Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Nvydrák - Profil | So 13.2.2010 9:58:37

pavel68 >> Tak o čem by si chtěl diskutovat Žalude?

    Nfoxxx - Profil | So 13.2.2010 9:31:52

    Figos >> Toto tajemství ví jen Jak Tleskač...:-))

      NFigos - Profil | So 13.2.2010 9:22:09

      Ahoj taky jsem něco přidával do profilu a zmyzela mi o 10%,sice nevím proč se to stává ale dostal jsem odpověď že se o tom ví že tam je někde nějaká chyba,ale zas nevím jestli se mi vrátila nebo jestli jsem si ji udělal nějak sám.Tak to je záhana velkého Vonta

        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | So 13.2.2010 9:13:22

        siri >> chtěl jsem původně aby se pělo " Hosana" vespolek, ale čárka vypadla. Výsledkem je mantra, kterou hodlám používat před každým společným rybolovem s Old Hamsterem, kterej má konečně auru.

          Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:58:32

          Pvl >> ten se mi nepostaví Paulus - ani virtuálně,ani v reálu.

          dobře ví že by to byl jeho poslední hrdinský čin.Ale leží mi v žaloudku chcípák a má to u mne....

            NPvl - Profil | So 13.2.2010 7:49:47

            pavel68 >> :o§)) Koukám, jak to má pán pěkně rozjetý :o§)

              Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 7:48:26

              vydrák >> A ty se tam budeš poflakovat vzápětí.....

              Vsadíš se ty nedojený vemínko co umí leda krást cizí fotky?
              Tak pojď ty vometený koště - zrovna je ta správná chvíle....

              Nebo zase alibisticky zalezeš a budeš jako vždy štěkat jako poslední vesnickej vořech z boudy na řetězu?

                Nvydrák - Profil | So 13.2.2010 7:35:04

                jehla >> Tvá aura se poflakuje na periferii Třebichovic.Říkala,že na Tě se.e.

                  Nsiri - Profil | So 13.2.2010 6:50:16

                  grizzly72 >> podle jedne teorie by mohlo byt... Pokud tam, jak se zda, vypadlo Vratovi diakriticke znamenko a on si tohoto nedopatreni pred kopirovanim onoho slova nevsiml. :)

                    Nantony - Profil | Pá 12.2.2010 21:09:41

                    jaká je moje aura, to je mě skoro jedno. Jediné přání mám, jenom ať ta aura není 4%, páč do této skupiny se pasují jiné organizace.
                    hola
                    antony

                      Ngrizzly72 - Profil | Pá 5.2.2010 10:02:52

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> to je mouchařský zaklínadlo ???

                        Nstrejka - Profil | Pá 5.2.2010 10:01:47

                        kurňa, dneska už může mít auru úplně každý...

                          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Pá 5.2.2010 9:21:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosanahosana hosana hosana hosanahosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana hosana !

                            Npepa-č - Profil | Pá 5.2.2010 8:59:09

                            jehla >> máš auru!

                              NHugo Fisher - Profil | Čt 17.12.2009 10:27:39

                              rybomil >> Chyba !

                              Posli mu ho do SZ. :)

                                Nrybomil - Profil | Čt 17.12.2009 10:26:57

                                Hugo Fisher >> asi nemá číslo mýho účtu :-)

                                  NHugo Fisher - Profil | Čt 17.12.2009 10:22:24

                                  rybomil >> aura je ale dulezita! Pokud jsi v Top twenty, dostavas pravidelny dividendy! Copak tobe je MM neposila? :)

                                    Nrybomil - Profil | Čt 17.12.2009 10:19:34

                                    Hugo Fisher >> Mě je vcelku putna, jestli jsem v TopTen nebo jinde. Podstatný je , že z toho žádný výhody nejsou.
                                    Těší mě to, že po tý jedný už dávný akci jsem u velkého MM získal malý, ale významný plus za propagaci MRKu v zahraničí.

                                      NHugo Fisher - Profil | Čt 17.12.2009 10:08:07

                                      rybomil >> ale chvilku v tobe byla mala dusicka, co? :)

                                        NMartimo - Profil | Čt 17.12.2009 10:06:51

                                        rybomil >> ja taky sem si jen do karty pripisoval privlacovy prut a navyjak a spadlo mi to ze 45 % na 30 % ale uz to mam zpet a dokonce pri stejnych procentech som o 40 mist vpred na 548 miste :-)