Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:26:09

Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> Já už se rozdělil.

    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 22:25:00

    jehla >> ku..a Pepo zablokuj to tady. Ještě se začne s aurama šmelit.

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 1.3.2010 22:22:50

      KOLIBŘIK >> člověče, o 22:20:03 by se možná dalo polemizovat. Já bych naopak řekl, že když se nadělovalo pod klobouk, byl k tobě osud štědrej až běda....

        Npepa-č - Profil | Po 1.3.2010 22:22:21

        KOLIBŘIK >> já jsem rád, ale zadarmo to nebylo. Ty bezesné noci na mrku, kdy si musím furt s někým povídat a odpovídat na všetečné dotazy čtenářstva, abych si udržel jedno z čelních postavení na celém mrku, to rozhodně není zadarmo. Když se ohlédnu zpět, vidím kus odvedené poctivé práce. Brigády zadarmo jsem si moc zasloužil.

          NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:20:03

          pepa-č >> Ja za celý svůj život nedostal zadarmo nic tak bud rád

            NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:18:56

            smradzjzd >> To víš že to chtěl.

              Npepa-č - Profil | Po 1.3.2010 22:17:39

              KOLIBŘIK >> tak, že SCHIMANA a spol pozdravuju. A tou aurou ti to chválím, neriskuj. Aura je moc důležitá, já na to dostávám i slevu v rybářských potřebách a odpustili mi letos brigády v MO.

                Nsmradzjzd - Profil | Po 1.3.2010 22:17:05

                pepa-č >> že ty vykuku chceš, aby mu klesla aura

                  Npepa-č - Profil | Po 1.3.2010 22:15:45

                  Bosanac >> o mě si to myslet nemůže, bo já jsem vysazený na každého, tudíž spravedlivě a nikdo nemůže být dotčený.

                    NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:15:17

                    pepa-č >> Já už na tu kartu ani nesáhnu.Nebo se s tý stovky zas nebudu těšit .Už mě upsali patnáct procent.Já se v tom vyznám a to mě stačí.A když ne tak otevřu skřín a přejedu to očima.

                      NBosanac - Profil | Po 1.3.2010 22:14:49

                      pepa-č >> Nech toho , EDIT : to je drobnost .

                        Npepa-č - Profil | Po 1.3.2010 22:10:03

                        KOLIBŘIK >> čéče, když už máš tak vyšperkovanou kartu, tak to z těch prutů a navijáků opiš správně :-)

                          NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:08:44

                          Bosanac >> Vidíš jaký jseš.Pochválil tě kuchař profík upřimně a od srdce a ty jsi to neunesl psychicky.To nebyla má provokace to byla má reakce na tvoje kuchařské umění.Ale asi nic nechápeš a nerozumíš mě.Tak zas někdy.Měj se a netrap se tím.

                            NBosanac - Profil | Po 1.3.2010 22:04:22

                            KOLIBŘIK >> Nechces zverejnit SZ , ja se nemam za co stydet co a jak jsem napsal v otazce ani v SZ .

                              NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 21:56:50

                              Bosanac >> A TVŮJ TAKÉ.hodné štěstí lopatko

                                NBosanac - Profil | Po 1.3.2010 21:54:12

                                KOLIBŘIK >> Jake vazne diskuze o vareni ? Nevis kde je sever a proc vznikla tato otazka . Proc asi byla pridana do muskarskych otazek a ne do vseobecnych ? A pamatuji se i na tve SZ . To je tvuj obraz .

                                  Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 1.3.2010 21:51:57

                                  KOLIBŘIK >> děláš to dobře. Hlavně vytrvej, i když nevděk světem vládne. Je potřebí těm kašparům zvednout rolety z očí.

                                    NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 21:47:55

                                    Bosanac >> Ahoj.Pamatuješ na můj příspěvek k tvé ale ted to myslím vážně diskusi o vaření.Já ti řekl aby jsi to krásné jídlo ozdobil a ty jsi mě vynadal.A to tě pochválil odborník.Vše v dobrém příteli.

                                      NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 21:41:41

                                      Bosanac >> dám na tvoji radu.Dál o kolibřících na Muškaření. Extrémně mě to zajímá.

                                        NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 21:41:21

                                        Ukázaná platí, keci jsou na H.......zvu všechny pochybující na ryby se mnou.Má Rybářská základna je na Orlíku.Když nic nechytnem nic se neděje a co chytnem to pustíme.