Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nabcdddd - Profil | St 14.7.2021 15:29:52

luban ca >> likvidacia skodovej udalosti uz nie je problem...

    Nabcdddd - Profil | St 14.7.2021 15:29:23

    poldeci >> kks ked ja som poistoval auto tak taky jebo chodil pol hodinu okolo auta, vsetko fotil... asi vyzeram podozrivo

      Nluban ca - Profil | St 14.7.2021 15:23:52

      abcdddd >> Neviem,ja to mám zahrnuté v havarijke...Možno v zmluve to je nejako rozpoložkované,ale to som neštudoval...A obhliadku nikto z poisťovne neriešil.Len mi poslali taký formulár,ktorý som vyplnil a auto zaveziem do servisu,k predajcovi,kde som auto kupoval.Dajú mi náhradné auto a je to...Ale ja mám auto registrované v ČR.

        Npoldeci - Profil | St 14.7.2021 15:00:04

        abcdddd >> no musíš byť prefíkaný a mať dobrú taktiku ako na to😉

          Nsiluri - Profil | St 14.7.2021 14:43:21

          abcdddd >> sme na Slovensku :))

            Nabcdddd - Profil | St 14.7.2021 14:43:11

            luban ca >> kolko sa teraz plati za zivly?

              Nabcdddd - Profil | St 14.7.2021 14:42:51

              poldeci >> ako sa ti podarilo poistit podobane auto? ved predtym chodia vzdy na obhliadku

                Npoldeci - Profil | St 14.7.2021 14:18:59

                PEPO. >> pár rokov nazad som mal podobný problém,auto vyzeralo ako golfová loptička,urobili to myslim presi-dent firma,objednala ich priamo poisťovňa,prišli do najbližšieho mesta kde si prenajali dielňu na pól dňa,faktúra bola niečo cez 2000€/ja som neplatil nič
                Keď mi krúpy zničili auto tak som poistku nemal, urobil som ju dodatočne ,trocha špekulácia ale vyšlo to

                  Nluban ca - Profil | St 14.7.2021 13:08:47

                  abcdddd >> Ja som toto riešil nedávno...Tri týždne staré auto a poďobané od krúp...

                    NKristi - Profil | St 14.7.2021 12:30:49

                    siluri >> kooperativa ma v pzp ale nevyplatia nič.

                      NPEPO. - Profil | St 14.7.2021 11:21:47

                      hadalicek >> No nemám....

                        Nabcdddd - Profil | St 14.7.2021 11:09:30

                        siluri >> podla toho co pozeram tak tie zivly uz nebudu za 50 ale za 500 :-(

                          Nsiluri - Profil | St 14.7.2021 10:32:21

                          hadalicek >> to bude len v havarijnej, klasicke pzp urcite zivly nema. Ja som si k pzp priplatil zver (+50) ale asi nabuduce priplatim aj zivel za dalsich 50, nejak casto zacinaju byt katastrofy

                            Nhadalicek - Profil | St 14.7.2021 10:08:21

                            PEPO. >> Ty nemáš přírodní živel v pojistce?
                            Toto se normálně hradí z pojistky..

                              NPEPO. - Profil | St 14.7.2021 9:26:37

                              siluri >> Vdaka.
                              Len keby tých preličín nebolo tak cca 15 na kapote a do 30 na streche auta...
                              Aj ked je auto v takom stave akoby nedávno zišlo z linky-ale už má predsa len 12 rokov....Keby sa jednalo len o pár ďobiek- dám to spraviť..Ale tolko to by už boli iné peniaze...Ved uvidíme ako sa s tým dokážem vysporiadať sám.....Teraz sa už treba vychystať na dalšiu rybyčku..Možno sa mi podarí zasa po robote vypadnúť a v piatok by som zasa dal opäť boatoffice......

                                NČodiš - Profil | St 14.7.2021 8:57:12

                                PEPO. >> Pěkná práce :-)

                                  Nsiluri - Profil | St 14.7.2021 8:13:44

                                  PEPO. >> super, aj paradna kalna voda. Hentie preliaciny vedia pekne porobit "boulisti" pekne zvonku aj bez demontaze tapacirov - vytiahnu, prelestia, auto jak nove..

                                    Nvicx - Profil | Po 12.7.2021 14:24:55

                                    PEPO. >> velke sumca ma nejako neberu, ale toto vyzera byt pekna zdrava stihla ryba vo forme. super.

                                      NPEPO. - Profil | Po 12.7.2021 11:47:52

                                      siluri >> Ako sa hovorí- koniec dobrý/všetko dobré...
                                      Na včera zavčasu ráno tiež hlásili silné búrky tak od rána od 4.hodiny som bol v strehu a tým že o 6.hodine ráno vypadnem z vody lebo o 7.hodine mala dofrčať dalšia búrka..A čakal som do poslednej chvíle lebo nástražky boli neskutočne aktívne..A presne o 6.hodine prišiel aj záber a docela slušná rybka..Rýchlo par fotiek a šup s ním naspäť do vody a bleskovo nakladať čln ..A pri odchode už začalo zasa slušne liať a prenasledovalo na to až domov...Aj auto z člnom som musel nechať na ceste pri príchode domov lebo ešte riadne 2 hodiny lialo.
                                      Dnes ešte nejako poriešim tie prevalené miesta od krúp na aute a bude všetko na poriadku....

                                        NRasto. - Profil | Pá 9.7.2021 20:17:09

                                        PEPO. >> tvl. Jednym slovom tvl