Fishing and Huting a DoQ

6.10.09 skoncilo vysilani Fishing and Hunting a DoQ na digi Tv, ale dalo se to preladit na jinou frekvenci ( Thor 3 / 0,8W / 11 747 / 28 000 / H ) a slo to dal. Dnes ty to pro grami uz nejdou. Nevite nekdo proc co a jak ??? Jedna se mi jen o ten to paket. Ne s Astry, skylink a podobne tam to bezi za poplatek. Nebudu kvuli tomu pretacet parabolu a predplacet si to, za to ten program zas nestoji. Diky
Autor diskuse: pajinek - Profil , 2.12.2009 všeobecné - ostatní
51 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMatthysek - Profil | Čt 18.3.2010 12:37:43

bobina >> Opravdu nepřicházíš, stejně buď nejdou titulky vůbec a nebo jsou titulky úplně k něčemu jinýmu

    Nbobina - Profil | St 17.3.2010 14:59:28

    Matthysek
    - takže o nic vlastně nepřicházím ....................

      NMatthysek - Profil | St 17.3.2010 11:28:58

      bobina >> No jo jenže ono se na něj nedá dívat, jak začne hubu roztahovat tak mě bolí celý obličej za něj

        Nbobina - Profil | St 17.3.2010 7:34:45

        Jo a Fishing and Huting jde jen zvuk - bomba,

          Nbobina - Profil | St 17.3.2010 7:29:52

          Matthysek
          - to buď rád,že tam máš alespoň toho chytrolína,mně nejde PVTV vůbec - a netuším proč !!!

            NMatthysek - Profil | St 17.3.2010 7:26:00

            Tak jak Fishing and Huting jde někde naladit? na digi běží nějaké PV-TV je to děs a hrůza, ten chytrolín v modré bundě, který je tam kdykoliv to zapnu a co roztahuje držku když mluví je horší než samotný program.

              Npajinek - Profil | Út 12.1.2010 23:05:01

              Tak a je konec FaH :-(((

              Na kmitočtu 11,747 GHz, pol. H, SR 28000, FEC 5/6, DVB-S došlo k zakódování programů společnosti IKO CABLE - tedy DoQ, Fishing and Hunting,

                Ndon Ferrari - Profil | Ne 13.12.2009 12:53:13

                pajinek >> jj vím o tom, můj bratr má HUMAX digi III a Fishing tam má

                  Npajinek - Profil | Ne 13.12.2009 12:49:58

                  don Ferrari >> Meli a maji velke financni potize, tak svim klientum davaji jen to nej levnejsi

                    NSlavík - Profil | Ne 13.12.2009 12:46:38

                    taky mam Humax a vidim houno :(

                      Ndon Ferrari - Profil | Ne 13.12.2009 12:44:13

                      pajinek >> je to možné.

                        Npajinek - Profil | Ne 13.12.2009 12:42:02

                        don Ferrari >> je to mozny otec ma odnich humax a nem to nejde

                          Ndon Ferrari - Profil | Ne 13.12.2009 12:39:48

                          pajinek >> mám přijímač od DIGI dual a šlape to v pohodě.

                            Nanthrax - Profil | Ne 13.12.2009 12:34:42

                            pajinek >> primac mam svoj tak to skusim

                              Npajinek - Profil | Ne 13.12.2009 12:34:26

                              Marek_R >> anthrax >> Thor 3/0,8W / 11 747 / 28 000 / H tady to slape

                                Npajinek - Profil | Ne 13.12.2009 12:32:16

                                Marek_R >> anthrax >> na digi ne, ale jestli mas svuj prijimac tak si nalad na frekvenci v otazce a pojedes. Pokud mas jejich prijimac tak mas smulu tam neni rucni ladeni

                                  Nanthrax - Profil | Ne 13.12.2009 12:30:20

                                  don Ferrari >> vies mi dat frekvenciu?

                                    Ndon Ferrari - Profil | Ne 13.12.2009 12:26:55

                                    Marek_R >> anthrax >> Tak zatím stále jede,

                                      Nanthrax - Profil | Ne 13.12.2009 12:24:37

                                      pajinek >> Digi nema licenciu na FaH preto uz nepojde...

                                        Nrey - Profil | Ne 13.12.2009 12:22:55

                                        pajinek >> Neboj jak se sejdem na chatě tak to proberem.třeba i piva ale nevěřím že to u toho skončí.

                                          Npajinek - Profil | Ne 13.12.2009 12:18:58

                                          rey >> Ja mam OPTICUM 4100 TSCX ale jsou i jine a dokonalejsi. Tady najdes spoustu informaci www.kody-digitv.okamzite.eu ,,,,,, http://ab-forum.info/viewforum.php?f=27,,,,, www.parabola.cz ,,,,, http://www.parabola.cz/cz-sk/digi-tv/

                                          je to povidani trohu na dyl, ale osamote.

                                            Nrey - Profil | Ne 13.12.2009 12:00:15

                                            pajinek >> A nevíš jestli no to pojede na DIGI-TV.myslím FaH

                                              Ndon Ferrari - Profil | Čt 3.12.2009 23:03:03

                                              jina >> PV-TV pouze cz titulky, možná

                                                Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 23:02:16

                                                jina >> Ty mas digi jen kvuli Fishing and Hunting ( no ted teda vam nebezi ) nahrada Pv - Tv. nebo i kvuli jine jejich nabitce ? Pokud ti jde jen o Fishing and Hunting, tak prejdi k UPC nebo Skylink tam to mas v cestine ale za priplatek.

                                                  Njina - Profil | Čt 3.12.2009 22:47:40

                                                  Souhlasím tady s těma co psali o Digi.Je to úplně na hovno nějaký to Pv - TV.Já s nima od Ledna končím s Rumunama blbejma.Prej v českém jazyce to už tam píšou 2 měsíce přesněěě.

                                                    Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 22:39:38

                                                    don Ferrari >> no uvidime, nechame se prekvapit :-)))

                                                      Ndon Ferrari - Profil | Čt 3.12.2009 22:28:20

                                                      pajinek >> původně UPC ale pak našel jiného partnera, taky Rumuny,

                                                        Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 22:06:37

                                                        don Ferrari >> Pozna se, nekde jsem se docetl, ale nemuzu to ted najit ze Digi se pravde podobne spolci s jinym sat. provozovatelem a to by byl konec. Maji velke financni potize neco tu http://www.parabola.cz/clanky/3168/digi-tv-se-topi​-v-problemech/

                                                          Ndon Ferrari - Profil | Čt 3.12.2009 21:51:07

                                                          pajinek >> jj, to jsem taky četl, snad to pojede, uvidíme

                                                            Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 21:36:18

                                                            don Ferrari >> no me to zas nepsalo nic, tak jsem to povazoval za definitivni konec, ale nebyl jsem si jist. Tady je nejake info http://www.parabola.cz/clanky/3690/digi-tv-konec-f​ishing-and-hunting-a-doq-start-pv-tv/

                                                              Ndon Ferrari - Profil | Čt 3.12.2009 21:21:24

                                                              pajinek >> no včera mi to právě psalo, že je to kodované ale dnes to zase jede, tak uvidíme jak dlouho.

                                                                Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 21:15:08

                                                                don Ferrari >> diky, uz to jede a na THORU to bezi delsi dobu, akorad meli asi nejaky vypadek. Ale i tam to maji zakodovat

                                                                  Ndon Ferrari - Profil | Čt 3.12.2009 20:59:32

                                                                  Fishing and hunting jede zase na THORu

                                                                    Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 16:15:57

                                                                    Rio >> a jeste jeden odkaz ti dam www.ab-forum.info

                                                                      Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 16:04:39

                                                                      supr uz to bezi

                                                                        Npajinek - Profil | Čt 3.12.2009 15:52:59

                                                                        Rio >> Ja mam OPTICUM 4100 TSCX ale jsou i jine a dokonalejsi. Tady najdes spoustu informaci www.kody-digitv.okamzite.eu ,,,,,, http://ab-forum.info/viewforum.php?f=27,,,,, www.parabola.cz ,,,,, http://www.parabola.cz/cz-sk/digi-tv/

                                                                          NRio - Profil | Čt 3.12.2009 15:01:33

                                                                          pajinek >> a mužeš říct jakej přijímač?

                                                                            NBláža - Profil | St 2.12.2009 23:12:51

                                                                            pajinek >> Dám si dva -čtyři decánky červeného a spím jako dudek. ;o)))))))))))))))

                                                                              Npajinek - Profil | St 2.12.2009 23:10:37

                                                                              Bláža >> :-)))

                                                                                NBláža - Profil | St 2.12.2009 23:00:18

                                                                                pajinek >> Ale na to nepotřebuju tv , Spím dobře i bez ní.

                                                                                  Npajinek - Profil | St 2.12.2009 22:57:43

                                                                                  Bláža >> vsak ja jsem nepsal ze na ni spim !!! Ale zapnuji, lehnu na gauc chvily cucim misto pocitani ovecek a pulnoc

                                                                                    NBláža - Profil | St 2.12.2009 22:53:02

                                                                                    pajinek >> Na spaní je postel.

                                                                                      Npajinek - Profil | St 2.12.2009 22:48:17

                                                                                      Bláža >> to mas pravdu, ale kdyz se uni dobre spí

                                                                                        NBláža - Profil | St 2.12.2009 22:44:27

                                                                                        pajinek >> Co to je Tv , to je něco sprostýho ?Stejně je tam houby na koukání.

                                                                                          Npajinek - Profil | St 2.12.2009 22:37:09

                                                                                          co si porad stezujete, tak stim neco udelejte. Taky jsem mel ty same problemy jak vy. Koupil jsem lepsi prijimac a ten jejich kopl pod postel, sel a doladil parabolu (natocil ), protoze technik to pekne oprcal a mam po starostech. Slape to jak hodinky, jen pri silnejsi bource se stane ze nejaky kanal vypadne. Snich, dest a vetr nema sanci.

                                                                                            Ngama - Profil | St 2.12.2009 22:01:45

                                                                                            Matthysek >> a co jsi cekal od romonu ? mam to digi taky a je to celkove o hovnu jakmile foukne nejde zvuk atd atd .......v unoru jim to vratim a uz to nechci ani videt

                                                                                              Npavel68 - Profil | St 2.12.2009 18:48:12

                                                                                              Vy máte čas čumět na televizi ???

                                                                                              Na stavbu s váma - tam by vás to přešlo holoto !!!

                                                                                                NKocháč - Profil | St 2.12.2009 18:44:40

                                                                                                Jednou za tejden či 14dní tu pastanici projedu u tchána a je to opruz.

                                                                                                  NMartin... - Profil | St 2.12.2009 18:42:43

                                                                                                  Matthysek >> s tím plně souhlasím

                                                                                                    NMatthysek - Profil | St 2.12.2009 18:28:49

                                                                                                    Já se asi na DIGI pěkně vys..., zruší Fishing and Hunting a dají si tam program nějakého rumunského kamaráda PV-TV s tím, že brzo půjde v češtině pěkný kulový, už je to tam snad 2 měsíce a pořád nic