Zvuky do mobilu

Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte nějaké zvuky do mobilu co se ryb týče. Kdyžtak sem hoďte někaké odkazy. Dííííííík

NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:25:30

Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Co mám poslouchat?Snad číst.Vem si ty tablety raději tři a hoď se do klidu.A přiblblík jaky Ty mě bude oslovovat PANE!!!

    NMinnow67 - Profil | Út 18.8.2009 19:25:29

    malamut >> Drsňák, nedrsňák, ale Káceč tady začal naprosto bezdůvodně prudit, což on umí, tak dostal co si zasloužil :-)

      Nmalamut - Profil | Út 18.8.2009 19:21:44

      Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> tak ty budeš asi velkej drsňák.

        NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:17:48

        Káceč >> poslouchej magore, já se slušne ptal a vůbec nejsem zvědavý ne tvé přiblblé odpovědi.....

          NAnýzový dědek - Profil | Po 17.8.2009 9:52:20

          Minnow67 >> Kdyby jen ty fazole! Zvuky hodne dabingu tv Nova.

            NMinnow67 - Profil | Po 17.8.2009 9:37:06

            Anýzový dědek >> Copak, fazole k večeři? :-D

              NAnýzový dědek - Profil | Po 17.8.2009 9:16:53

              Dumil alias Tabletka >> Vcera jsi mel byt se mnou na fislich- to bys slysel "zvuky"!?! -:é)

                Nfoxxx - Profil | Po 17.8.2009 8:35:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Nějaké zvuky pro rybáře jsou tady,jsou určené do hlásičů,ale určitě by to šlo použít i do mobilu:-) Je tu toho dost,třeba si něco vybereš... Odkaz: http://www.flajzar.cz/zvuky_pro_rybare.php

                  NKáceč - Profil | Ne 16.8.2009 23:32:13

                  Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Vem si tabletku a usni,bo zejtra dáš otázku kolik požeráků na slipy či trencle,protože to bude in:-)))

                    Npepa-č - Profil | Ne 16.8.2009 23:20:14

                    Velryba dělá príma zvuky. Ale to není ryba....tak nic.

                      Nsven - Profil | Ne 16.8.2009 23:11:12

                      Rybou sloužit nemohu. Ale pokud by Ti nevadily kosatky http://www.youtube.com/watch?v=rIWZI3LrZuA&feature​=related

                        N1kolda1 - Profil | Ne 16.8.2009 23:02:26

                        Keporkak >> :-)))o víkendech bych byl bystrej jak rys bejt tebou :-))))

                          Njarda 2004 - Profil | Ne 16.8.2009 23:00:08

                          Co já vím tak Eva a Vašek maj něco o rybách tak šup do compu a hurá do telefonu.

                            NKeporkak - Profil | Ne 16.8.2009 22:55:43

                            1kolda1 >> No já zase zbystřim kdykoli slyšim spadnout na zem pivní zátku :)

                              N1kolda1 - Profil | Ne 16.8.2009 22:53:08

                              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> to sem měl jako budík půl roku, jenže pak sem šel po zimně na kapry a vnoci prospal 3 jízdy, tak už mám místo pípáku v mobilu sirény jako má každý město

                                Nfishmen17a - Profil | Ne 16.8.2009 22:52:44

                                zvuky pipaku jsem kdysi nasel na ulozto.cz , nekdo tu i daval odkaz.

                                  NKeporkak - Profil | Ne 16.8.2009 22:51:57

                                  Třeba pořádnou ropuchu nebo cikádu.

                                    NX - Rap - Profil | Ne 16.8.2009 22:50:48

                                    dej hledat zvuk pípáku a máš to!

                                      N1kolda1 - Profil | Ne 16.8.2009 22:49:23

                                      co by jsi si představoval? mluvícího kapra? :))))