- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
pruty imperial baits
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nkalaban - Profil | Út 18.8.2009 16:16:11
Nliborcarp - Profil | Út 18.8.2009 15:57:51
NLumír - Profil | Út 18.8.2009 15:49:57
tacklebase: Ahoj Honzo, jak je? Vyplň si pořádně registrační kartu, ať se neschováváš v anonymitě, to je nízké.
Nkalaban - Profil | Út 18.8.2009 15:35:33
Pokud tady vznikne nějaká velká pře, tak skoro výhradně se jedná o pohunky(či jejich kamarády a kamarády jejich kamarádů) různých komerčních značek a to mne naopak velice baví sledovat.....:o) A tvoje reakce mi tak trošku přišla jako jedna z těch zmiňovaných.
NAiwen - Profil | Út 18.8.2009 15:25:48
NLumír - Profil | Út 18.8.2009 15:23:22
Na snímku je vidět, že to samozřejmě není plné zatížení. Dobře ale ilustruje rozvíjení křivky ohybu.
Třeba Vám to nějak pomůže. Kluci z Imperial týmu ale možná budou mít i další fotky, vydržte, třeba se časem nějaká objeví.
NCarpkiller - Profil | Út 18.8.2009 15:21:47
a dále znám MK2 jak svý boty,a century sem měl taky,NGčka-který sou ještě o třídu výš než FGčka....a prodal sem je,abych si koupil MK2...sou mnohem lepší pro zdolávání,a dokonce s nima i dál házim díky jejich progresivnější akci....
souhlas s lumírem...vyjadřují se tu k věcem desítky lidí a ani polovina z nich nemá ponětí o čem mluví,proto to napsal tak jak to napsal,aby se tyhle rádoby profíci probrali a šli plkat do plkárny...
Nzbynczek - Profil | Út 18.8.2009 15:14:37
NLumír - Profil | Út 18.8.2009 15:07:52
Minule jsem podobný případ řešil ohledně Millenií s člověkem, co si říká pjarmil. Taky v diskuzi o prutech začal psát o jakýchsi imaginárních kopiích z východu a loupání laku. Tenkrát jsem mu napsal sz, že budu rád, když mi zjistí info a pošle fotky. Po týdnu mlžení mi napsal, že se asi spletl. Do diskuze to už ale nedopsal, jak jsem ho prosil.
Je možné, že jsem na tohle prostě už alergický a tyhle řeči od lidí co o věci nemá ani nejmenší páru mě vytočí víc než je zdrávo.
Jestli to chceš nazývat arogancí, neberu ti to. Nicméně všechno so jsem napsal je pravda.
Nkalaban - Profil | Út 18.8.2009 14:56:47
Tvoje reakce byla neadekvátní a nesmyslně arogantní!
NLumír - Profil | Út 18.8.2009 14:46:26
NLumír - Profil | Út 18.8.2009 14:41:30
Až se s tímto prutem setkáš u vody, nehodíš a nebo dokonce vytáhneš rybu, budu tvoje hodnocení považovat za relevantní. Nebo si je měl v ruce a opravdu si myslíš, že jsou to ráhna?
Nliborcarp - Profil | Út 18.8.2009 14:39:11
Nkalaban - Profil | Út 18.8.2009 14:29:28
NLumír - Profil | Út 18.8.2009 14:07:46
Co jednomu může připadat jako tvrdý prut, pro druhýho je žvýkačka. Ale mr.Carp, takhle to hodnotit je přinejmenším komické.
To, že se pořád píše o Temptationech ve spojitosti s házením na CRC 09 není proto, že ten prut je házecí speciál. Je to kaprový prut na chytání kaprů, s plně parabolickou akcí. CRC 09 pro něj byla prostě jen zátěžová zkouška, kterou zvládl absolutně bez ztráty kytičky.
I vítěz soutěže David Beran hned jak vzal Temptation do rukou začal kroutit hlavou a brlbat, že s takovým prutem se nemůže závod odehrávat, že je to měkký prut, který hned zláme...
Nezlámal. Nikdo. David nakonec nahlas uznal, že ho pruty svým výkonem překvapily, jsou opravdu kvalitní a se svým hodnocením se unáhlil.
To jsou reálný skutečnosti, podle kterých bych já soudil. Určitě ne podle toho, co mi řekl kamarád, co "fak ví o čem mluví"..
Panebože, píšu to pořád dokola, ale díkybohu, že se opravdová rybařina odehrává u vody a ne na MRKu.
Nzbynczek - Profil | Út 18.8.2009 13:44:49
NMaxwell - Profil | Út 18.8.2009 13:40:23
Nmr.Carp - Profil | Út 18.8.2009 13:31:22
Kde to žije - kaprařina
23:19NRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
22:37NKrátkodobá kaprařina x 9994
21:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
21:03NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
18:54NKyjský rybník, Džbán 50908
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











