co se stane když mě chytí rybářská stráž pitlačit?

mě chytí rybářská stráž pilačit a přitom si dělám rybářský lístek v rybářském kroužku může mi v tom zabránit třeba že to řekne vedoucímu a ten mě rybářského kroužku vyloučí?Za odpovědi děkuji
Autor diskuse: DEAN - Profil , 19.11.2009 všeobecné - ostatní

Co byste udělali kdyby jste byli RS a chytli by jste malého pitláka ale v doprovodu dospělé a s rybářským lístkem osoby která by na něj dohlíželá?

A) toho mylýho bych zmlátil a tomu co ty papíry má bych je sebral39%

B) pořádně bych tomu malýmu vynadal a toho s lístkem bych upozornil ať jdou od vody pryč1%

C) asi bych to udělal domluvouřekl bych jim ať si zbalí saky paky a jdou pryč22%

D) tomu malýmu bych ještě radil jak to má dělat aby to nevypadalo divně39%

Od 19.11.2009 hlasovalo 109 čtenářů.

NMistr Twister - Profil | Čt 26.11.2009 10:31:33

Debilní otázka a pytlačit je tvrdý.

    Nbart.bm - Profil | Čt 26.11.2009 10:27:46

    Pánové,někteři jste vážně idioti s tím navážením ohledně pravopisu.Nikdo není dokonalý a podle sebe soudím tebe.Pokud si to přečtete celé tak se za svůj pravopis omluvil a třeba má s rozpoznáváním y/i problém.Může se jednat o SPU což je scela normální porucha učení.

      NMrknato - Profil | Čt 26.11.2009 10:27:06

      bart.bm >> hraji říká pravdu, ale ne celou, jak je zvykem. Od roku 2004 by pak neměly platit např. ani CS a CR povolenky. Problémem je, že někde se to řeklo a někde ne...... kde se to neřeklo, tam zákon přebíjí BP a statuty.... Tedy někdo někde asi řekl, co se po platnosti nového zákona jako jeho porušení tolerovat bude a co ne.....

        Nseredan - Profil | Čt 26.11.2009 10:25:33

        Ked je so mnou žena tak nekedy jeden prut zbalim a jej nahodim na feeder.ona ma velku radost ked taha karasi,cejny.,všetko pušča,nahodene su 2 pruty.a len totalna špina by z toho nečo robila

          NVenca888 - Profil | Čt 26.11.2009 10:16:24

          dostaneš dvě facky - jednu za pytlačení a druhou za pravopisný chyby... obě budou na místě...

            Nhraji - Profil | Čt 26.11.2009 10:14:24

            bart.bm >> ani já se do tebe nenavážím. V zákoně to zůstat nemohlo, protože to v něm nikdy nebylo. I v dobách socialismu to ustanovení o lovu mládeže od 5 do 8 let na jeden prut dospělého rybáře nebylo zakotveno v zákoně. Bylo uvedeno pouze v RŘ a bylo mlčky tolerováno, i když bylo ve skutečnosti protizákonné. Rybářský svaz si jako složka Národní fronty schválil toto ustanovení, které ale nemělo žádnou oporu v zákoně či vyhlášce a dokonce je porušovalo. Ale v rámci výchovy socialistické mládeže to orgány státní správy tolerovaly. Po roce 2004 nastal okamžik, kdy se řeklo, že platí zákon a tak muselo logicky padnout povolení lovu dětí na jeden prut dospělého rybáře.

              Nbart.bm - Profil | Čt 26.11.2009 10:05:45

              hraji >> Já se nemíním nijak do nikoho navážet.Omlouvám se pokud to tak vyznělo.já jen chtěl říct že některý zákony a usnesení nebyly zas tak špatné.Tohle třeba mohlo v RŘ zůstat.

                NAnýzový dědek - Profil | Čt 26.11.2009 7:44:32

                Antares: Dobre a trefne , ale treba by mohl "pi(y)tlikovat" ryby misto pytlaceni... -:D))

                  Nhraji - Profil | Čt 26.11.2009 7:25:35

                  bart.bm >> kolego, zásadní rozdíl je v tom, že tehdy to dovolovala společenská situace (až do dubna roku 2004 platily původní předpisy z roku 1962), dneska to nedovoluje zákon.

                    Nkam!kaze - Profil | St 25.11.2009 23:48:15

                    Tahle diskuze směřuje do perel MRKU.Už svým zadáním.

                      NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | St 25.11.2009 23:46:13

                      Antares >> ....:))) ty jo teď jsem se fakt potrhal smíchy..:))

                        NAntares - Profil | St 25.11.2009 23:19:45

                        Pokud budeš pitlačit tak nic, ale pokud by jsi pytlačil s tvrdým ,,y,, to už by se Ti něco stát mohlo.

                          Nkam!kaze - Profil | St 25.11.2009 22:56:32

                          Naštěstí nejsi pitlák,ale pytlák co neumí psát česky.Sice idiot,ale ne pitlák :)

                            Nkam!kaze - Profil | St 25.11.2009 22:55:11

                            Dozvíš se o sobě že jsi idiot a nedostaneš RL.

                              NFLEKOS - Profil | St 25.11.2009 22:51:41

                              DEAN >> Nedokoncis krouzek a tim padem neobrdrzis PAPYRI!

                                NX - Rap - Profil | St 25.11.2009 22:46:32

                                Porybných se neboj.....a nauč se češtinu!

                                  NBernard - Profil | St 25.11.2009 22:22:03

                                  DEAN >> Škoda, že se v rybářském kroužku neučí i pravopis...

                                    Nbart.bm - Profil | St 25.11.2009 22:00:20

                                    hraji >> Já chytám už 21let a nebýt takových rybářu co mě nechávali chytat na jeden jejich prut tak asi teď nechytám.U nás v rodině taky nikdo nechytal a nijak mě v tom nepodporoval.Museli to dělat jiní tak proč bych to teď neudělal taky.Toď zas jiný pohled na problém.

                                      NIoKosta - Profil | St 25.11.2009 21:59:24

                                      Zajímlo by mě,kolik z těch lidí,co sem psali začínalo chytat s tátou a za jakých okolností?

                                        Nomambik - Profil | St 25.11.2009 21:55:57

                                        hraji >> Dík, beru to s humorem , ale vzhledem k času který mi zbývá na vycházky k vodě( s feederem nebo plavačkou 7 příchodů v letošním roce) asi ty změny nebudou tak zásadní aby mě jejich neznalost ohrozili :o))) :o)))
                                        P.S. to základní samozřejmě čtu