- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co na tu řezničinu říkáte?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nparmovec - Profil | St 25.11.2009 9:50:38
Mrknato se to říct nedá.
NRadek Fox - Profil | St 25.11.2009 7:52:33
NMrknato - Profil | St 25.11.2009 0:11:39
NMrknato - Profil | St 25.11.2009 0:02:28
NIvo - Profil | Út 24.11.2009 22:58:51
NIvo - Profil | Út 24.11.2009 22:24:12
Na druhou stranu - jak říkal Sláva Šimek - kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám :-)))
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 22:16:59
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 22:12:07
NLee-Haney - Profil | Út 24.11.2009 22:07:14
Co si mám totiž myslet o člověkovi který je schopný tvrdit že K70 je petici za násadu.Nic.
Karatista jménem Mrknato má buď halucinace a vidí v textu něco co mi ne a nebo máme halucinace my a píšem něco co nevidíme,ale zase to vidí Mrknato.
Navíc s lidma co pořád píšou blábol typu,, K70 bych pochopil až když by se první více dbalo na původní ryby'' nemás smysl se bavit, protože vlastně tihle lidé chcou ,aby za ně někdo pořád bojoval aniž by oni hnuli prstem.Připomíná mi to lidi na prácáku kteří řvou ,aby jim pracák našel práci,místo aby se sami přičinili a našli si ji sami....
Jediný boj proti Mrknatovi je jeho totální ignorace,je to těžké,ale kde není reakce není důvod něco psát.
Mrknato,prosím nereaguj na můj příspěvek,opravdu mě nezajímá co vidíš přes růžové brýle nyní...
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:53:49
NIvo - Profil | Út 24.11.2009 21:45:35
Proto jsem napsal co jsem napsal, proto lžu, neb nevím kudy kam - tak tomu bych snad uvěřil. Zbytek je ubohá škvára věrna tradici a formě , kterou se snažíš vést diskusi. Velmi nízké.Nediv se , že tě nebere nikdo vážně. Já si tady na Mrku pokecám s drtivou většinou diskutérů. S tebou naopak diskutuje minorita, a to jen krátce. O čem to asi vypovídá ? Tímto s tebou končím jakékoli diskuse. Fanatický dogmatik u mne patří do sekce - ignorovat !
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:44:14
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:35:38
NIvo - Profil | Út 24.11.2009 21:33:14
já ale nic netvrdil.....
A toto jsou tvoje slova : Mrknato - ® So 14.11.2009 10:11:18
Mrknato >> Ivo, tvoje argumentace k Bosnáčovu naprosto rozumnému příspěvku se dostává do tvé přirozené roviny, kdy zpochybníš vše, aby naprosto "nepopiratelně" vystoupil tvůj přínos rybařině a tvoje "prospěšnost"......
Edit : Pokud kritizuji samosek, který vyhláška zakazuje, jistě nebudu propagovat ponechání 15cm pstruha. To není úlovek. Jasně že to nevíš, protože pstruhy nechytáš, proto ti to píšu. Jsi ale svojí argumentací silně k smíchu.
Jsi jak malé dítě přistižené při průšvihu. Zapíráš a následně lžeš. Toto s věcnou diskusí nemá nic společného. FAKT TI TO UŽ NENÍ TRAPNÝ ?????
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:31:06
Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 21:07:08
Mrknato >> o jaké teorii to zase meleš ??? Ty tady zasvěceně popisuješ, jak já chytám ryby, ač si se mnou na rybách nikdy nebyl. Tvrdíš, že pstruhy nechytám, přitom to není pravda.
Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 24.11.2009 20:59:49
Mrknato >> zase nesmysly ? ???? Ty už nic jiného neumíš a je to tím, že blbě čteš, nebo si nepamatuješ, cos napsal. Proto pokaždé, když ti dojdou argumenty ( ty z oblasti Mrknato) ,tak se stáhneš .Bohužel jen na čas.
Nebo chceš znovu lživě tvrdit, že jsi nenapsal, že pstruhy nechytám ???
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 21:10:14
Mrknato - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 22:10:38
Ivo >> Na rybách jsem s tebou nebyl a ani nebudu, to ovšem neznamená, že tady můžeš žvanit co tě napadne.
1)
Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 17:22:03
Mrknato >> sakra to je tak těžký pochopit, že mezi - "úlovky jsou častější " a "víc ryb mizí " NEMUSÍ být ROVNÁ SE ????????
Pro tebe tedy polopatě : Způsobem, kterým lovím já a mnoho dalších nejen kaprařů ,se možná zvýší počet úlovků, ale pokud narůstá počet rybářů, kteří ryby pouští zpět
oproti tvému dalšímu
Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 21:00:15
Mrknato >> tak toto je tvá první věta : Úlovky jsou častější, víc ryb zmizí a víc se musí dodat z peněz CS rybolovu.
toto je tvá následující věta : Ale já nehovořil o častějších úlovcích.
K tomu vážně není co dodat. Ty si ani nepamatuješ, co píšeš :-)))))))))
Jsi komik tady to máš černé na bílém.
2)
Mrknato - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 16:03:38
Ivo >> Myslím, že ty sám jsi psal, že nepstruhaříš, možná se ale pletu.
já ale nic netvrdil.....
Ivo - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 14.11.2009 21:07:08
Mrknato >> o jaké teorii to zase meleš ??? Ty tady zasvěceně popisuješ, jak já chytám ryby, ač si se mnou na rybách nikdy nebyl. Tvrdíš, že pstruhy nechytám, přitom to není pravda.
NIvo - Profil | Út 24.11.2009 20:59:49
Nechtěl jsi mě dorazit ? Nebuď směšný. Tvými plky se baví polovina Mrku...
Dolož relevantním způsobem, že jsem lhal ! A nebo se omluv !
Nebo chceš znovu lživě tvrdit, že jsi nenapsal, že pstruhy nechytám ???
NMrknato - Profil | Út 24.11.2009 20:52:35
Kde to žije - kaprařina
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












