Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Nu-x-a - Profil | Čt 25.2.2010 17:27:18

jehla >> na čem závisí velikost aury tady na mrku? nejdřív jsem myslel že na počtu poděkování ale asi ne, znam jednoho ten má 501 poděkování a má auru 25procent zase je tu jeden ten má 30poděkování a má auru 90procent?

    Nmimikry - Profil | Čt 25.2.2010 14:22:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jehla >> hele nemysli,já se na tu auru nadřu jak ten vůl a pořád nic.To by člověk vážně brečel :-)

      Nchrostik3 - Profil | Čt 25.2.2010 14:21:37

      já jí mám jen papírovou :-)

        NVenca888 - Profil | Čt 25.2.2010 14:20:02

        jo aha... to je vlastně zase Aurora... ale je to podobný

          NVenca888 - Profil | Čt 25.2.2010 14:18:23

          tady je aura

            Njehla - Profil | Čt 25.2.2010 14:13:59

            no vida, za chvili to bude aura jak pro dospelýho...

              NMikulas - Profil | Čt 25.2.2010 13:02:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jehla >> tak už máš větší auru než Pike :)

                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 13.2.2010 19:40:53

                vydrák >> doufal jsem že tě ta injekce probere. No nic. Hlavně že tě pes dovedl domů.

                  Njehla - Profil | So 13.2.2010 16:32:53

                  dekuju, že ses mě zastal, náčelníku...přežil jsem hory, tak půjdu vyzkošet novou Fiskarsku...:))))

                    Nvydrák - Profil | So 13.2.2010 14:45:18

                    drozďák 30,42 >> Co to meleš vejre?

                      Ndrozďák 30,42 - Profil | So 13.2.2010 12:30:40

                      vydrák >> neznáš mapu, nevíš kde je sever, zato si chytrý jak rádio Jerevan,

                      Zkrátka víš hovno a chceš pomník...

                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 13.2.2010 12:25:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vydrák >> Pepa Jehlička alias Old Hamster neboli Starej křeček, autor kultovních muškařských sitcomů a sci-fi publikovaných v Rybářstvích v druhý polovině osmdesátých let

                          Nvydrák - Profil | So 13.2.2010 12:19:40

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> Znám pouze Old Shaterhanda.Jakás takás legenda musí mít nějakou důstojnost,a ne psát přihlouplé diskuse.
                          Zatím končím,musím se psem na očkování.Další dotazy odpoledne.Petrův zdar

                            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 13.2.2010 12:17:07

                            vydrák >> Rybář tvýho věku, kdo nezná Old Hamstera, je ignorant.

                              Nvydrák - Profil | So 13.2.2010 11:59:38

                              Jarda Š. >> Já uznávám pouze legendy in-memorian.O jehle jsem slyšel cosi ve spojitosti s kupkou sena.

                                NJarda Š. - Profil | So 13.2.2010 11:53:35

                                vydrák >> "Jehla" patří do kategorie žijící legenda bez ohledu na jeho auru na MRKu.

                                  NFigos - Profil | So 13.2.2010 11:44:59

                                  foxxx >> Tak kdybychom ho našli tak bychom věděli možná i na jiné otázky odpovědi.Nebo?Nebo je tady možná nějaký jeho příbuzný na výší funkci co?????

                                    Nfoxxx - Profil | So 13.2.2010 11:22:46

                                    Figos >> No ještě že si kluk šikovná vedl ten deník...:-)

                                      NFigos - Profil | So 13.2.2010 11:12:53

                                      foxxx >> To bych řek jen je v tom problém že už se to nedozvíme!!

                                        NTurňa - Profil | So 13.2.2010 10:25:58

                                        pavel68 >> Máš ho tady, už se ti postavil!