co se stane když mě chytí rybářská stráž pitlačit?

mě chytí rybářská stráž pilačit a přitom si dělám rybářský lístek v rybářském kroužku může mi v tom zabránit třeba že to řekne vedoucímu a ten mě rybářského kroužku vyloučí?Za odpovědi děkuji
Autor diskuse: DEAN - Profil , 19.11.2009 všeobecné - ostatní

Co byste udělali kdyby jste byli RS a chytli by jste malého pitláka ale v doprovodu dospělé a s rybářským lístkem osoby která by na něj dohlíželá?

A) toho mylýho bych zmlátil a tomu co ty papíry má bych je sebral39%

B) pořádně bych tomu malýmu vynadal a toho s lístkem bych upozornil ať jdou od vody pryč1%

C) asi bych to udělal domluvouřekl bych jim ať si zbalí saky paky a jdou pryč22%

D) tomu malýmu bych ještě radil jak to má dělat aby to nevypadalo divně39%

Od 19.11.2009 hlasovalo 109 čtenářů.

Npajda - Profil | Čt 19.11.2009 19:29:12

2 roky natvrdo nepodmíněně a 4 mínus z češtiny :-))

    NMacros - Profil | Čt 19.11.2009 19:26:59

    DEAN >> tak tě řekne abys kouknul do pravopisu a papíry Tě radši nedá.....

      NZd3ndA - Profil | Čt 19.11.2009 19:24:32

      foxxx >> Toho borca znám z videjí ten mívá často problémy s policií :D

        NLubo - Profil | Čt 19.11.2009 19:17:30

        DEAN >> člověče, ještě nemáš papíry a už se to snažíš přečůrat. Chytit tě, dám ti pár facek a za ucho dotáhnu k rodičům. Když budou rozumní, ještě ti přidají.

          NKončan - Profil | Čt 19.11.2009 18:36:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          No já bych tebů tak bych se neptal na netu,ale zkusil bych to u vody.Hlavně nezapomeň,že musíš mět u sebe hodně prutů,čeřínků tak 5 krát 5 metrů,nějaké provázky popřípadně nějaků výbušninu,otravné či omamné látky (místo navnády,aby byly kapříci povolnější) a pak nějaké to auto abys to nemusel nosit na stokrát.No a ještě než bys to odvézl tak nějakého pohodového týpka např.RENO abys dostal nějaký pěkný zapis nejen od porybného,ale i u PČR.Pak nějaký rok v chládku a těsně před důchodem by tě třeba nechaly dokončit rybářský kroužek na staré kolena.Přeju Petrův Zdar

            NBoule - Profil | Čt 19.11.2009 18:20:04

            asi dopadneš takto :-))

              Nb.gun - Profil | Čt 19.11.2009 18:10:49

              Budeš mít více času na studium ...

                Nsplavek - Profil | Čt 19.11.2009 18:03:23

                Pokud tě vyloučí z rybářského kroužku,tak bys měl začít chodit na doučování,z českého jazyka.

                  NProgramátor - Profil | Čt 19.11.2009 17:38:27

                  ha, nedočkavec jeden :-)

                    NAbramis - Profil | Čt 19.11.2009 17:34:21

                    DEAN >> No pokuď jsi v rybářském kroužku, tak by jsi zcela určitě měl vědět co by tě čekalo v případě přistihnutí při pytlačení. Pokuď to nevíš, neměl by jsi ty papíry dostat do té doby, než na to přijdeš.........................
                    Pokuď ovšem tato otázka není opět jednou z těch, jak to zase tady na Mrku trochu ,,rozproudit,, !

                      NKa-vec - Profil | Čt 19.11.2009 17:18:59

                      Pěvěsí tě za kule na vrbu :) Radši počkej, nebo si běž zachytat na soukromák.

                        Nfoxxx - Profil | Čt 19.11.2009 17:13:45

                        kroupa >> No snad to nikdy nebude třeba...

                          Nkroupa - Profil | Čt 19.11.2009 17:11:12

                          foxxx >> no snad jeste nebude jezdit tolik tezkoodencu na rybniky

                            Nfoxxx - Profil | Čt 19.11.2009 17:06:11

                            DEAN >> Stane se Ti něco podobného...:-)

                              Njarda 2004 - Profil | Čt 19.11.2009 17:00:43

                              DEAN >> No pokud to bude bráno z nadhledem tak dostaneš na prdel pokud vážně zůstaneš pytlákem.

                                NJarda Š. - Profil | Čt 19.11.2009 16:51:43

                                Ano, to by se Ti mohlo stát, že když budeš pytlačit v revíru a přistihne tě rybářská stráž, budeš vyloučen z rybářského kroužku a tudíž přijdeš o možnost získat v příštím roce rybářský lístek.

                                  Ndvorák - Profil | Čt 19.11.2009 16:51:19

                                  MrKos >> Ten záznam není nic hrozného,na tajmeny jet může :-))

                                    NKáceč - Profil | Čt 19.11.2009 16:50:04

                                    Pokud budeš "pitlačit",tak se ti nestane nic,ale jak budeš pytlačit,tak dostaneš vejprask a snad zapomeneš na blbosti!

                                      NMrKos - Profil | Čt 19.11.2009 16:48:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      DEAN >> předpokládám kolego že Ti člen RS v první řadě může utrhnout pitlík ... a v druhé řadě to zajisté nahlásí vedoucímu který provede vyloučení a záznam do celoevropského registru takže rybářský lístek už nezískáš nikde

                                      není lepší si těch pár měsíců počkat?

                                        NHromy - Profil | Čt 19.11.2009 16:47:30

                                        DEAN >> no rekl bych zekdyz este nemas papiry zr chytat nemuzes az to budes mit vse v poradku teprve muze sjit chytat!