Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

siri - Profil | Út 2.3.2010 16:43:10

Drozdak: sel po duhonich - a par jich taky dostal, samozrejme, ale nic extra, tehdy skoro cerstve sazenky... No, ted tam uradovali kormosi. :-|

    siri - Profil | Út 2.3.2010 16:39:14

    A jednoho obludne velkyho jsem provokoval i na jedne VC rece, dokonce se i malicko pozajimal o mou nymfu (nekdy mi to prijde, ze ty ryby me neuveritelne ledabyle zrobene muchy desne se.ou), :) ale nepresvedcil jsem ho. Cm si odhadnout netroufnu, byl uprostred hlubsiho proudu kus pod vodou a ja stal na brehu nad tim korytem. Ale nebyt to tloust, byl by to hoodne slusnej (i kdyz hubenejsi) amur... :)

      drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 16:35:58

      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> on ho pustil? Není možná :-)))

        Řízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 16:35:30

        siri >> tak, presne:-)

          Řízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 16:34:37

          drozďák 30,42 >> jasne navros:-)

            vikicz - Profil | Út 2.3.2010 16:31:47

            jehla >> k čemu jí potřebuješ??????

              drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 16:30:28

              siri >> O.N. je Navratil?

                siri - Profil | Út 2.3.2010 16:28:59

                Rizek: ja uz to tu myslim i popsal, jen oprava - ja tu desnou rybu nevytahl, dostal jsem ji jen od dolni hrazky takoveho melkeho 'pooliku' k te horni, u ktere jsme stali a plkali - a pak mi zdrhl, bo jsem tam trochu zazmatkoval. Koho by napadlo ze se takovy zvire, chvili pred tim pusteny, necha vyprovokovat utopenym CDC chrostou #16... No a ja stal nad horni hrazkou na kluzkych valounech a bez podberaku. :) Copak O. N., ten jde systematicky po velkych rybach a umi je (nejspis i tusim, na jakou muchu, ale s tim ja se vazat nebudu)... Tehdy si ho nechal v podberaku, aby mi rybu ukazal - a pak ji pustil do tech melcin mezi kvanta mensich krmicich se rybek. Hlavne si pamatuju tu silene velkou hlavu...

                  drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 16:26:11

                  pepa-č >> já jsem jenom blbej hmyzák. Honím se vodou a přitom hajluju a tým dokážu vymyslet jenom kvůli zežrání se u stánku.

                    mildas - Quinn druhý - Profil | Út 2.3.2010 16:21:31

                    Nejen velkej. I malej tloust je debil. Zere hovna a sere řasy. Uplne obraceny system prijimani potravy s vymesovanim a presto zije. Je to normalni ?

                      pepa-č - Profil | Út 2.3.2010 16:19:21

                      mildas - Quinn druhý >> malinko :-))

                        mildas - Quinn druhý - Profil | Út 2.3.2010 16:17:33

                        pepa-č >> Slovickaris a vis to, jantare ! :-)

                          pepa-č - Profil | Út 2.3.2010 16:11:15

                          drozďák 30,42 >> proto musíš mít kaprtým. Oni to mají děsně promyšlené.

                            drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 16:07:42

                            pepa-č >> to zní přesvědčivě, ale já se z opičního komatu probouzím hrozně špatně. Ujel by mi i s prutama.

                              pepa-č - Profil | Út 2.3.2010 15:58:19

                              drozďák 30,42 >> ona tam ta koule leží, leží tam druhý den, třetí den a čtrvtý den poté, co kolem ní ten tloušťák pendlující řekou a už 4 dny ničím nevyplašenej, ani nahozením, ani pohybem na břehu, projel postopadesátý a nepřišla mu podezřelá a asi i sežral bez újmy na zdraví nějakou z těch, co jsi tam před upadnutím do limbu naházel pro přilákání bahenních filtrů, jí sežere a probudí tě z opice spícího v bivaku po 4 dnech v deliriu řvoucí flajzar a pak ho celej nasranej, že to není kapr, bez focení, hodíš zpátky. Takhle se chytají trofejní tloušti.

                                Řízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 15:53:34

                                Pike zminimalizovaný >> pozor, ja ho nechyt a ani to nikdy netvrdil:-))
                                ja tomu velkymu tl z troje docela verim

                                  Řízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 15:52:10

                                  drozďák 30,42 >> jak pise pepa, velkej tloust je na boili docela beznej...
                                  holt to muskareni je jen zpusob jak delat jednoduche veci slozite:-)

                                    drozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 15:45:28

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> možná by to šlo, ale já si kvůli tomu mušák nekupoval...

                                      Pike zminimalizovaný - Profil | Út 2.3.2010 15:43:34

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 >> třeba ty jsi chytil taky jedno obr potočáka. Sice neměl jiskru v oku, ale velký byl.

                                      Jinak já zas chytil kvanta amuři na mirabelci. A amur to je východní tloušť.

                                        pepa-č - Profil | Út 2.3.2010 15:43:13

                                        drozďák 30,42 >> kapraři chytají 65+ na spodním Labi docela často. Ale holt to nefotí a ještě jsou nasraný, že to nebyl K70+, bo K70+ je lovecky daleko cennější ryba než Tl65+.