Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nparmovec - Profil | St 25.11.2009 9:50:38

Lee-Haney >> ujistil mě tím , co těď napsal, že prostě jen ZÁVIDÍ . Von je nula, kterou nikdo nezná, která "chytá" jen u počítače a umí jen špinit, pomlouvat, rejpat a provokovat. Závidí a nemůže unýst, , že Ivo je známej, úspešnej, něco dokázal a rybáři si ho vážej. O
Mrknato se to říct nedá.

    NRadek Fox - Profil | St 25.11.2009 7:52:33

    Lee-Haney >> Já to vyřešil po svém a vložil Tebou zmíněného psychopata do ignorovaných. Je to úžasná věc, jelikož nevidím na mém monitoru jeho myšlenkové průjmy a zcela jistě cílené provokace .-)

      NMrknato - Profil | St 25.11.2009 0:11:39

      No, ale stejně si myslím, že to prosazení musíš jistit ještě nějakými celebritami, které asi znáš... zpěváci, hérečky a tak...... protože VČS je velmi malý pán....

        NMrknato - Profil | St 25.11.2009 0:02:28

        Ivo >> Tak po dlouhé době s tebou i všesvazovým výborem souhlasím. Litoměřice, úžasný revír mezi chemičkami Lovosice a Štětí, kde se ve vlastním zájmu má manipulovat s rybami z Labe v gumových rukavicích si alespoň tuto ochranu zaslouží. Dvoumetrovým kaprům tam rostou i tři hlavy, občas nějaké to chapadlo, tak tam to pasuje. Prosadit to tam je úplně normální. Hele, jakou míru tam má remorkér, není celoročně hájený?

          NIvo - Profil | Út 24.11.2009 22:58:51

          Lee-Haney >> mimochodem ,na řece Labi, jejíž úsek spadá pod MO Ústí n.L. schválil Severočeský ÚS horní míru kapra - tedy K70. (mimo jiné i MO Litoměřice a Štětí)S rozumem, dobrovolně a po zralé úvaze.Čili K 70 bude platit od 1.1.2010 i kdyby se "mistr" stavěl na hlavu. Ptal jsem se kolegy z výboru naší MO, zda bychom ho nemohli pozvat jako hosta na naší výroční členskou schůzi. Odpověď zněla - že ano. Komediální vložku tam prý ještě neměli :-))). Tak nevím, zda "mistr" přijme pozvání na obhajobu svých mouder :-))) Ono mluvit tváří v tvář a nebo ksicht - monitor , to je sakra rozdíl :-))

            NIvo - Profil | Út 24.11.2009 22:24:12

            Lee-Haney >> to není bujná fantazie. To je demagogie živená bůh ví čím. Na druhou stranu - je hoden obdivu, neb vidí to, co my ne, slyší to , co my ne a s vizionářstvím hodným úrovně šéfa prognostického ústavu předvídá budoucnost :-)) Souhlasím s ignorací. Má to však teď chudák těžký. S kým si pokecá ??? Sám samotinký, v bludech svých vlastních uvězněný , uší - jenž by mu naslouchali - nemaje, touženého obdivu a souhlasného mručení nedočkajíc se.
            Na druhou stranu - jak říkal Sláva Šimek - kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám :-)))

              NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 22:16:59

              Takhle tu ignoraci nevybuduješ, takhle ne, ještě parmovec, než mu to někdo přečte ....

                NLee-Haney - Profil | Út 24.11.2009 22:14:02

                Mrknato >> ostatní jo,horší je to s tebou...

                  NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 22:12:07

                  Ještě parmovec a bude to kompletní, všichni ostatní snad umí číst.....

                    NLee-Haney - Profil | Út 24.11.2009 22:07:14

                    Ivo >> Nedávno jsi mě varoval že se nemám s Mrknatem bavit,poslechl jsem a je mi hned líp,protože z té jeho bujné fantazie kde on má svůj svět a žije v naprosto v jiné dimenzi mě už bolela hlava.Opravdu už mě nebaví debata s lidma co dokážou překroutit nepřekroutitelné.
                    Co si mám totiž myslet o člověkovi který je schopný tvrdit že K70 je petici za násadu.Nic.
                    Karatista jménem Mrknato má buď halucinace a vidí v textu něco co mi ne a nebo máme halucinace my a píšem něco co nevidíme,ale zase to vidí Mrknato.
                    Navíc s lidma co pořád píšou blábol typu,, K70 bych pochopil až když by se první více dbalo na původní ryby'' nemás smysl se bavit, protože vlastně tihle lidé chcou ,aby za ně někdo pořád bojoval aniž by oni hnuli prstem.Připomíná mi to lidi na prácáku kteří řvou ,aby jim pracák našel práci,místo aby se sami přičinili a našli si ji sami....
                    Jediný boj proti Mrknatovi je jeho totální ignorace,je to těžké,ale kde není reakce není důvod něco psát.

                    Mrknato,prosím nereaguj na můj příspěvek,opravdu mě nezajímá co vidíš přes růžové brýle nyní...


                      NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:53:49

                      Ivo >> Jasně, doložil jsem, že jsi popřel svá slova (o častějších úlovcích), sám jednou tvrdíš, že pstruhy chytáš, pak tvrdíš že lžu, když dle tebe tvrdím, že je chytáš a chceš omluvu.... zkus raději tu o Červené Karkulce, tu mám od tebe nejraději..... Nejsi nějak ve formě, možná by jsi popletl i tu jednoduchou pohádku....

                        NIvo - Profil | Út 24.11.2009 21:45:35

                        Mrknato >> nemusím nic obhajovat, já na rozdíl od tebe vím co píšu a umím číst. Tobě člověk evidentně doloží , že lžeš, a ty se chopíš sekty ? To ti fakt není trapný ??? Tvé závěry diskusí jsou naprosto shodné. Pod tíhou argumentů předvádíš nevídané kotrmelce :-)))))))

                        Proto jsem napsal co jsem napsal, proto lžu, neb nevím kudy kam - tak tomu bych snad uvěřil. Zbytek je ubohá škvára věrna tradici a formě , kterou se snažíš vést diskusi. Velmi nízké.Nediv se , že tě nebere nikdo vážně. Já si tady na Mrku pokecám s drtivou většinou diskutérů. S tebou naopak diskutuje minorita, a to jen krátce. O čem to asi vypovídá ? Tímto s tebou končím jakékoli diskuse. Fanatický dogmatik u mne patří do sekce - ignorovat !

                          NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:44:14

                          No, v některých časopisech je to fuk, jde jen o barevné kompoziční fotky......písmenka jsou jen na "váhu" ne na čtení....

                            NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:35:38

                            Ivo >> Tohle můžeš obhájit snad jen ve své "sektě".... to ti snad nemůžou zbaštit ani děti..... Proto jsem napsal, to co jsem napsal..... Ivo, prober se, jsi spisovatel, ale slovy moc nevládneš....

                              NIvo - Profil | Út 24.11.2009 21:33:14

                              Mrknato >> Co tím chceš dokázat ? Leda to, že lžeš !!! To co jsi teď okopíroval je tvé doznání !! Sám se k tomu přiznáváš ! Např. tvoje sloa : já netvrdil, že nechytáš pstruhy... (níže naprosto evidentní) přesná tvoje citace : - Myslím, že ty sám jsi psal, že nepstruhaříš, možná se ale pletu.

                              já ale nic netvrdil.....

                              A toto jsou tvoje slova : Mrknato - ® So 14.11.2009 10:11:18
                              Mrknato >> Ivo, tvoje argumentace k Bosnáčovu naprosto rozumnému příspěvku se dostává do tvé přirozené roviny, kdy zpochybníš vše, aby naprosto "nepopiratelně" vystoupil tvůj přínos rybařině a tvoje "prospěšnost"......
                              Edit : Pokud kritizuji samosek, který vyhláška zakazuje, jistě nebudu propagovat ponechání 15cm pstruha. To není úlovek. Jasně že to nevíš, protože pstruhy nechytáš, proto ti to píšu. Jsi ale svojí argumentací silně k smíchu.

                              Jsi jak malé dítě přistižené při průšvihu. Zapíráš a následně lžeš. Toto s věcnou diskusí nemá nic společného. FAKT TI TO UŽ NENÍ TRAPNÝ ?????

                                NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:31:06

                                Ivo >> No tak teď fakt nevím, co platí? Pstruhy chytáš, nebo ne???? Vono je to ale fuk..... ani lhát ti moc dobře nejde.....

                                Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 21:07:08
                                Mrknato >> o jaké teorii to zase meleš ??? Ty tady zasvěceně popisuješ, jak já chytám ryby, ač si se mnou na rybách nikdy nebyl. Tvrdíš, že pstruhy nechytám, přitom to není pravda.

                                Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 24.11.2009 20:59:49
                                Mrknato >> zase nesmysly ? ???? Ty už nic jiného neumíš a je to tím, že blbě čteš, nebo si nepamatuješ, cos napsal. Proto pokaždé, když ti dojdou argumenty ( ty z oblasti Mrknato) ,tak se stáhneš .Bohužel jen na čas.
                                Nebo chceš znovu lživě tvrdit, že jsi nenapsal, že pstruhy nechytám ???

                                  NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:10:14

                                  Ivo - Toto jsem ti poslal. Bod 1) tvoje popření tvého výroku. Bod 2) ano přiznávám, že myslím si a tvrdím může být různé, to jsem i přiznal, i když pokud si něco myslím, tak to i tvrdím. Na to jsi reagoval .... silná káva....

                                  Mrknato - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 22:10:38
                                  Ivo >> Na rybách jsem s tebou nebyl a ani nebudu, to ovšem neznamená, že tady můžeš žvanit co tě napadne.
                                  1)
                                  Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 17:22:03
                                  Mrknato >> sakra to je tak těžký pochopit, že mezi - "úlovky jsou častější " a "víc ryb mizí " NEMUSÍ být ROVNÁ SE ????????
                                  Pro tebe tedy polopatě : Způsobem, kterým lovím já a mnoho dalších nejen kaprařů ,se možná zvýší počet úlovků, ale pokud narůstá počet rybářů, kteří ryby pouští zpět

                                  oproti tvému dalšímu

                                  Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 21:00:15
                                  Mrknato >> tak toto je tvá první věta : Úlovky jsou častější, víc ryb zmizí a víc se musí dodat z peněz CS rybolovu.
                                  toto je tvá následující věta : Ale já nehovořil o častějších úlovcích.
                                  K tomu vážně není co dodat. Ty si ani nepamatuješ, co píšeš :-)))))))))

                                  Jsi komik tady to máš černé na bílém.
                                  2)
                                  Mrknato - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 16:03:38
                                  Ivo >> Myslím, že ty sám jsi psal, že nepstruhaříš, možná se ale pletu.

                                  já ale nic netvrdil.....

                                  Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 21:07:08
                                  Mrknato >> o jaké teorii to zase meleš ??? Ty tady zasvěceně popisuješ, jak já chytám ryby, ač si se mnou na rybách nikdy nebyl. Tvrdíš, že pstruhy nechytám, přitom to není pravda.

                                    NIvo - Profil | Út 24.11.2009 20:59:49

                                    Mrknato >> zase nesmysly ? ???? Ty už nic jiného neumíš a je to tím, že blbě čteš, nebo si nepamatuješ, cos napsal. Proto pokaždé, když ti dojdou argumenty ( ty z oblasti Mrknato) ,tak se stáhneš .Bohužel jen na čas.
                                    Nechtěl jsi mě dorazit ? Nebuď směšný. Tvými plky se baví polovina Mrku...
                                    Dolož relevantním způsobem, že jsem lhal ! A nebo se omluv !
                                    Nebo chceš znovu lživě tvrdit, že jsi nenapsal, že pstruhy nechytám ???

                                      NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 20:52:35

                                      Ivo >> To, že jsi lhal, je fakt. Z diskuse o kaprech 85cm to lze doložit! Ty máš ale drzost. Mlčel jsem, jelikož to bylo jasné. Nechtěl jsem tě úplně dorazit... byla to asi chyba. Pokud nevěříš, jdi se tam podívat. Ještě jednou jsem ti to tam zopakoval.... Tam jsi se asi zase překoukl ty a nedošlo ti to vůbec. Mně dnes za 5 minut.....

                                        NIvo - Profil | Út 24.11.2009 20:38:43

                                        kakr >> Kakr : stačí se jen podívat, kolik svazových vod poblíž Labe, do té doby standardně zarybněných , se přemněnilo v priváty deklarující přítomnost velkých kaprů. 1+1 asi spočítat umíš, ale není to předmětem této otázky. Navrhuji SZ.