Zvuky do mobilu

Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte nějaké zvuky do mobilu co se ryb týče. Kdyžtak sem hoďte někaké odkazy. Dííííííík

Nomambik - Profil | Út 18.8.2009 19:54:16

Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Podívej se do svého telefonu jestli máš záznamník, pokud ano, nahraj si pípák a ulož jako vyzvánění. Já mám starého samsunga D600 a ten to umí

    Nfoxxx - Profil | Út 18.8.2009 19:49:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Jinak tady se ještě dá stáhnout do mobilu něco s rybí a rybářskou tématikou (zvuky,animace,rybářské hry atd.) Odkaz: http://www.akaska.cz/?page=175

      NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:46:56

      omambik >> ne měl jsem třeba namysly zvuky s pipaku atd...

        Ndujáč - Profil | Út 18.8.2009 19:46:29

        Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> no když už bych si něco takovyho chtěl dát do mobilu,tak si nahraju pořádnej hrčák...zurčení potůčku by mě asi moc neprobralo z letargie.. :)

          Nomambik - Profil | Út 18.8.2009 19:45:23

          Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Myslíš jako třeba smích ryb, že maji ču...y na břehu

            NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:40:41

            Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Sice jsem neprudil,ale slušnou žádost respektuji.

              NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:38:38

              Káceč >> prosim neprud už tady nebudu dávat červenou kartu.... děkuji

                NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:37:31

                Minnow67 >> Napiš mi seznam,kde jsem kdy prudil...

                  Nomambik - Profil | Út 18.8.2009 19:36:04

                  Gočik >> Možná na stránkách flajzara, s pípákem DAX kdysi dával i CD s různejma kokotinama

                    NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:35:30

                    Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Má první reakce byla myšlena jako humorná,proto tam byl ten smajl .To Ty jsi zbytečně vypěnil:-)))

                      NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:33:41

                      fishmen17a >> na uloz to už bohožel ty odkazy nefungujou

                        NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:32:34

                        Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> To už je lepší....

                          NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:30:51

                          Káceč >> no aco že jsem se zeptal, že bych chtěl třeba nějaký zvuk pipaku nebo něco takového.. Já chápu si starý a takové věci tě nezajímaji, ale to neznamena že všechny.... Tak tu nelez a máš klidd....

                            NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Út 18.8.2009 19:30:28

                            Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> to muže vymyslet jenom dumil:))

                              NMinnow67 - Profil | Út 18.8.2009 19:30:12

                              Káceč >> Pokud se ti otázka nelíbí, nepřispívej, nepruď.

                                Nfishmen17a - Profil | Út 18.8.2009 19:29:34

                                Gočik >> na ulozto.cz jsem to nekde videl, zkus pohledat.

                                  NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:28:19

                                  Minnow67 >> No pokud považuješ tuto otázku za inteligentní nebudu Ti to vyvracet.Nejsem si vědom,že bych někdy prudil...

                                    NGočik - Profil | Út 18.8.2009 19:27:41

                                    nemate někdo ten odkaz na zvuk pípáků do mobilu? :)

                                      NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:26:35

                                      Káceč >> :)))))))) Pane MAGORE

                                        NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:26:00

                                        malamut >> né to určitě ne, ale nemám rád když někdo píše také hovadiny....