Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Nmedvěd - Profil | Po 1.3.2010 20:55:32

člověk maká,snaží se a nic.Nene,svět není spravedlivý

    Nu-x-a - Profil | Po 1.3.2010 20:55:29

    Flip >> copa procenta ale ani si neuvědomuje že drží rkord v tloušti 79cm má to v kartě!!!!!!!!

      NBosanac - Profil | Po 1.3.2010 20:54:22

      Pike zminimalizovaný >> No nazdar , opravdu co vic rict .

        NFlip - Profil | Po 1.3.2010 20:53:41

        KOLIBŘIK >> to je škoda,že jsi přišel poprvé o 5 a podruhé o 10 procent-mohl si být už 115 procentní:-))

          Nu-x-a - Profil | Po 1.3.2010 20:50:41

          KOLIBŘIK >> ukaž toho tlouště co si chyt toho 79cm přihoď fotku........prosím

            Nsoliman - Profil | Po 1.3.2010 20:50:28

            KOLIBŘIK >> Asi to děláš dobře. Můžeš na sebe být hrdý. Tři měsíce a devět dní...

              NPike zminimalizovaný - Profil | Po 1.3.2010 20:44:21

              No nazdar.

                NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 20:42:36

                jehla >> Zdravím.Chtěl bych vám říct za jak dlouhou nebo krátkou dobu jsem se dostal ke stoprocentní AUŘE..Můj první zápis byl 20.11.2009.Dnes je 1.3.2010.To znamená že jsem získal AURU za tři měsíce a devět dní.Z toho jsem si dvakrát upravoval svůj profil,poprvé jsem příšel o pět procent a podruhé deset procent.Níkam jsem se nehonil jen jsem se snažil vám napsat co mě mé rybářské srdce říkalo.A byl jsem zase jednou štastný že můžu být mezi tolika rybáři čtenáři ale i kritiky.Bez rejpalů a pochval to není to správné,kritika totiž staví.Jestli jsem někoho z vás urazil nebo nechtěně napadl tak se vám omlouvám ,ale to ta rybářská reakce.Našel jsem si tu i spoustu kamarádů s kterýma se snad sejdeme na březích našich zamilovaných revírů.Neber te to jako mé loučení naopak jsem strašně rád za každý váš příspěvek který nás obohatí o nové zkušenost v našem nádherném koníčku.Rybařina je má velká láska.Výše AURY nerozhoduje,jen se naše příspěvky odráží v našich povahách.At se vám přátelé vydaří letošní sezona.Štastný lov a hodně štěstí.At ten rybářský nádherný život nikdy nezkončí.

                  NMiksik the caddis - Profil | So 27.2.2010 9:48:02

                  MKplzen >> kdo nemá auru není rybář. čím víc aura tím víc rybář :D

                    Npajinek - Profil | Pá 26.2.2010 20:12:07

                    jehla >> Uz sem ti ji nasel, tak si ji schovej at ti ji zas neukradnou....-)))))

                      NZN - Profil | Pá 26.2.2010 20:02:21

                      MKplzen >>
                      to si jenom myslíš, bez aury jsi mrtvý Homolka :-)

                        Nu-x-a - Profil | Pá 26.2.2010 20:01:26

                        aura tady na tom vebu nemá vůbec žádnou váhu, spíš je to naopak ,kdo jí má moc je podezřelej!!

                          NMKplzen - Profil | Pá 26.2.2010 19:59:10

                          ZN >> ja auru nepotrebuju

                            NZN - Profil | Pá 26.2.2010 19:57:47

                            MKplzen >>
                            tak to jsi smolař, a bez aury:-)

                              NMKplzen - Profil | Pá 26.2.2010 19:39:54

                              Royale with Cheese 3 >> tolik nemam

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 26.2.2010 19:38:53

                                Prodal bych 20% aury. Jedno procento za 1000 czk. Pokud má někdo zájem tak se ozvite, s adminem to domluvím.

                                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 26.2.2010 10:45:29

                                  Beila >> Spis kriznik POTĚMKIN ...-:D))

                                    NMiksik the caddis - Profil | Pá 26.2.2010 10:36:53

                                    sakra já nemám auru - nejsem pořádný rybář!!!

                                      NNetipa - Profil | Pá 26.2.2010 0:54:18

                                      Aura je v rybařině velice důležitá, ne-li přímo stěžejní. Čím mám větší auru, tím větší ryby chytám. Je to tak už prostě nastavený a s tím se nedá nic dělat

                                        NBeila - Profil | Čt 25.2.2010 23:20:23

                                        Hele nemysleli jste náhodou Leninovo AURORU