Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Nrybomil - Profil | Čt 17.12.2009 9:52:20

Tak a je to. V kartě jsem změnil pár drobností a Auromaniak je přísnej, nebo z toho zmatenej.
Změnil mi auru ze 7. až na 7493. místo :-) Aby to pak následně vrátil zpět, ale chvíli mu to trvalo......

    NCharles B. - Profil | Ne 6.12.2009 22:04:15

    jak to souvisí s aurou? :-)

      Ndědáček - Profil | Ne 6.12.2009 21:02:35

      Vidličky a nože.

        NCharles B. - Profil | Ne 6.12.2009 20:43:33

        dědáček >> cože ??

          Ndědáček - Profil | Ne 6.12.2009 19:41:27

          Charles B. >> Jen jehla uvidí, my ostatní musíme zapojit svoji představivost a fantazii.

            NCharles B. - Profil | Ne 6.12.2009 18:40:03

            dědáček >> rozveď to, jen si něco nakous.

              Nrybomil - Profil | Ne 6.12.2009 18:37:21

              brach >> Aha, tak sorry asi jsem blbě přecet.

                Nmilannm - Profil | Ne 6.12.2009 18:35:41

                Tu je a riadne veľká , našiel som ju v Gabčíkove - nápis vzadu na lodi

                  Nbrach - Profil | Ne 6.12.2009 18:35:37

                  rybomil >>
                  Řečnická otázka nevyžaduje odpověď..

                    Nrybomil - Profil | Ne 6.12.2009 18:21:39

                    certbert >> No dnes jsme to vrátili do stavu před instalací tý antény, znovu nainstalovali znovu a doma to šlape. Uvídíme jinde, kde příjem je horší.

                    brach : No jak je na tom Roman nevím, nekoukal jsem. Můžeš si ho přece najít.....
                    Aura je prevít, neřídí se jenom tím, kolik dáš diskusí, fotek, videjek.........

                      Ndědáček - Profil | Ne 6.12.2009 17:29:56

                      jehla >> postav se před zrcadlo, možná, že něco uvidíš.

                        NRoyale with Cheese 30,04 - Profil | Ne 6.12.2009 17:10:30

                        Jarmil Koloušek >> kalí vodu, Koloušku, kalí vodu. Má svých 100% díky článku o lovu amurů na mirabelku.

                          NZN - Profil | Ne 6.12.2009 17:02:50

                          Pike-Pájka >>
                          já si to myslel. Napsal jsem to trošku neuváženě.

                            NPike-Pájka - Profil | Ne 6.12.2009 17:01:24

                            ZN >> To je přeci jasné. Tím jsem nechtěl tuto diskuzi zatěžovat.

                              NZN - Profil | Ne 6.12.2009 17:00:21

                              Pike-Pájka >>
                              ještě jsi zapomněl dodat, že na oslavu výstřelu z Aury začaly vznikat Potěmkinovy vesnice.

                                NJarmil Koloušek - Profil | Ne 6.12.2009 16:51:47

                                foxxx >> Děkuji mnohokrát. Koukám, že už i já mám nějakou auru, ovšem kam se na vás hrabu.

                                s pozdravem Jarmil Koloušek

                                  NJarmil Koloušek - Profil | Ne 6.12.2009 16:50:52

                                  Pike-Pájka >> Vy jste ale šprýmař. Každopádně jste mě pobavil a zlepšil náladu a názor na zdejší komunitu o které jsem měl do teď představu, že se jedná o zabšklé a agresivní jedince bez špetky slušnosti. Děkuji

                                  s pozdravem Jarmil Koloušek

                                    Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 16:47:11

                                    Jarmil Koloušek >> Odkaz: http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=8448

                                      NPike-Pájka - Profil | Ne 6.12.2009 16:45:22

                                      Jarmil Koloušek >> Co je to aura? Tak to vím naprosto přesně. Je to sesterská loď křižníku Potěmkin, který výstřelem ze svého děla dal pokyn k tomu, aby započala Velká říjnová revoluce, kterou soudruh Lenin zmátl zatuchlý carský režim, protože se to událo vlastně až v listopadu.

                                        Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 16:43:08

                                        Rici >> Příští rok už možná tyhle starosti v první lize ani řešit nebudeš muset!:-)))