Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

NWalleye - Profil | Čt 25.2.2010 23:13:42

Vase zprava

    NBrulaKO - Profil | Čt 25.2.2010 23:09:08

    jehla >> tak můžeš jit za ní...:-)), prej tam teď všechny aury najížděj do tření

      NBrulaKO - Profil | Čt 25.2.2010 23:05:19

      Zrovna šla okolo, měla baťoh na zádech a říkala něco o hnědý smradlavý tmavý díře

        Nu-x-a - Profil | Čt 25.2.2010 23:02:21

        seru na ňákou auru chci tady červenou!!!!!!!!!!!!

          NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.2.2010 22:54:31

          Jarda Š. : Tezko. Ryby nemaji Mrk a internet.

            NJarda Š. - Profil | Čt 25.2.2010 22:34:30

            Anýzový dědek >> Myslíš, že lepší aura nepomůže k lepším rybám?

              NWalleye - Profil | Čt 25.2.2010 22:22:18

              Tak se mě dostalo odpovědi,že je chyba v systému !! Tak POZOR auraři !! Neopravovat profil !!

                NWalleye - Profil | Čt 25.2.2010 17:59:52

                DAVISS >> Já nebrečím ';-( ! Jak jsem napsal: Aura pro mne není důležitá.Já jsem rád, že je tady,,pár'' lidiček ze kterým velice rád pokecám o krásném koníčku jakým rybařina rozhodně je :-)).

                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.2.2010 17:55:52

                  Vemte si tu mou. Me je k hounu i s podekovanima. Ja o ni nestojim.

                    NDAVISS - Profil | Čt 25.2.2010 17:46:15

                    Walleye - altered ... >> Walleye >> nebreč, já si taky upravoval kartu a aurák mi klesnul o 15% :-), na dotaz mi admin odpověděl, že to předtím to bylo špatně a teď je to prej správně

                      NG.Moolis - Profil | Čt 25.2.2010 17:38:44

                      uxa: Proto jsou ty karty zavedený. Radši si tu svojí zruš.

                        NWalleye - Profil | Čt 25.2.2010 17:38:39

                        jehla >> Já osobně na honěni nějaké aury nehraju ale co je mi divné, že při úpravě mého profilu v kolonce poslední přihlášení mi aura klesla ale všechny data i ocenění zůstala.Píšou,že všechno vybírà program tak,,nevím". Ptal jsem se na to přes SZ M.M. ale zatím jsem bez odpovědí. Tak snad mi odpoví někdo tady.

                          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 25.2.2010 17:36:19

                          u-x-a >> Moolis to řeší Palmerama.

                            Nu-x-a - Profil | Čt 25.2.2010 17:34:53

                            G.Moolis >> no 100procent to chdíš na každej sraz i na nepoviný akce co?,kouk sem ti do karty!!

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 25.2.2010 17:33:19

                              G.Moolis >> Mrdkosraz?

                                NG.Moolis - Profil | Čt 25.2.2010 17:32:39

                                uxa: Musíš dorazit na nějakej Mrkosraz, tam ti bude komisně přeměřen, hodnoty zaneseny do tabulek, statisticky vyhodnoceny a pak dostaneš auru.

                                  Nu-x-a - Profil | Čt 25.2.2010 17:30:52

                                  Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> no pěkný!

                                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 25.2.2010 17:29:21

                                    u-x-a >> admini.

                                      Nu-x-a - Profil | Čt 25.2.2010 17:28:47

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> a to kontroluje kdo?

                                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 25.2.2010 17:28:08

                                        u-x-a >> závisí to od toho jak ho máš velkýho.