Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Lee-Haney - Profil | Čt 26.11.2009 22:20:21

Cottus >> Sakryš tebe jsem dlouho neviděl,točíš ještě nějaké dokumenty?

    Cottus - Profil | Čt 26.11.2009 21:00:45

    Ivo >> já jsem prostě upřímný:-)

      Ivo - Profil | Čt 26.11.2009 20:57:51

      Cottus >> doufám, že to není ilustrace tvého komentáře :-)))))

        Cottus - Profil | Čt 26.11.2009 20:49:37

        je nás většina..

          Ivo - Profil | St 25.11.2009 19:18:01

          Mrknato >> no jo, i tací jsou mezi námi :-))

            CarpHunder - Profil | St 25.11.2009 19:14:42

            Ivo >> no :o))

              Ivo - Profil | St 25.11.2009 19:12:26

              Přemas >> CarpHunder >> ..nemýlil jsem se :-)))

                Mrknato - Profil | St 25.11.2009 18:54:37

                Přemas >> CarpHunder >> Ale ano. Se stavem z před dvaceti lety se to nedá srovnat, ale já bych si odtamtud rybu nevzal....., ale jo, vzal, ale prodal do soukromáku, gumák i rukavice vozím furt sebou..... blatník)

                  CarpHunder - Profil | St 25.11.2009 18:50:35

                  Mrknato >> teď ti koukám do karty, tak co jsem byl v září u Přelouče, tak voda nesmrdí a je čistá. Ryb plno včetně ryb losovitých. Co je k tomu ještě potřeba? :o) Pamatuješ řeky před 20 lety? a vidíš je dnes? najdeš 5 rozdílů? :o)

                    Mrknato - Profil | St 25.11.2009 18:45:49

                    Přemas >> CarpHunder >> No, Labe pod námi se moc nezlepšilo, vím co tam teče. Rybu odtud bych nevzal ani náhodou..... ani dvoumetrovou, možná na vycpání....

                      CarpHunder - Profil | St 25.11.2009 18:43:47

                      Mrknato >> zajeď tam, poté hodnoť. Jinak jak jsem již vypozoroval, hodně věcí řešíš přes papír a hodně věcí řešíš tak nějak postaru. Realita bývá jiná.

                        Mrknato - Profil | St 25.11.2009 18:33:20

                        Přemas >> CarpHunder >> Máš pravdu, nebyl jsem tam už dost dlouho, dík za poučení, že je to dobré, asi se ty odpady ze Semtína a Kolína stačí rozložit...

                          CarpHunder - Profil | St 25.11.2009 18:16:16

                          Ivo >> no to jsem zvědavej. No a by mne docela zajímalo, kdy ten člověk byl naposledy v Litoměřicích :o)

                            Ivo - Profil | St 25.11.2009 18:09:32

                            Přemas >> CarpHunder >> to je sice tvůj názor, ale počkej, v krátké době tě Mrknato přesvědčí o tom, že se mýlíš ..:-)))))

                              CarpHunder - Profil | St 25.11.2009 18:06:09

                              Ivo >> jo to už jsem taky poznal :o))

                              Jinak Ústí n.L. krásná čistá voda bez zápachu, a co prásknu to, plná krásných ryb, včetně lososovitých.

                                Ivo - Profil | St 25.11.2009 18:00:02

                                Přemas >> CarpHunder >> neosvětlí. Nevěř tomu. On neví, nezná ,ale soudí a hodnotí.

                                  CarpHunder - Profil | St 25.11.2009 17:42:10

                                  Mrknato >> doporučil bych ti do těch Litoměřic zajet, třeba se ti něco osvětlí :o)

                                    parmovec - Profil | St 25.11.2009 13:34:01

                                    Benny >> píšeš - končí hádkou. Pokud by Mrknato šéfoval /nedej bože !/svazu, tak ty by jsi končil s chytáním/jasně že nejen ty/ . Proto to nejsou hádky ale vyvracení jeho nesmyslů :-) Bo nad některými zůstává rozum stát.

                                      Benny - Profil | St 25.11.2009 11:53:59

                                      Chlopy kua ved mame vsetci rovnakeho konicka tak preco kazda debata konci hadkou?

                                        Ivo - Profil | St 25.11.2009 11:29:50

                                        parmovec >> závist ? Těžko říct. Ty jeho narážky na zpěváky a herečky nenapsal asi jen tak….. Vyznívá to, jako by chtěl říci : ty je znáš, spolupracuješ s nimi a já ne. Ty seš ale hajzl ....

                                        Spíš je to ale nemoc.
                                        Radek Fox to vyjádřil přesně. Všimni si jeho pokusů o to vyvolat konflikt. Nemůže překousnout, že územní svazy schvalují K70 na odpovídajících revírech . Většinou vyhoví žádostem MO , které si podání žádosti o horní míru odsouhlasili na VČS.
                                        Proto napsal, že VČS je velmi malý pán a čeká - ukryt za klávesnicí - na reakce. Napsal to proto, že si už nedovolí konkrétně osočit někoho z ÚS (na to už má příliš stažené půlky) a tak se snaží zpochybnit schvalovací proces K70 zespodu - tedy od podání návrhu na členské schůzi.
                                        Fakt - pošleme mu oficiální pozvání na naší VČS .Už ho vidím u řečnického pultu ...:-))) Co bychom neudělali pro pobavení ústeckých rybářů :-))))

                                        Čekám jeho další kotrmelec ve stylu : .....i ÚS je velmi malý pán...
                                        nebo : ... já jsem nepsal, že VČS schůze je velmi malý pán... To ne , to já ne , a hned to uvedu na pravou míru