Levný foťák

Poradili byste mi nějaký foťák okolo 1000 Kč? Jelikož občas spadnu, tak nechci kupovat nic drahého. Díky.
Autor diskuse: Moja - Profil , 4.11.2009 všeobecné - ostatní

Nsven - Profil | St 4.11.2009 21:08:07

lubos666.p >> bať. Jak se říká "cherchez la femme". Má smůlu hoch. Alespoň nemusí být nikomu za nic vděčný. A to je také slušná deviza :-)))

    Nlubos666.p - Profil | St 4.11.2009 21:00:07

    Sven >> sven >> Asi bude prd,páč to neni baba.

      Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:57:43

      Proč ne ? Ať nemusí Mojda fotit trofeje mobilem :-)))

        Nfoxxx - Profil | St 4.11.2009 19:53:07

        Petr.J >> Máš pravdu,proč ne...:-)

          NPetr.J - Profil | St 4.11.2009 19:51:50

          A proč ne sbírku, když se mohou skládat rybáři na holku, proč by to nemohli udělat pro mladého kluka. Blíží se Vánoce, byl by to pro něj pěkný dárek.

            Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:25:16

            Ládes >> asi mám Google néééééé :-.)))

              NLádes - Profil | St 4.11.2009 19:20:14

              Sven >> sven >> ty woe,já se po....! kdes to vyhrabal :-)))))))

                Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:18:15

                Moja >> a s tímto, můžeš i padat do vody http://www.fotoprodej.cz/fuji-quicksnap-800/

                  Nsven - Profil | St 4.11.2009 19:16:01

                  Moja >> http://www.fotoprodej.cz/ephoto-flash-400/ levnější nekoupíš. Za ten 1000,- jich máš deset :-)))

                    NJosher - Profil | St 4.11.2009 19:15:17

                    Moja >> Koukni po bazarech.Někdy levný může být hodně drahý.

                      NLádes - Profil | St 4.11.2009 19:12:42

                      Ladadar >> :-)))))))))))))))))))

                        Nlubos666.p - Profil | St 4.11.2009 19:09:58

                        Ladadar >> Tak tomu se řiká-TREFA DO ČERNÝHO:-)))))

                          Nfoxxx - Profil | St 4.11.2009 18:56:48

                          Moja >> Tak prohlédl bych inzerce na internetu,tam určitě seženeš digitály kolem 1000Kč a z nových vypadá slušně za dobrou cenu tento Samsung...
                          Odkaz: http://www.megaobchod.cz/digitalni-fotoaparaty/sam​sung-es15-black.html

                            Nantony - Profil | St 4.11.2009 18:52:49

                            Já mám foťák na ryby z aukra za 1 000kč. Je to nějaký canon, 3x optika, 5,2mpx, spokojenost maximální. Doporučuju stejné řešení.
                            hola
                            antony

                              NLadadar - Profil | St 4.11.2009 18:52:39

                              Řekni nějakému svému kamarádovi či kamarádce, ať uspořádá sbírku, už se to tady tak dělá

                                NPitris - Profil | St 4.11.2009 18:45:45

                                Moja >> Možná by stálo za to kouknout se v bazaru (annonce atd) po nějakém starším, vodotěsném, případně nějaký levný a dávej si ho do nějaké šprcky :-) Používám na kompakt pytlík od orbitek, má takové zacvakávací proužky a je slušně vodotěsný, ani koupání pak nevadí... Jinak doporučuju kouknout na www.megapixel.cz u každého výrobku jsou recenze...

                                  NLádes - Profil | St 4.11.2009 18:40:14

                                  Moja: Vyzkoušej hračkářství,tam jsem viděl foťáček na jedno použití,a tolik nepij,když občas padáš :-)))

                                    NMartin... - Profil | St 4.11.2009 18:40:11

                                    Moja >> pokud chceš nějaký levný tak koukni do nějakýho bazaru nebo na aukro a najdeš to co potřebuješ