Fishing and Huting a DoQ

6.10.09 skoncilo vysilani Fishing and Hunting a DoQ na digi Tv, ale dalo se to preladit na jinou frekvenci ( Thor 3 / 0,8W / 11 747 / 28 000 / H ) a slo to dal. Dnes ty to pro grami uz nejdou. Nevite nekdo proc co a jak ??? Jedna se mi jen o ten to paket. Ne s Astry, skylink a podobne tam to bezi za poplatek. Nebudu kvuli tomu pretacet parabolu a predplacet si to, za to ten program zas nestoji. Diky
Autor diskuse: pajinek - Profil , 2.12.2009 všeobecné - ostatní

don Ferrari - Profil | Čt 3.12.2009 21:21:24

pajinek >> no včera mi to právě psalo, že je to kodované ale dnes to zase jede, tak uvidíme jak dlouho.

    pajinek - Profil | Čt 3.12.2009 21:15:08

    don Ferrari >> diky, uz to jede a na THORU to bezi delsi dobu, akorad meli asi nejaky vypadek. Ale i tam to maji zakodovat

      don Ferrari - Profil | Čt 3.12.2009 20:59:32

      Fishing and hunting jede zase na THORu

        pajinek - Profil | Čt 3.12.2009 16:15:57

        Rio >> a jeste jeden odkaz ti dam www.ab-forum.info

          pajinek - Profil | Čt 3.12.2009 16:04:39

          supr uz to bezi

            pajinek - Profil | Čt 3.12.2009 15:52:59

            Rio >> Ja mam OPTICUM 4100 TSCX ale jsou i jine a dokonalejsi. Tady najdes spoustu informaci www.kody-digitv.okamzite.eu ,,,,,, http://ab-forum.info/viewforum.php?f=27,,,,, www.parabola.cz ,,,,, http://www.parabola.cz/cz-sk/digi-tv/

              Rio - Profil | Čt 3.12.2009 15:01:33

              pajinek >> a mužeš říct jakej přijímač?

                Bláža - Profil | St 2.12.2009 23:12:51

                pajinek >> Dám si dva -čtyři decánky červeného a spím jako dudek. ;o)))))))))))))))

                  pajinek - Profil | St 2.12.2009 23:10:37

                  Bláža >> :-)))

                    Bláža - Profil | St 2.12.2009 23:00:18

                    pajinek >> Ale na to nepotřebuju tv , Spím dobře i bez ní.

                      pajinek - Profil | St 2.12.2009 22:57:43

                      Bláža >> vsak ja jsem nepsal ze na ni spim !!! Ale zapnuji, lehnu na gauc chvily cucim misto pocitani ovecek a pulnoc

                        Bláža - Profil | St 2.12.2009 22:53:02

                        pajinek >> Na spaní je postel.

                          pajinek - Profil | St 2.12.2009 22:48:17

                          Bláža >> to mas pravdu, ale kdyz se uni dobre spí

                            Bláža - Profil | St 2.12.2009 22:44:27

                            pajinek >> Co to je Tv , to je něco sprostýho ?Stejně je tam houby na koukání.

                              pajinek - Profil | St 2.12.2009 22:37:09

                              co si porad stezujete, tak stim neco udelejte. Taky jsem mel ty same problemy jak vy. Koupil jsem lepsi prijimac a ten jejich kopl pod postel, sel a doladil parabolu (natocil ), protoze technik to pekne oprcal a mam po starostech. Slape to jak hodinky, jen pri silnejsi bource se stane ze nejaky kanal vypadne. Snich, dest a vetr nema sanci.

                                gama - Profil | St 2.12.2009 22:01:45

                                Matthysek >> a co jsi cekal od romonu ? mam to digi taky a je to celkove o hovnu jakmile foukne nejde zvuk atd atd .......v unoru jim to vratim a uz to nechci ani videt

                                  pavel68 - Profil | St 2.12.2009 18:48:12

                                  Vy máte čas čumět na televizi ???

                                  Na stavbu s váma - tam by vás to přešlo holoto !!!

                                    Kocháč - Profil | St 2.12.2009 18:44:40

                                    Jednou za tejden či 14dní tu pastanici projedu u tchána a je to opruz.

                                      Martin... - Profil | St 2.12.2009 18:42:43

                                      Matthysek >> s tím plně souhlasím

                                        Matthysek - Profil | St 2.12.2009 18:28:49

                                        Já se asi na DIGI pěkně vys..., zruší Fishing and Hunting a dají si tam program nějakého rumunského kamaráda PV-TV s tím, že brzo půjde v češtině pěkný kulový, už je to tam snad 2 měsíce a pořád nic