Zvuky do mobilu

Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat jestli někdo máte nějaké zvuky do mobilu co se ryb týče. Kdyžtak sem hoďte někaké odkazy. Dííííííík
76 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Ndawe4 - Profil | So 1.12.2012 0:14:32

nemá náhodou někdo zvuk sumcové rolničky? někde jsem to zaslechl ale nemůžu to sehnat ... dík

    NMBC - Profil | Út 27.7.2010 20:10:24

    cau nemozu ten zvuk sehnat nemohl by me to nekdo poslat dikyy

      Nyxo - Profil | Po 7.9.2009 0:10:08

      Dumil alias Tabletka >> neviete mi niekto poradit kde by som stiahol temy na samsung S5600?? neviem sa k tomu nikde dopracovat..dakujem

        NCarda - Profil | Ne 6.9.2009 23:42:41

        chtěl jsem se zeptat jestli někdo našel ten vyzváněcí ton (jízdu pípáku) dík

          NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 21:02:57

          Marfi >> a vvv votom to je.....

            NMarfi - Profil | Út 18.8.2009 21:01:49

            foxxx >> a už je to tady!!! Na MRKu se dá najít fakt všechno.... :-)

              Nfoxxx - Profil | Út 18.8.2009 20:55:27

              Marfi >> :-) Ale jinak dobrá diskuze na téma "hučení v kládě" je tady: http://zdravi.idnes.cz/diskuse.asp?iddiskuse=A0804​​07_144817_zdravi_bad ...jsem se při čtení smál,až jsem brečel:-) Je to krátký,ale doporučuji k přečtení...dobré hlody!:-)

                NMarfi - Profil | Út 18.8.2009 20:50:44

                foxxx >> tak teď už tu chybí jen to, sem někdo dal link na jediný viditelný zvuk---> hučení v kládě...:-)

                  NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:35:32

                  no a ted toho zas mam tolik že nevim ktery použít... :))

                    NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:34:37

                    omambik >> už je v mobilu

                      Nomambik - Profil | Út 18.8.2009 20:34:14

                      Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Na tomto odkazu je dole odkaz pro stažení zvuků /www.flajzar.cz/detail.php?zbozi=591&cat=639&open=4​&z=galerie

                        NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:33:32

                        foxxx >> no tak to jo :))))) hustééé

                          Nfoxxx - Profil | Út 18.8.2009 20:32:29

                          Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Jako je to fakt"známka punku"...uznej,že jako vyzvánění by to bylo hodně originální!?:-):-):-) Jsem se docela zasmál,když jsem to slyšel:-):-):-)

                            NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:30:32

                            foxxx >> tak to je psychárna :)))))))

                              NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:29:07

                              Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> kdy dorazíš at ti zase múžem natrhnout prdel v NHLku

                                Nfoxxx - Profil | Út 18.8.2009 20:28:07

                                Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Tady máš ještě jednu"rybářskou" Mp3 asi od nějakých vyhulených pankáčů...:-) Měla by jít stáhnout tady: www.mp3ky.cz/a-bude-hur/ryby

                                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Út 18.8.2009 20:27:58

                                  Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> zdar jak hajzl:-)

                                    NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:27:19

                                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> o jeee šašek je tu a ještě ktomu z neberouna :)))))

                                      NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Út 18.8.2009 20:25:21

                                      Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> to je ale pěkná ŠAŠKÁRNA:-))

                                        NKandat - Profil | Út 18.8.2009 20:22:25

                                        Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> :-))

                                          NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:20:12

                                          Šplíchy >> Kandat >> jo supr uz jsem nejake stahl do mobilu a funguje vse moc diiiik

                                            NKandat - Profil | Út 18.8.2009 20:19:31

                                            Nevim jestli to jde otevrit a stahnout??

                                              NKandat - Profil | Út 18.8.2009 20:19:03

                                              Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Tady mas nejaky tapety na tu nokii http://www.zedge.net/wallpapers/1475/nokia-5310-xp​ressmusic-wallpapers/0-4-1-1-fishing/?searchphr=fishing​&searchcat=wallpapers&sug-search=1

                                                NKandat - Profil | Út 18.8.2009 20:13:08

                                                Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> moc jich tam na tu nokii neni. poslu ti odkaz na SE K790I treba ti budou fachat

                                                  Nfoxxx - Profil | Út 18.8.2009 20:11:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                  Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Tady je taky dost pěkných Java-Fishing her do mobilu: http://www.hry-na-mobil.cz/na-mobil/fishing/

                                                    NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:06:24

                                                    Šplíchy >> Kandat >> jo beru vše.... nokia 5310 xpressmusic

                                                      NKandat - Profil | Út 18.8.2009 20:05:20

                                                      Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> chces i temata???? jakej mobil??

                                                        NKandat - Profil | Út 18.8.2009 20:04:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          NMinnow67 - Profil | Út 18.8.2009 20:02:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 20:00:22

                                                            -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY >> to ale nebyla sranda.... :))))))

                                                              NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:59:37

                                                              tak nick: bedna mi už poslal jeden krasný hrčák na email moc dík, kdyby někdo chtěl napište sz svou emailovou adresu a přepošlu....

                                                                Nlubos666.p - Profil | Út 18.8.2009 19:57:54

                                                                Nahrál jsem si zvuk svýho pípáku do mobilu,ale toto vyzvánění nejde používat na ryb.výpravě,protože mam víc telefonátů než záběrů a to mě sere:-)

                                                                  NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Út 18.8.2009 19:56:46

                                                                  Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> co třeba zvonění jak si nadaváte s veslařem na řece když ti stáhne silony:)) to je cool!!!

                                                                    NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:55:03

                                                                    omambik >> jo to už jsem zkoušel a ten zaznam neni nic moc....

                                                                      Nomambik - Profil | Út 18.8.2009 19:54:16

                                                                      Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Podívej se do svého telefonu jestli máš záznamník, pokud ano, nahraj si pípák a ulož jako vyzvánění. Já mám starého samsunga D600 a ten to umí

                                                                        Nfoxxx - Profil | Út 18.8.2009 19:49:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                        Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Jinak tady se ještě dá stáhnout do mobilu něco s rybí a rybářskou tématikou (zvuky,animace,rybářské hry atd.) Odkaz: http://www.akaska.cz/?page=175

                                                                          NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:46:56

                                                                          omambik >> ne měl jsem třeba namysly zvuky s pipaku atd...

                                                                            Ndujáč - Profil | Út 18.8.2009 19:46:29

                                                                            Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> no když už bych si něco takovyho chtěl dát do mobilu,tak si nahraju pořádnej hrčák...zurčení potůčku by mě asi moc neprobralo z letargie.. :)

                                                                              Nomambik - Profil | Út 18.8.2009 19:45:23

                                                                              Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Myslíš jako třeba smích ryb, že maji ču...y na břehu

                                                                                NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:40:41

                                                                                Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Sice jsem neprudil,ale slušnou žádost respektuji.

                                                                                  NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:38:38

                                                                                  Káceč >> prosim neprud už tady nebudu dávat červenou kartu.... děkuji

                                                                                    NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:37:31

                                                                                    Minnow67 >> Napiš mi seznam,kde jsem kdy prudil...

                                                                                      Nomambik - Profil | Út 18.8.2009 19:36:04

                                                                                      Gočik >> Možná na stránkách flajzara, s pípákem DAX kdysi dával i CD s různejma kokotinama

                                                                                        NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:35:30

                                                                                        Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Má první reakce byla myšlena jako humorná,proto tam byl ten smajl .To Ty jsi zbytečně vypěnil:-)))

                                                                                          NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:33:41

                                                                                          fishmen17a >> na uloz to už bohožel ty odkazy nefungujou

                                                                                            NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:32:34

                                                                                            Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> To už je lepší....

                                                                                              NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:30:51

                                                                                              Káceč >> no aco že jsem se zeptal, že bych chtěl třeba nějaký zvuk pipaku nebo něco takového.. Já chápu si starý a takové věci tě nezajímaji, ale to neznamena že všechny.... Tak tu nelez a máš klidd....

                                                                                                NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Út 18.8.2009 19:30:28

                                                                                                Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> to muže vymyslet jenom dumil:))

                                                                                                  NMinnow67 - Profil | Út 18.8.2009 19:30:12

                                                                                                  Káceč >> Pokud se ti otázka nelíbí, nepřispívej, nepruď.

                                                                                                    Nfishmen17a - Profil | Út 18.8.2009 19:29:34

                                                                                                    Gočik >> na ulozto.cz jsem to nekde videl, zkus pohledat.

                                                                                                      NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:28:19

                                                                                                      Minnow67 >> No pokud považuješ tuto otázku za inteligentní nebudu Ti to vyvracet.Nejsem si vědom,že bych někdy prudil...

                                                                                                        NGočik - Profil | Út 18.8.2009 19:27:41

                                                                                                        nemate někdo ten odkaz na zvuk pípáků do mobilu? :)

                                                                                                          NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:26:35

                                                                                                          Káceč >> :)))))))) Pane MAGORE

                                                                                                            NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:26:00

                                                                                                            malamut >> né to určitě ne, ale nemám rád když někdo píše také hovadiny....

                                                                                                              NKáceč - Profil | Út 18.8.2009 19:25:30

                                                                                                              Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Co mám poslouchat?Snad číst.Vem si ty tablety raději tři a hoď se do klidu.A přiblblík jaky Ty mě bude oslovovat PANE!!!

                                                                                                                NMinnow67 - Profil | Út 18.8.2009 19:25:29

                                                                                                                malamut >> Drsňák, nedrsňák, ale Káceč tady začal naprosto bezdůvodně prudit, což on umí, tak dostal co si zasloužil :-)

                                                                                                                  Nmalamut - Profil | Út 18.8.2009 19:21:44

                                                                                                                  Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> tak ty budeš asi velkej drsňák.

                                                                                                                    NCoopier alias Dumil alias Tabletka - Profil | Út 18.8.2009 19:17:48

                                                                                                                    Káceč >> poslouchej magore, já se slušne ptal a vůbec nejsem zvědavý ne tvé přiblblé odpovědi.....

                                                                                                                      NAnýzový dědek - Profil | Po 17.8.2009 9:52:20

                                                                                                                      Minnow67 >> Kdyby jen ty fazole! Zvuky hodne dabingu tv Nova.

                                                                                                                        NMinnow67 - Profil | Po 17.8.2009 9:37:06

                                                                                                                        Anýzový dědek >> Copak, fazole k večeři? :-D

                                                                                                                          NAnýzový dědek - Profil | Po 17.8.2009 9:16:53

                                                                                                                          Dumil alias Tabletka >> Vcera jsi mel byt se mnou na fislich- to bys slysel "zvuky"!?! -:é)

                                                                                                                            Nfoxxx - Profil | Po 17.8.2009 8:35:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Nějaké zvuky pro rybáře jsou tady,jsou určené do hlásičů,ale určitě by to šlo použít i do mobilu:-) Je tu toho dost,třeba si něco vybereš... Odkaz: http://www.flajzar.cz/zvuky_pro_rybare.php

                                                                                                                              NKáceč - Profil | Ne 16.8.2009 23:32:13

                                                                                                                              Dumil alias Tabletka >> Coopier alias Dumil alias Tabletka >> Vem si tabletku a usni,bo zejtra dáš otázku kolik požeráků na slipy či trencle,protože to bude in:-)))

                                                                                                                                Npepa-č - Profil | Ne 16.8.2009 23:20:14

                                                                                                                                Velryba dělá príma zvuky. Ale to není ryba....tak nic.

                                                                                                                                  Nsven - Profil | Ne 16.8.2009 23:11:12

                                                                                                                                  Rybou sloužit nemohu. Ale pokud by Ti nevadily kosatky http://www.youtube.com/watch?v=rIWZI3LrZuA&feature​=related

                                                                                                                                    N1kolda1 - Profil | Ne 16.8.2009 23:02:26

                                                                                                                                    Keporkak >> :-)))o víkendech bych byl bystrej jak rys bejt tebou :-))))

                                                                                                                                      Njarda 2004 - Profil | Ne 16.8.2009 23:00:08

                                                                                                                                      Co já vím tak Eva a Vašek maj něco o rybách tak šup do compu a hurá do telefonu.

                                                                                                                                        NKeporkak - Profil | Ne 16.8.2009 22:55:43

                                                                                                                                        1kolda1 >> No já zase zbystřim kdykoli slyšim spadnout na zem pivní zátku :)

                                                                                                                                          N1kolda1 - Profil | Ne 16.8.2009 22:53:08

                                                                                                                                          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> to sem měl jako budík půl roku, jenže pak sem šel po zimně na kapry a vnoci prospal 3 jízdy, tak už mám místo pípáku v mobilu sirény jako má každý město

                                                                                                                                            Nfishmen17a - Profil | Ne 16.8.2009 22:52:44

                                                                                                                                            zvuky pipaku jsem kdysi nasel na ulozto.cz , nekdo tu i daval odkaz.

                                                                                                                                              NKeporkak - Profil | Ne 16.8.2009 22:51:57

                                                                                                                                              Třeba pořádnou ropuchu nebo cikádu.

                                                                                                                                                NX - Rap - Profil | Ne 16.8.2009 22:50:48

                                                                                                                                                dej hledat zvuk pípáku a máš to!

                                                                                                                                                  N1kolda1 - Profil | Ne 16.8.2009 22:49:23

                                                                                                                                                  co by jsi si představoval? mluvícího kapra? :))))