Levný foťák

Poradili byste mi nějaký foťák okolo 1000 Kč? Jelikož občas spadnu, tak nechci kupovat nic drahého. Díky.
Autor diskuse: Moja - Profil , 4.11.2009 všeobecné - ostatní
44 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NAnýzový dědek - Profil | Ne 17.11.2013 18:35:08

chřenovák >> Díky, i když už je to rok starý dotaz...-:D))

    Nchřenovák - Profil | Ne 17.11.2013 18:29:55

    Anýzový dědek >> Na strankach Olympusu tam jsem si taky jednou stahnul češtinu na C-500

      NFildis - Profil | Ne 17.11.2013 18:12:14

      Zdravím všechny rybáře :-) Nebudu zbytečně zakládat novou diskuzi tak se zeptám tady.Chtěl bych poradit s výběrem foťáku do 2000 kč .Nejsem žádný profík na fotění tak jen něco s nižší cenové kategorie ale aby zase to nebyli fotky uplně k ničemu :-)..Díky předem

        NAnýzový dědek - Profil | Pá 17.2.2012 9:18:06

        Neví náhodou někdo, zda existuje české softwarové menu k tomuto foťáku?

          NMoja - Profil | Čt 5.11.2009 19:10:59

          Ježiš ne žádnou sbírku :-))))ja jen že jsem rozbil nedávno foták za 4 litry tak si na vánoce přeju něco levnějšího tou otázkou jsem chtěl jen získat nějaké info pro rodiče.

            Ndosec - Profil | Čt 5.11.2009 17:19:12

            Moja >> co poradit,asi počkat až bude před,nebo po vánocích budou určitě akce a koupíš výhodně,ale pochybuju,že seženeš něco do tisíce pokud se bavíme o digitálu.Nebo opět počkat až po svátcích a projít bazary a hlavně zastavárny myslím,že budou plný podobnýho zboží a určitě něco vybereš.konkrétní značku těžko radit,každý je většinou spokojen s tím co sám vlastní a tím pádem to bude chválit.Takže za mě je to značka Olympus :-))

              Nsven - Profil | Čt 5.11.2009 17:17:21

              sizzly >> Určitě. Trochu zavláčím a když nebude pršet, zkusím feedrem poplašit nějaké čudly. Zatím ahoj. Musím končit.

                Nsizzly - Profil | Čt 5.11.2009 17:13:21

                Sven >> sven >> jasný, já to tak i beru :o) ... jinak chystáš se o víkendu na ryby?

                  Nsven - Profil | Čt 5.11.2009 17:07:02

                  sizzly >> neber to vážně, dělám si legraci. :-))) Ale jestli se do toho někomu bude chtít, tak přidám. :-)

                    Ndosec - Profil | Čt 5.11.2009 17:04:22

                    foxxx >> o tom zakázaným ovoci to platilo a platí furt :-))

                      Nsizzly - Profil | Čt 5.11.2009 17:01:57

                      Sven >> sven >> to ještě nic neznamená :)

                        Nfoxxx - Profil | Čt 5.11.2009 17:00:10

                        bobrman >> Samý cukr...pokud teda nejde s dobou a nepije Light pro šíhlou linii:-)

                          Nsven - Profil | Čt 5.11.2009 16:59:33

                          sizzly >> bydlíš nejblíž. :-))))

                            Nfoxxx - Profil | Čt 5.11.2009 16:59:25

                            dosec >> Vždyť já vím...:-)Já ale byl slušný,já až od 17ti,zato kvalitně:-))

                              Ndosec - Profil | Čt 5.11.2009 16:58:21

                              foxxx >> co meleš o dnešní mládeži,je to furt stejný akorát se na to díváš už z jinýho pohledu,mě když bylo čtrnáct....... :-)))

                                Nfoxxx - Profil | Čt 5.11.2009 16:50:28

                                bobrman >> Mojovi je 14...ten chlastá tak kolu:-))...i když dnes ta mládež,člověk nikdy neví...:-)

                                  Nsizzly - Profil | Čt 5.11.2009 16:49:42

                                  Sven >> sven >> zcela domokraticky :) já bych spíš byl proto, aby s tím začal někdo, kdo strašně řval, že by se sbírka neuskutečnila pro kluka :)

                                    Nsven - Profil | Čt 5.11.2009 16:41:23

                                    foxxx >> Když pořád padá, tak to bude nejlepší :-)))

                                      Nfoxxx - Profil | Čt 5.11.2009 16:38:47

                                      Sven >> sven >> A složíme se na ten vodotěsný,co jsi zadával ty...:-)) St 4.11.2009 19:16:01

                                        Nsven - Profil | Čt 5.11.2009 16:37:26

                                        sizzly >> právě jsme Tě demokraticky jmenovali správcem sbírky. Založ konto a jdem na to :-)))

                                          Nfoxxx - Profil | Čt 5.11.2009 16:32:50

                                          sizzly >> Tak na foťák do dvou tisíc bysme se složili snadno...pokud se toho někdo ujme,tak přispěju!:-)

                                            Nsizzly - Profil | Čt 5.11.2009 16:22:24

                                            nechápu proč by z toho nic nemělo být, někdo se toho chopte (když mají všichni plnou pusu řečí co a jak) a založte sbírku pro toho kluka, v tom přece není problém :))

                                              NKurka - Profil | Čt 5.11.2009 16:16:09

                                              Potřebuji novej člun kdo mi přispěje ?Chtěl bych na něm jezdit hlavně s Barynkou a ona mě bude fotit.Díky všem !

                                                Ngama - Profil | Čt 5.11.2009 13:09:49

                                                to bude asi druha sbirka,mladej slusnej kluk .....:-)))

                                                  Nsven - Profil | St 4.11.2009 21:08:07

                                                  lubos666.p >> bať. Jak se říká "cherchez la femme". Má smůlu hoch. Alespoň nemusí být nikomu za nic vděčný. A to je také slušná deviza :-)))

                                                    Nlubos666.p - Profil | St 4.11.2009 21:00:07

                                                    Sven >> sven >> Asi bude prd,páč to neni baba.

                                                      Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:57:43

                                                      Proč ne ? Ať nemusí Mojda fotit trofeje mobilem :-)))

                                                        Nfoxxx - Profil | St 4.11.2009 19:53:07

                                                        Petr.J >> Máš pravdu,proč ne...:-)

                                                          NPetr.J - Profil | St 4.11.2009 19:51:50

                                                          A proč ne sbírku, když se mohou skládat rybáři na holku, proč by to nemohli udělat pro mladého kluka. Blíží se Vánoce, byl by to pro něj pěkný dárek.

                                                            Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:25:16

                                                            Ládes >> asi mám Google néééééé :-.)))

                                                              NLádes - Profil | St 4.11.2009 19:20:14

                                                              Sven >> sven >> ty woe,já se po....! kdes to vyhrabal :-)))))))

                                                                Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:18:15

                                                                Moja >> a s tímto, můžeš i padat do vody http://www.fotoprodej.cz/fuji-quicksnap-800/

                                                                  Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:16:01

                                                                  Moja >> http://www.fotoprodej.cz/ephoto-flash-400/ levnější nekoupíš. Za ten 1000,- jich máš deset :-)))

                                                                    NJosher - Profil | St 4.11.2009 19:15:17

                                                                    Moja >> Koukni po bazarech.Někdy levný může být hodně drahý.

                                                                      NLádes - Profil | St 4.11.2009 19:12:42

                                                                      Ladadar >> :-)))))))))))))))))))

                                                                        Nlubos666.p - Profil | St 4.11.2009 19:09:58

                                                                        Ladadar >> Tak tomu se řiká-TREFA DO ČERNÝHO:-)))))

                                                                          Nfoxxx - Profil | St 4.11.2009 18:56:48

                                                                          Moja >> Tak prohlédl bych inzerce na internetu,tam určitě seženeš digitály kolem 1000Kč a z nových vypadá slušně za dobrou cenu tento Samsung...
                                                                          Odkaz: http://www.megaobchod.cz/digitalni-fotoaparaty/sam​sung-es15-black.html

                                                                            Nantony - Profil | St 4.11.2009 18:52:49

                                                                            Já mám foťák na ryby z aukra za 1 000kč. Je to nějaký canon, 3x optika, 5,2mpx, spokojenost maximální. Doporučuju stejné řešení.
                                                                            hola
                                                                            antony

                                                                              NLadadar - Profil | St 4.11.2009 18:52:39

                                                                              Řekni nějakému svému kamarádovi či kamarádce, ať uspořádá sbírku, už se to tady tak dělá

                                                                                NPitris - Profil | St 4.11.2009 18:45:45

                                                                                Moja >> Možná by stálo za to kouknout se v bazaru (annonce atd) po nějakém starším, vodotěsném, případně nějaký levný a dávej si ho do nějaké šprcky :-) Používám na kompakt pytlík od orbitek, má takové zacvakávací proužky a je slušně vodotěsný, ani koupání pak nevadí... Jinak doporučuju kouknout na www.megapixel.cz u každého výrobku jsou recenze...

                                                                                  NLádes - Profil | St 4.11.2009 18:40:14

                                                                                  Moja: Vyzkoušej hračkářství,tam jsem viděl foťáček na jedno použití,a tolik nepij,když občas padáš :-)))

                                                                                    NMartin... - Profil | St 4.11.2009 18:40:11

                                                                                    Moja >> pokud chceš nějaký levný tak koukni do nějakýho bazaru nebo na aukro a najdeš to co potřebuješ