pruty imperial baits

zajímal by mě názor na pruty imperial baits a popřípadě kterou řadu doporučujete.
Autor diskuse: Kaprxx - Profil , 17.8.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

BOBIKA - Profil | Ne 19.6.2011 10:56:17

Tady jsou pruty MKII Tomáše Blažka osazeny navijáky SOUL FREEWHEEL 12000FR 14BB.

    Tomass1 - Profil | St 8.6.2011 12:21:11

    Koupím dva pruty Max Nollert MK2 12ft 2 3/4lb, starší modely, jen super stav, na ceně se dohodnem:-)

      pjarmil - Profil | Čt 19.5.2011 23:40:45

      ahoj, kdo by mel zajem mam dva legend carpy na prodej, jsou v super stavu, cena za oba je 7000.- mam teda 13" 2.75lb

        Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 18:41:28

        domindo >> v pohodě, hlavně že jsem trochu pomoh... tak to teda moc závidim, já si budu muset chvilku počkat :/ doufám, že pak budou nějaký fotky :) tak aspon všechno nejlepší :) snad kvůli tomu nebudou ty narozky až moc divoký :))

          domindo - Profil | Čt 19.5.2011 17:23:14

          Tommy23 >> díky moc za informace, 29.5 mám narozky, tak si asi udělám radost, manželce zas naopak :-)

            Pepe40 - Profil | Čt 19.5.2011 17:19:26

            Kaprxx - >> Já je přímo nevlastním, ale kolega je s nimi hodně spokojenej. Pouze si myslel že s nimi bude házet dál, ale já mu nemůžu vysvětlit, že je to o technice. Když si je půjčím, tak s nimi hodím o 20m dál. Jsou trošku silnější než moje od Leona, ale když je nuda, tak se kolegáček alespoň kochá barvou, Krásně se mění podle světla a stínu.

              Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 17:19:11

              domindo >> já bych řek, že jo... klasicky jsme zkusili, že mi Blažek podržel špičku a já jsem zabíral... proutek se krásně ohýbal, měl jsem třeba z nich lepší pocit než z Bond Girl nebo Millenií u Nikla, připadal mi takovej jistější... měla by to bejt plná parabola a taky to tomu odpovídalo... jenom by to chtělo je mít doma a povodit si na něco nějakýho kapříka :)

                domindo - Profil | Čt 19.5.2011 17:12:55

                Tommy23 >> ještě takový malý dotázek, když si je držel co parabola? Asi supr ne?

                  Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 17:11:43

                  domindo >> myslim si že jo, když je to 12 ft prut, tak by to odpovídalo...

                    domindo - Profil | Čt 19.5.2011 17:10:34

                    Tommy23 >> dík, a když se složí kolik měří 180?

                      Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 17:05:45

                      domindo >> hale tak to první oko směrem k sedlu nemá 50 mm, ale jsou to 40 mm, aspoň myslim, protože nevypadaly tak velký a sám Blažek řikal, že se mu nelíběj pruty s velkýma okama, ale podle mě je 40 mm dostačující, třeba Hoogendijk tvrdí, že velikost oček na délku hodu nemá vliv a používá nejčastěji 40 mm...

                        Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 17:03:43

                        domindo >> tak určitě jsou tenčí a hezčí proutky, ale to zas neni tak všechno, ale to já neřešim, protože jsem s jejich vzhledem spokojenej, hlavně vyvázání oček... Já právě do nich na 99 % půjdu, protože potřebuju proutek s kterym hodim daleko a rád bych si užil i zdolávačku... myslim si, že mi to umožněj...

                          domindo - Profil | Čt 19.5.2011 17:02:15

                          Tommy23 >> jak velké je koncové očko 50mm?

                            domindo - Profil | Čt 19.5.2011 17:00:53

                            Tommy23 >> škoda, že jsem neměl možnost si je podržet a očíhnout jako ty

                              domindo - Profil | Čt 19.5.2011 16:58:52

                              Tommy23 >> já jsem se bavil dneska s prodejcem obchodu boilies speciál v ostravě jsou uvedení jako prodejci imperialu na jejich stránkách a ten mi dal cenu 6000,- ale na krámě je neměl. Jinač já mám pruty speed mastry 2.75 ty jsou hodně tenké, samosřejmě na dalekonosné hody to není!

                                Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 16:51:33

                                Tommy23 >> má je myslim za sedmičku + když se zaregistruješ, tak máš 10 % slevu, tak to dělá 6300 Kč na proutek... nebo je objednat z Německa to pak vychází levněji - 229 euro

                                  Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 16:49:54

                                  domindo >> jako jsou trošku tenčí, třeba s Basic Instinct (nebo Bong Girl) se to nedá srovnávat, ale... Tyhle proutky by měly snad vydržet snad všechno, podle toho co jsem viděl... to třeba na Bond Girl a jiný tenký proutky, bych se bál naložit olovo 130 g a švihnout s tim tak, aby to letělo za 100 m...

                                    domindo - Profil | Čt 19.5.2011 16:47:26

                                    Tommy23 >> za kolik ti je nabízel?

                                      domindo - Profil | Čt 19.5.2011 16:43:49

                                      Tommy23 >> já si je chci taky koupit na příští sezonu, slyšel jsem, že jsou trošku silnější, mám radši tenčí pruty, ikdyž to je o zvyku

                                        Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 16:41:16

                                        domindo >> já si je chci taky koupit, ale až na příští sezonu. V ruce jsem je už měl u Tomáše Blažka a první pocity skvělý, řek bych, že mám jasno...

                                          domindo - Profil | Čt 19.5.2011 16:37:08

                                          Tommy23 >> uvažuji o jejich koupi, ale tady u nás je nikde v krámě nemají tak si je nemůžu ošahat, jinač jsem slyšel na nich jen chválu

                                            Tommy23 - Profil | Čt 19.5.2011 16:34:00

                                            domindo >> přesně, taky bych nějaký fota uvítal :)

                                              domindo - Profil | Čt 19.5.2011 16:24:05

                                              nemá někdo foto těhle proutků MK3

                                                pepo711 - Profil | So 12.3.2011 18:46:28

                                                JJJirka >> Tým jirko mysliš čo,ža su hrube palice alebo ako ta mam chapať....

                                                  JJJirka - Profil | So 12.3.2011 7:28:41

                                                  kritik >> Ano máš pravdu jsou silnější než MK2,nemam problém s tím to tady říct,nicméně co si s tímto prutem můžeš dovolit,tak si nemůžeš dovolit i z řádově několikrát dražšími pruty,nevíc u těchto nových MK3 je o hodně silnější lakování,když si oba modely položíš vedle sebe,já v tom nevidím problém...nicméně kdo lpí na slabších prutech,asi bych chápal že se mu to páčit nebude

                                                    kritik - Profil | Pá 11.3.2011 23:25:08

                                                    JJJirka >> Zdravím...Když jsi tady jmenoval ty rozdíly a změny v řadách MK2- MK3 tak jsi zapoměl za průměr blanku .-)) Co další řada, tím průměrově silnější blank. Že by v dnešní době trendu štíhlých blanků nějaký extra -marketing- tah ??

                                                      pjarmil - Profil | Pá 11.3.2011 20:18:57

                                                      pepo711 >> co vim tak kluci do techto prutu posazuji shimano big bait LC, tudiz ultegra nebude problem.. sedi to jako zadek na hrnci :-))

                                                        pepo711 - Profil | Pá 11.3.2011 20:16:15

                                                        Zatial som sa nestretol,ale moji znami už hej....Sedlo na udici....mam ultregu 14000 tak to by tiež nemalo byť problem a pekne tam navijak sadne?....