- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vyznavači malých vod do 10 ha.
Zdravím. Chci založit jádro vyznavačů malých vod. Jsou výtány fotky všeho možného co se těchto vod týká a vlastně všeho, co vás na těchto krásných malých ramenech, tůních či štěrkáčích potkalo. Jsou vítány i říčky a potoky.
Díky za každý příspěvek. Lovu zdar:o).
Díky za každý příspěvek. Lovu zdar:o).
Autor diskuse: Moravadream - Profil , 10.11.2009 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
26x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
RADYSEK - Profil | Po 7.12.2009 20:25:30
Moravadream >> to byla:-D... ještě jsi tu měl dodat, že měla skoro 90cm...skoro:-D
Moravadream - Profil | Po 7.12.2009 18:50:59
Horda - Profil | Po 7.12.2009 12:33:58
Simík1987 >> Simik1987 >> pám měl pravdu, dělá to tam tak plno lidí, jsem zvědav co by na to řekli jejich funkcionáři v MO Brno 5 kdyby to věděli, jak jim tam nefunguje RS
Simik1987 - Profil | Po 7.12.2009 9:38:31
Horda >> To tam bývalo hodně. Já tam taky viděla borca co si odnášel štiku a ta měla 49 cm a hned se pakoval od vody a to seděl necelích 10m od nás. Bylo to ještě teda před tím, než se ten revír změnil. Tak jsem mu řekla, jestli mu to není blbý si brat podmírečnou rybu ať to okamžitě pustí, nebo zavolám policajty, že je to pytlák. A co mi odpověděl, tak to mě zatajilo dech. Ať se starám o sebe, jinak mě hodí do vody a že to tak tam dělá plno lidí.
Horda - Profil | Po 7.12.2009 9:32:01
Simík1987 >> Simik1987 >> ještě jedno pozitivum to ted´ má, nachytal jsem tam i dost plotic kolem 25 cm což v takovým množství a velikosti jsem nikde nechytal, jinak línů škoda, je to tam samo masařka a místní RS prohřešky místních odmítá řešit a to i přes mé upozornění, že se bere podměrečná ryba :-((
Simik1987 - Profil | Po 7.12.2009 9:24:42
Horda >> To jo, předtím to na ty ryby bylo lepší. Líny jsme tam taky měli, ale ty jsme pouštěli zpět. Co s línem, když má 28cm, na sumca se mě ho dávat nechtělo a na jídlo je malej. Když to člověk pouštěl, tak si říkal, tak já tě pustím, druhej tě chytí a sežvejkne. Tak si nějaké ty dny ještě užij v té vodě. Cejnů tam bývalo dost, byly celkem velcí, ale teď co jsme tam byly, tak tam plavali 4 mrtvý cejni tak kolem těch 40-45cm, určo měli.
Horda - Profil | Po 7.12.2009 9:17:09
Moravadream >> Déčka mě nejsou velké, ale rád si vemu i splávek a jdu se pobavit na menši kaluž, když je čas a tenhle rybník mám nedaleko
Horda - Profil | Po 7.12.2009 9:14:42
Simík1987 >> Simik1987 >> s rybama jak s jakejma, malejch kapru tam je dost a dost tam bylo i línů, ale těm už místní dali pěkně na prdel. Před tím to bylo druhově pestřejší dobrá voda na hady, ale bylo tam hodně cejnků slizounů
Moravadream - Profil | Po 7.12.2009 9:01:07
Horda >> ale kdopak se to tu zatoulal:o) Déčka ti sou velké?:D
Simik1987 - Profil | Po 7.12.2009 8:59:09
Horda >> Samozřejmě každej má rád něco jiného. Někdo je na takové ty divočiny jak říkáš ty a někdo je na takové revíry. S rybama to tam teď je horší, alespoň co říkal i místní. My tam měli pár záběrů a to všechny byly od malých amurků.
Horda - Profil | Po 7.12.2009 8:54:39
Simík1987 >> Simik1987 >> ahoj, nedá mi to Opatovice znám dlouho, ale to co z toho rybníka udělali je k zblití, dřív to bylo sice mělký, ale z druhé strany to křoví a stromy tomu dávali takový kouzlo a měl jsem pocit, že sedím v "divočině" + ještě ten ostrůvek u kterýho jsem rád chytával. ted´ je z toho hnusnej kulat´ák
Simik1987 - Profil | Po 7.12.2009 7:38:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
S přítelem jezdíme na ryby do Opatovic- Cézava 1a, je to menší voda, má 2 ha a konečně jsme se dočkali toho, že nám rybník opravili a konečně se tomu dá říct revír. Sice na nějaké ryby si budeme muset pár let počkat až dorostou, ale snad to bude stát za to.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...















