimikry - Profil | Út 2.3.2010 15:26:20

                                kakr >> a je to tady.Vokázaná platí :-)

                                  kakr - Profil | Út 2.3.2010 15:24:47

                                  chrostik3 >>
                                  Nemám foťák mám jen mobil a tehdy jsem měl mobil bez foťáku.

                                    chrostik3 - Profil | Út 2.3.2010 15:17:52

                                    kakr >> máš foto?

                                      kakr - Profil | Út 2.3.2010 15:12:50

                                      Na Dyji 15 Podhradí nad Dyjí jsem před pár roky lapl na gyršlu ( třešeň) tlouště 72cm.

                                        Stanďour - Profil | Út 2.3.2010 14:59:10

                                        MatesPB >> Já ji taky neumím, jinak bych toho 90+ už dávno chyt. :o)