Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

NBosanac - Profil | Po 1.3.2010 21:38:02

Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> Pan nema smysl pro humor a nadsazku . Radsi ukonci konverzaci .

    NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 21:35:26

    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> Běž si pustit raději televizi.To je lepší.

      NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 21:34:13

      KOLIBŘIK >> léta dřiny a odříkání. Vyzníáš se v chovu kolibříků, když už máš ten nickname?

        NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 21:32:47

        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> A jak jsi jí získal ty.

          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 21:30:50

          KOLIBŘIK >> blbina. Měl jsi štěstí. Zvolil jsi vynikají nickname, a Huitzilopochtli má samozřejmě auru automaticky 100%.

            NSven - Profil | Po 1.3.2010 21:23:06

            Také jsem býval štastným majitelem pružinové rybářské váhy s metrem. Foto samozřejmě nemám a tak jsem si ho vypůjčil z "Retra" od esoxxe. Ta váha byla do 5 kg a deko sem, deko tam tolerance :-)))

              NBejmák - Profil | Po 1.3.2010 21:21:47

              mně si nevšímejte ja sem píšu jenom aby mně vzrostla aura.každý den alespoň 10 zápisů a letos na tom budu jako pan tloušť.

                Nu-x-a - Profil | Po 1.3.2010 21:12:23

                medvěd >> jo ta byla přesná

                  Nmedvěd - Profil | Po 1.3.2010 21:11:22

                  u-x-a >> tu co byla součástí metru?

                    NjindraŠ - Profil | Po 1.3.2010 21:10:26

                    medvěd >> Dáváš mi naději.smajlík

                      Nu-x-a - Profil | Po 1.3.2010 21:10:10

                      medvěd >> tu pružinovou měl tenkrát každej

                        Nmedvěd - Profil | Po 1.3.2010 21:09:53

                        prostě jako mildas

                          Nmedvěd - Profil | Po 1.3.2010 21:09:00

                          KOLIBŘIK >> obávám se,že váha nebyla povinná nikdy

                            NjindraŠ - Profil | Po 1.3.2010 21:07:11

                            Skleroza je hrozná věc.Vůbec si nepamatuju,že bych někdy musel tahat k vodě decimálku.

                              NFlip - Profil | Po 1.3.2010 21:04:21

                              KOLIBŘIK >> Máš recht to zamrzí,když zrovna není po ruce foťák:-(
                              Taky mě do dneška sere,že jsem u sebe neměl foťák,když jsem jako malej kluk na procházce v lese viděl tu perníkovou chaloupku:-(

                                NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 21:02:58

                                soliman >> Váha a míra byla tenkrát povinná.Z toho místa je i ten lín.To místo je na Lužníci která protéká mezi chovnými rybníky.Voda je tam teplá,živná ale už je to dávno a po povodních ůplně jiná.

                                  Nu-x-a - Profil | Po 1.3.2010 21:00:05

                                  soliman >> ta je braná podle amura:)

                                    Nsoliman - Profil | Po 1.3.2010 20:58:32

                                    KOLIBŘIK >> Ta váha je tabulková, nebo jsi v roce 80 měl sebou váhu?

                                      Nu-x-a - Profil | Po 1.3.2010 20:56:43

                                      KOLIBŘIK >> du předělat kartu taky sem něco podobnýho vlastně chyt..

                                        NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 20:55:40

                                        u-x-a >> Ahoj,už jsem to psal jedenkrát,nemám fotku,byl jsem s kamarádem hned po vojně na plavané na Lužnici.Psal se rok 1980.Tloušt dostal svobodu a já zážitek na celý život.